Opinie o Hydroman Roman Czarzbon w Władysławowo

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hydroman Roman Czarzbon. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Hydroman Roman Czarzbon o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hydroman Roman Czarzbon w Władysławowo

Rafał Nowy wpis

W internecie można znaleźć o firmie bardzo dobre opinie ale zastanawiająca jest ta cisza na wątku?

nawałka Nowy wpis

siemka :) i jak tam, działa jeszcze we Władku ta firma, bo coś ostatnio nie obijało mi się o uszy? Szukam rzetelnych fachowców i pomyślałem o nich szczerze mówiąc

Witam! I w końcu nadeszła sprawiedliwość , chyba w końcu dobrano się do właściciela, juz zwinięto mu najlepszą koparke o&k i ciężarówkę scanię,chyba dlużnicy się zniecierpliwili? Niedługo kopać trzeba bedzie ręcznie ? No może w końcu sam szef weżmie się do roboty i zasiądzie za swoim DETEM i postawi firemkę na nogi!!! Pozdrawiam

No ładnie administarator zadziałał na prośbe własciciela chyba? Ale przed prawdą i szara rzeczywistoscia psedo-własciciel nie ucieknie. Ostrzegam przed niewypłacalnym bankrutem Przepisy BHP w tej firmie nie istnieją, sprzęt eksploatowany aż się zepsuje, brak serwisów, a o wypłatę to mozna się prosić a może właściciel coś w ratach z minimum miesięcznym da jako jałmużnę Pozdrawiam

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hydroman Roman Czarzbon? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Kucharz
Władysławowo
Gastro House Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
na szczescie byly pracownik

Witam! Za (usunięte przez administratora)to mi poprostu wstyd, nie dosc że ma długi u byłych pracowników to i u dostawców oraz firm współpracujących, ludzie którzy pamietaja dobre czasy i byli fachowcami to wiedza,była atmosfera i checi do pracy, a wszystko rozwalil od srodka (usunięte przez administratora), fachowców i dobrych pracowników którzy spokojnie (usunięte przez administratora) Porzadni,pracowici fachowcy znajda sobie pewniejsza prace,a że (usunięte przez administratora) odeszli toż to szok,to kto teraz bedzie (usunięte przez administratora)o kazdej porze dnia i nocy i czekal pod domem na swoja wyplate? Kierownictwo też sie pozmieniało chyba? No oprócz (usunięte przez administratora)chyba co nie? Pozdrawiam Wszystkich Byłych HYDROMANOWCÓW Trzymajcie sie bo jak chcesz pracowac i masz fach w ręku to robotę sobie znajdziesz, tylko najgorsze ze zima sie zaczyna Pozdrawiam

firma jaka jest taka jest, owszem jej(usunięte przez administratora)nie przykłada się zbytnio do jej normalnego presperowania ale to nie tylko jego zasługa że firma tak źle stoi znacznie przyczynili się do takiego stanu(usunięte przez administratora)została tylko garstka lojalnych pracowników, którzy z pewnością nie okradają(usunięte przez administratora) nie wyworzą mu w czasie pracy złomu z helu do jastarni jego firmowym busem jak to praktykowali prawie cały miesiąc i nie chodzą po pracy kraść paliwa z firmowego sprzętu pozostawionego na placu budowy... moim zdaniem jeśli(usunięte przez administratora) bardziej przyłoży się przy doborze ludzi to jest jeszcze w stanie podnieść firme na nogi

Zostaw merytoryczną opinię o Hydroman Roman Czarzbon - Władysławowo

Hydroman Roman Czarzbon
3.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Obrońców Helu 19
    84-120 Władysławowo