logo Amway Business Centre Europe

Amway Business Centre Europe

Kraków

Opinie o Amway Business Centre Europe

AAA 2016-01-22 21:42
To zalezy :) od tego do jakiego dzialu trafisz, na jakiego szefa, na jakie stanowisko. Ogolnie bardzo przyjazna firma, super atmosfera, spoko ludzie. Moim zdaniem warta polecenia. Nadgodziny sa, ale nie we wszystkich dzialach; warto dodac, ze platne, co niestety nie wszedzie jest norma. Firma idealna nie jest, ale jak do tej pory najlepsza w jakiej pracowalem. Pozdr
DJ 2016-10-02 11:58
Centrum obsługuje kilka rynków w Europie - można sobie sprawdzić w necie - w tym tez i Bułgarię.
Stąd wymagania co do języków nie powinny dziwić. Pozdrawiam.
hihi 2016-10-02 12:04
Ja to bym się załapał, zwłaszcza na takiego voice specialist, bo najważniejsze o to, żeby zadbać o stabilne warunki finansowe, skoro umowa i tak jest respektowana.
zadowolony 2017-01-13 16:59
dobra firma. wiadomo, zawsze jest na co narzekać, ale jest mniej korporacyjnie, niż w innych firmach, w których pracowałem do tej pory. Dużo zależy od działu i przełożonego, na ktorego się trafi, ale ogólnie nie jest źle.
ok 2017-01-20 19:33
jest ok
Zostaw swoją opinię o Amway Business Centre Europe - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amway Business Centre Europe