Opinie o Wincanton w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Wincanton. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wincanton o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wincanton w Sosnowiec

Kinga Nowy wpis

Nadal pracujecie na 3 zmiany ?

Wincanton Middlewich Nowy wpis

Pracowalem w Wincanton w Middlewich jako picker i mogę powiedzieć że w życiu nie mialem lepszej pracy...praca na 3 zmiany po 8 godz stawka 7.90f 30 minut przerwa obiadowa która się bierze kiedy się chce co 2 godziny 15.20 minut przerwy więc zaczynając o 6 o 8 20 minut przerwy o 10 20 minut przerwy o 12 20 minut przerwy o 13 30 brało się obiadowa i koniec pracy.Kilku Polaków i Polek reszta Anglicy dlatego luźno język angielski znać trzeba ale warunki super chętnie tam wrócę ????

Wincanton Middlewich Nowy wpis

yeti Nowy wpis

kolego @aro, to jest brytyjskie przedsiębiorstwo logistyczne specjalizujące się w zaopatrzeniu przedsiębiorstw a więc język angielski jak najbardziej potrzebny

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Wincanton? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Sosnowiec
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

kuter

No wypadaloby

KSeno

No nie wiem czy macie tak do końca rację, Wincanton przecież nadal funkcjonuje, ostatnio widziałem ofertę pracy właśnie w tej firmie, co prawda jest to praca w Wielkiej Brytanii no ale na polskiej stronie internetowej znalazłem więc jakieś interesy jeszcze prowadzą i polacy mogą się u nich trudnić. Co o tym myślicie ?

Tuliś

Jeżeli chodzi o Raben to nie ma chyba firmy, która byłaby pewniejsza na rynku. Na swojej stronie powinni mieć zakładkę z aktualnymi ofertami pracy - nie ma co ukrywać, że w pracy logistycznej jest całkiem spora rotacja pracowników. Sporo osób awansuje, jak nie tu to gdzie indziej, a przy okazji wiele osób odkrywa, że praca w TSL nie jest dla nich.

szef

po pierwsze panie robotny jak taki jestes dumny ze swojej normy to jedz do rosj albo chin tam bedziesz robil za grosze i tez bedziesz sie mogl popisywac i beda ludzie na twoim poziomie... prawda jest taka ze norma powinna byc taka zeby pracownik mogl ja zrobic i przy tym nie sapac jak glupi a to praca dla kobiet... dodam jeszcze jedno ja normy mialem wyrobione.... a przez takie myslenie jak ty masz sa coraz gorsze warunki pracy w polsce... jestes przykladem nieswiadomosci naszych rodakow.... do chin jedz albo do rosji powtarzam tam ci pokaza norme i bedziesz mial coraz wiecej pracy a kase taka sama...

szef

ludzie tam sa tragiczni i taka jest prawda... jak nie wystajesz poza nawias za bardzo i pozwalasz sobie na glupie odzywki jestes spoko... a jak jestes inteligenty i masz swoje zdanie to bedziesz mial przerabane tak bylo w moim przypadku w ciagu miesiaca zwalanili mnie i przejeli 2 razy... i do tego kazali mi isc na kurs zebym jezdzil wozkiem a potem znowu mnie zwolnili... o czym to swiadoczy?? o niekompetencji przelozonych... nigdy tam nie wroce szkoda mojego czasu zaangazowania... copaking praca dla [usunięte przez moderatora] bo takie tez stare panie tam pracuja...

Beznadziejna atmosfera w pracy, ciągłe poganianie i pośpiech. Wynagrodzenie śmieszne. Nikomu nie polecam, szkoda czasu i zdrowia.

ja jestem z joba :) i teraz juz trzeci tydzien mi beda umowe przedluzac ;) mojej znajomej juz 3 miesice przedluzaja wiec jest z tym dobrze ;) nie martw sie ! szokuje mnie tu niektore opinie ludzi ;d idzie sie niezle wystraszyc , ale w rzeczywistosci nie jest tak zle ;) wiecej obiktywizmu ;) normy sa wysokie ale nie trzeba miec codziennie przeciez po 100% wydajnosci ... ja juz nie raz milam po 50 % po i tak sie zdarza a jednak dalej pracuje !

wyproszony

anonim - 2011-06-10 13:18:45 oj wy [usunięte przez moderatora] - nie znacie co to praca. Jak tak narzekacie to przejdzcie na magazyn na kompletacje - to dopiero [usunięte przez moderatora], Nie pasuje to szukać innej pracy. Ile byście chcieli zarabiać ? 2000 ? za co ? za naklejanie promocji na kaszki ? - śmieszni jesteście! Jaka praca - taka płaca. A Ty mi śmierdzisz Lojantą Gejos. Nie wypowiadaj się, bo Twoja wypowiedź jest subiektywna. Kompletacja [usunięte przez moderatora]? Może i tak, ale na pewno nie gorszy niż na kurniku! Tam masz czas na bajerę, a na przepakowaniu nie masz czasu po dupie się podrapać! Przy takiej pracy za kilkanaście lat kręgosłup padnie. Szanujcie ludzie siebie i swoje zdrowie.

wyproszony

Omijajcie ten zakład z daleka! To jest jedna wielka porażka! Nie dostaniesz umowy na dłużej niż tydzień chyba, że wejdziesz pod stół! Było kilka przypadków, że ktoś przepracował dwa miesiące i wzięli go pod zakład, a dziewczyny robią ponad rok czasu i dalej mają umowy co tydzień! I "nie ma dla nich miejsca"! Nadgodziny tylko do odbioru, jak nie odbierzesz to Cię wyślą przymusowo! Jedyna rzecz jaka tam się zmieniła na lepsze to kierownik. Dotychczasowy miał [usunięte przez moderatora] na ludzi, jest [usunięte przez moderatora] nieumiejącym się wysłowić i nie wiedział za co zabiera premie! No nie wiedział! [usunięte przez moderatora] Pracować w takim zakładzie za najniższą krajową to najgorsza robota jaka może być! W jeden tydzień przyjmą 50 nowych ludzi, a za dwa tygodnie zostanie ich garstka! To się zdarza regularnie! Pocięte ręce, gotujesz się w jakichś w ogóle niepotrzebnych fartuchach i czepkach! Liderstwo do [usunięte przez moderatora]! Kolesiostwo! [usunięte przez moderatora]

xxx

Witam teraz przyjmują nowych ludzi przez firmę job impulse i zastanawia mnie czy jest wogóle jakaś szansa że dostanie się kiedyś umowę na dłużej niż tydzień?Czy po prostu po tygodniu szukają nowych?Bo co widzę to ogłoszenie o pracę jest nonstop,czy ludzie sami rezygnują?

moritto

Syf, normy z kosmosu, nikt sie tobą nie interesuje,nie polecam

Jak mi tam ktos zacznie rozkzywac to mu reke po pracy maczeta utne i tyle,

Ja 87

Twoja ... to [usunięte przez moderatora] , na bank od początku dawałaś rade i norma była yhyy na bank

bix

Tak popieram ! palce pocięte, kasa mała i na dodatek jeszcze jak coś nie działa dobrze i karzą robić tym co się ma to potem [usunięte przez moderatora] gadaniem że mała wydajność i może być wzywanym do biura ,tak jak ja gdy od 2 dnia pracy robiłem sam ; /

zuk

ta szatnia hahaha, ta firma podobnie jak firma rekrutująca do pracy czyli leader service to jedna wielka pomyłka i robienie z ludzi niewolników, pracowałem w wielu firmach ale takie syfu to jeszcze na oczy nie widziałem jak Wincanton

Zostaw merytoryczną opinię o Wincanton - Sosnowiec

Wincanton