Bank Gospodarstwa Krajowego

Szczecin

Opinie o Bank Gospodarstwa Krajowego

agos 2016-05-16 16:57
No to może @kozi idź na stanowisko programisty, tam masz jeszcze więcej dodatków, możesz bowiem liczyć zarówno na prywatną opiekę medyczną jak i kartę mulisport, oprócz tego samo wynagrodzenie na pewno będzie przekraczać kwotę 4 000 złotych, z czasem możesz również liczyć na podwyżkę.
nowa 2016-10-28 17:27
Pracuje ktoś w BGK? Jakie są wynagrodzenia na stanowisko specjalisty? czy kwota 3500
Brutto mieści się w widelkach? I czy jako składnik pensji jest płacona wysluga za lata pracy?
Paulina 2017-08-22 13:06
@nowa zdecydowałaś się na aplikację do BGK? Udało Ci się znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Cenne będą również wszelkie informacje na temat procesu rekrutacyjnego oraz czego można spodziewać się podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
Zostaw swoją opinię o Bank Gospodarstwa Krajowego - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bank Gospodarstwa Krajowego