Opinie o Sanmar w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sanmar. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sanmar o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanmar w Poznań

Wiecie, czy Sanmar udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Lucas
@Bb

Niestety im więcej masz tym mniej chcesz dać . I tak to tu wygląda. Jest wybór szkoda czasu. Przeanalizujcie rynek a mocno się zdziwcie jakie wynagrodzenia oferuje konkurencja . Nie dla każdej firmy 500zł podwyżki to problem.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Sanmar? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Lucas

Każdy godzi się na podane warunki za nim podejmie pracę , ale generowanie ,,sztucznych kosztów "przez zarząd które obniżają premie to już inna sprawa . Wszędzie rosną ceny ,niestety nie ma to żadnego wpływu na warunki płacowe w tej firmie , wręcz przeciwnie,premie w dół. . Smutna prawda bo naprawdę kiedyś to była super firma.

Dzień dobry, proszę mi opowiedzieć o pracy jako Specjalista ds. Windykacji i Bezpieczeństwa Transakcji Handlowych, wstępnie zamierzam aplikować. tak się składa, że znam zarówno francuski jak i niemiecki z mile widzianych. Czy zostanie to dodatkowo docenione?

Dabrowskiego

W firmie Sanmar nie ma czegoś takiego jak nadgodziny płatne . Jeżeli podczas tych nadgodzin zarobisz na premie to to jest ten dodatek o który pytasz :)

@Dabrowskiego

no to teraz pozostaje tylko pytanie jak bardzo te wspomniane premie mogą być mobilizujące, żeby się chciało na nie tak pracować? na jakie maksymalne progi można wstępnie się nastawiać? są prowadzone statystyki / średnie?

Nadgodziny nie sa platne. Pracujesz po 12h , a i tak premie zaniżają z byle powodu

Zastanawiam się co może być takim przykładowym powodem do tego, żeby faktycznie premia została obniżona. Sugerujesz przy tym, że ma ona charakter uznaniowy czy jednak za wyniki też coś jest przyznawane?

Lucas Nowy wpis

Wiecie, czy Sanmar udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Ss

Tak

@Ss

To fajnie, ale właściwie to już standard w większości firm. Napiszesz jakie benefity dostają pracownicy? Chodzi mi o dodatki z socjala.

Ang

Tak udostępniają wszystko do pracy zdalnej

Dabrowskiego
@Michał

Poza Multi-sportem brak jakichkolwiek benefitów , brak premii na święta i jakichkolwiek dodatków.

@Dabrowskiego

A o obecnym potencjalne na rozwój co powiesz? Pisali na stronie, że dają dostęp do autorskich szkoleń i kursów językowych. Kto je przeprowadza i jak często teraz się odbywają?

Dąbrowskiego
@Joanna

Kursy językowe są i to się chwali inne szkolenia są robione przez pracowników w zamian za owocowy czwartek itd wiec ich poziom jest raczej niski ,firma od kilku lat bardzo się zmieniła na niekorzyść pracownika , jeżeli jesteś młoda osoba która dopiero zaczyna i mieszkasz z rodzicami nie masz wydatków to miejsce dla Ciebie . Zdobędziesz doświadczenie itd . Jeżeli to masz już doświadczenie to nie polecam .

@Dąbrowskiego

dziękuję, może nie będę zdradzać konkretów odnośnie strefy zamieszkania. czyli mówiąc króko przychodząc kompletnie biała po roku pracy z jaką wiedzą i ewentualnym doświadczeniem stąd wyjdę? te umiejętności mogą być kluczowe podczas ubiegania się o pracę w innych miejscach?

@Joanna

Szkolenie osoby bez doświadczenia polega w firmie Sanmar na przydzieleniu jej do spedytora który w ramach swojej pracy (bez dodatków za szkolenie ) przekaże Tobie wiedzę na temat branży realizując przy tym swoje obowiązki, wiele zależy na kogo trafisz. Nie ma systemu szkoleń itd. Uważam ,że na te chwile jest mnóstwo innych firm w Poznaniu którą dadzą Tobie lepsze podstawy .

Stary Pracownik
@Karolina

Firma rozwija się. Przychodzą nowe, młodsze pokolenia osób, które chcą czerpać wiedzę od starszych doświadczonych kolegów. Dla mnie to sytuacja bardzo na plus. Przy naszym wsparciu "oszlifujemy" te młode talenty. Polecam firmę z czystym sumieniem i już tak nie narzekajmy, cieszmy się, że ktoś inny widzi w nas autorytet ;)

@Dabrowskiego

Dodatkowo za ten Multisport też musi pracownik sporo dopłacić, nie są to groszowe sprawy jak w innych firmach. Na święta nie dostajemy nic, zero, nawet paczki czy bonu nie mówiąc o premii. Za opiekę medyczną płacimy jak byśmy ja sobie sami wykupili, firma nic nie dorzuca a potem na pracuj.pl chwalą się prywatną opieką medyczną - ściema :)

@Joanna

Brak jakich kolwiek szkoleń. Nawet nie istnieje coś takiego jak on-boarding czy wdrożenie stanowiskowe. Dostajesz laptop, telefon i zaczynasz przeklejanie ładunków z giełd - zero wsparcia przełożonego. Klientów też Ci nikt nie zapewni bo nie ma tu nawet działu handlowego.

I to tak zawsze wygląda? ile średnio świeżaków przychodzi do Was w roku? ciekawi mnie rotacja od tej perspektywy. Jak sobie ktoś w pierwszym miesiącu nie poradzi to nie ma szans na współpracę? Czy firma dość często rezygnuje ze współpracy?

SANMAR Spedycja i Transport

Witaj @Pracownik Nie ma rotacji, a jedynie zaplanowane działania tj. programy stażowe i praktyki. Nie działamy metodą prób i błędów. Nie pochwalamy metody "sita". Osoby, bez doświadczenia, które zechcą nam zaufać, są uczestnikami długofalowych programów takich jak studia dualne ( we współpracy z WSL ), czy praktyk, które zakładają wieloletnie zdobywanie wszechstronnej wiedzy z zakresu transportu i spedycji. Dobrego dnia ! Pozdrawiamy ciepło w ten mroźny poranek ! Zespół SANMAR Spedycja i Transport

SANMAR Spedycja i Transport

Droga @Joanno Niewiedza szkodzi, fantazja nie, o ile nie zaprzecza bezsprzecznym faktom ;) A my wiemy, że nigdy nie było ciebie w naszych szeregach, inaczej jako nasz pracownik wiedziałabyś on on-boardingu, wdrożeniach i naszym rozkwitającym dziale handlowym. Dobrego dnia ! Pozdrawiamy wszystkich, w szczególności zaś sceptyków i niedowiarków ;) Zespół SANMAR Spedycja i Transport

Bb

Uciekajcie jak najdalej. Na poczatku pieknie , potem horror. Dyrekcja to falszywi ludzie, zarzad jest na poziomie zawodowki

Lucas Nowy wpis
@Bb

Wcześniej chyba nawet nikt o tych związkach nie wspominał? firma działa od 2006tego o ile dobrze widzę, faktycznie wcześniej ich nie było? a jest w ogóle taka konieczność, że w tym momencie ktoś o tym myśli?

Fakturzystka

mimo, że nie dostałam tej pracy jestem mile zaskoczona i dlatego podzielę się z wami moją opinią o rekrutacji w spedycja Sanmar Poznań: oddzwonili do mnie i podali powód dlaczego nie zdecydowali się + życzyli powodzenia w dalszych poszukiwaniach, takie podejście to rzadkość polecam

czy wystawiałam faktury, czy lubię prace z dokumentami, co jest dla mnie ważne w pracy i takie tam ...

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

kiedy w Sanmar powstaną związki zawodowe? Czy ktoś juz rozmawiał na ten temat z zarządem?

Grażyna

A te wigilie firmowa to jak spędziliście? Ktoś tu nawiązał teraz niedawno do zdjęcia na fb z niej. Gdzieś w komentarzach pisali, że chyba na święta nie ma premii? a czy pracownicy sobie wzajemnie cos dają?

Jak szefostwo w Sanmar traktuje ludzi?

obecny pracownik

Stosunek szefostwa jest wprost proporcjonalny do wysokości marży ,im wyższa marża tym więcej możesz i tym większy uśmiech na twarzy prezesów uświadczysz . Ogólnie nie jest źle , ale musisz być świadoma że jesteś trybikiem w maszynie który ma przynosić zysk jak najmniejszym dla nich kosztem także uważaj na manipulacje .

obecny pracownik

Masz dużą swobodę działania, nikt nie narzuca w jaki sposób masz pracować. Jeśli masz pomysł i chęć rozwoju to tutaj na pewno otrzymasz odpowiednie wsparcie i wiedzę aby go zrealizować i rozwinąć skrzydła.

@obecny pracownik

Hejka, skoro już tak piszesz to czy podasz przy tym jakieś konkretne przykłady odnoszące się do tej wspomnianej wiedzy i wsparcia? Dla osób bez doświadczenia może to się zdawać troszkę niejasne… Fajnie już tak wstępnie wiedzieć na co się piszesz. Jaki jest w takim razie zakres tego rozwoju? Widziałam poprzednią opinię o tym, że nie ma żadnego systemu szkolenia… Jaki jest tego powód?

@obecny pracownik

Dokładnie tak, zarabiasz jesteś ok. Masz gorszy wynik to nie zarabiasz, dosłownie bo nie masz premii, a wynagrodzenie zasadnicze jest słabe jak na tę branże. Lekki wyzysk...

czy te gorsze wyniki dość często się zdarzają? Wiadomo ze pewnie większość zależy od samego zainteresowanego a tu wyżej piszą właśnie o szkoleniach czy tez samym wsparciu. Są teraz poukładane u was jakieś konkretne programy szkoleniowe? Kiedyś cos pisali, że chyba nie i nie wiadomo co myśleć

Jak wygląda sprawa grafiku w Sanmar. Czy pracodawca idzie na rękę?

Jakie są warunki zatrudnienia w Sanmar?

SANMAR Spedycja i Transport

@Pytanie, zapraszamy na rozmowę i spotkanie. Adres niezmiennie ten sam: Dąbrowskiego 292 Poznań. Pozdrawiamy, Zespół SANMAR Spedycja i Transport

przewoźnik

Od lat najlepsza firma, polecam do współpracy

Jolanta
@przewoźnik

co sobie najbardziej cenisz we współpracy z nimi? Są terminowi jeśli chodzi o płatności? Zawsze można się z nimi dogadać?

przewoźnik
@Jolanta

zawsze na czas

budowlaniec

super firma

@przewoźnik

A co z negocjacjami? Z iloma osobami się ugadujesz podczas ustalania warunków transakcji? Generalnie od lat gadasz z tymi samymi pracownikami czy bywały rotacje?

Polecam, Współpraca bez zastrzeżeń.

SANMAR Spedycja i Transport

Zapraszamy do naszego zespołu. Możesz z nami rozwinąć swoją karierę. Aktualnie rekrutujemy na stanowiska: Spedytor i Asystentka ds. Administracyjnych Zapraszamy: https://pracodawcy.pracuj.pl/company/18796938 Dobrego dnia ! Zespół SANMAR Spedycja i Transport

@SANMAR Spedycja i Transport

Polecam

Szofer w trasie

Widziałem ostatnio ich kilka plandek na trasie.

Szofer2
@Szofer w trasie

Nie tylko plandeki. Są też chłodnie przyjacielu.

@Szofer2

I czymkolwiek się to różni skoro tak podkreślacie? na zarobkach się nie odbije? ile od tego roku mogą tak właściwie wynosić? i jaki jest stan tech pojazdów?

Jolanta N.

Potwierdzam, pieniążki zawsze na czas. Plus dobry kontakt ze spedytorem Piotrem :)

Iwona

Wie ktoś może czy aktualnie szaukają kogoś do pracy zdalnej? Szukam pracy. Jakie są zarobki? Jakiś system premiowy jest? Dawno nie bylo wpisów, dlatego pytam.

Dzień dobry, Czy rekrutacja na stanowisko asystenta ds. księgowo- administracyjnych się już zakończyła? Czy kandydaci na to stanowisko dostaną odpowiedź zwrotną?

Katarzyna

Dzień dobry, Obecnie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko asystenta ds. księgowo- administracyjnych. Czy jest to praca w sekretariacie? Inne kompetencje są przedstawione na stronie popularnej stronie z ogłoszeniami o pracę , a inne na stronie pracodawcy. Czy to jest to samo stanowisko? Na stronie firmy poszukiwany jest pracownik administracyjny. Jakie są możliwości rozwoju i awansu dla pracowników księgowo-administracyjnych? Czy indywidualne ścieżki kariery są tylko dla pracowników spedycji? Pozdrawiam

@Katarzyna

Dzień Dobry ! Pani @Katarzyna, to są odmienne stanowiska, stąd zakres obowiązków jest różny. Czynności sekretarskie, zarezerwowane są dla oferty widocznej na naszej stronie. Jeśli, którakolwiek z naszych ofert zwróciła Pani uwagę, zapraszamy do aplikowania. Ścieżki kariery zawsze kształtowane są u nas indywidualnie, z najlepszym wykorzystaniem potencjału pracowników oraz aktualnych potrzeb naszej organizacji. Pozdrawiamy serdecznie, życząc pomyślności zawodowej i zdrowia :) Zespół Sanmar Spedycja i Transport

Zainteresowana

Witam, mam pytanie co do oferty pracy na stanowisko Asystentki ds rozliczeń [takie ogłoszenie było umieszczone jeszcze wczoraj] dzisiaj widnieje aplikacja na Asystetke ds. Księgowo - Administracyjnych. Skąd wynika zmiana stanowiska?

@Zainteresowana

Dzień Dobry, Szanowna Pani @Zainteresowana, zmiana nazwy to jedynie efekt doprecyzowania właściwej nazwy dla stanowiska ze wskazaniem strategicznych obszarów dla tego stanowiska ( rozliczenia są elementem działań zarówno administracyjnych jak i księgowych ) . Zakres obowiązków w ofercie jest tożsamy i nie uległ zmianie. Jest to ta sama oferta :) Pozdrawiamy - zespół Sanmar Spedycja i Transport !

Agata

Polecam, bardzo mili i profesjonalni ludzie.

Ile jest zmian w Sanmar?

Sanmar Spedycja i Transport

Co konkretnie Was interesuje ? Z chęcią odpowiemy. Pozdrawiamy, Sanmar Sp. zo.o. Spedycja i Transport

Zostaw merytoryczną opinię o Sanmar - Poznań

• Jak się pracuje w Sanmar?

Zobacz opinie na temat firmy Sanmar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanmar?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sanmar?

Kandydaci do pracy w Sanmar napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sanmar