Opinie o Akcja JOB w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Akcja JOB. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Akcja JOB o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akcja JOB w Wrocław

cebulkowa89

Czy ktoś wyjechał już na szalotkę?

Dorota

Z jakim Darkiem? z firmy AJ czy z Terranowy? Dowiedziałam się iż jedzie tylko 16 osób.

alwaro

a z kim gadałaś ? z Darkiem? spanie pod namiotem tak?

Dorota

Małe pytanie czy ktoś już dostał propozycje na szalotkę? Zgłosiłam się i czekam na wyjazd.

Aplikowałeś do firmy Akcja JOB? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Mariusz

Czyżby alkoholicy przemówili psią gwarą , stwierdzając po odpowiedziach

koles

prostaki od rycia w ziemi uczyc sie było,,,,

wieloryb

krec i wysylaj masz racje moze dadza ci 10 centow wiecej a co do profesjonalizmu to smiechu warte aby wypchnac cie za dzwi i wpierdolic w kolejne (usunięte przez administratora) z pijokami z calej polski a potem martw sie zeby ktos ci tu pomogl bo koordynator ma (usunięte przez administratora) wiadomo o kim mowa o nierobie joannie na ktora trzeba zarobic a czekaj jak ci sie auto (usunięte przez administratora) zobaczysz wtedy co to jest pomoc i koordynacja pozdrawiam

Danio
@wieloryb

żebyś wiedział alkoholików trzeba tępić! A patrząc na ryje to widac kto co pije :) a nie musze otrzymywać 10 centów wiecej tylko zrobie to w intencji społęcznej :)

Danio

Zapewne i w tym roku pijacy alkoholicy zjadą się na szalotkę do bretanii, a w tym roku będę nakręcał wideo i posyłał donos do firmy bo taki to nie zasługuje na pracę a dwa osoby postronne są poszkodowane .Tyle w temacie

Mojko

Myślę, że niektórych z tych rzeczy można się dowiedzieć tylko i wyłącznie bezpośrednio na rozmowie kwalifikacyjnej. Swoją drogą ciekawe jak ona wygląda i kto ją przeprowadza. Wydaje mi się, że Akcja JOB już trochę na rynku istnieje i jest w stanie profesjonalnie się do tego przygotować. Mam nadzieję, że będę mógł liczyć na ich odzew.

on

a gdzie są te dobre...... ? czasy się zmieniają kolego..... ;)

loks

we Francji to już dawno nie ma dobrych zarobków. jeszcze jakieś 5 lat temu to było nawet nawet akcja job no cóż miałem z nimi okazję popracować. sam firma niezła, ale te firmy , z którymi współpracują (firmy użytkownicy) we Francji to jakaś IV liga na rynku firm budowlanych.

Magda

Osobiście polecam, dobre zarobki, atmosfera i fajne doświadczenie

peter

no tak , ale wiesz jak potem ciezko sie przestawić z euro zarobków na polskie bieda-złote ! ;)

peter

jedź. jak nie masz pracy w pl i chcesz zarobić okolo 1400 e na miesiac , plus mieszkanie i dojazdy . nie boisz sie zostawić rodziny w pl. Zawsze mozesz zrezygnowac.

lots

czy pracował już ktos lub nadal tam jest w firmie Terra Competences przy regipsach ogólnie wykończeniówka przy remoncie kamienic. Jak tam jest i czy w ogóle warto jechać. Dostałem ofertę pracy w Lille i nie wiem co robic.

adrian spawacz

no i co w związku z tym??

adrian spawacz

musiales okazac sie totalnym głąbem niestety......... szkoda impulsów na ciebie !

m

Byłem w tej firmie na rozmowie kwalifikacyjnej. Brak kontaktu po rozmowie - pomimo zapewnień, że bez względu na wynik oczywiście się odezwą. Dla mnie to bardzo nieprofesjonalne.

morwa

dla słuchaczy : firma jest jak najbardziej uczciwa . no i wypłacalna . oczywiscie inna sprawa ciągłe przeprowadzki z gita na git ;) oraz smieszne umowy przedłużane z tygodnia na tydzień i z pominięciem na przykład week-endów. do tego dodajmy brak kontaktu z Joan i mamy gotowy obraz firmy Akcja-Job. Jesli ktos ma male doswiadczenie w wyjazdach i chce spróbować a na dodatek jest samotny i nie ciągnie go co miesiac do domku i gorących nóżek żonki to firma jak najbardziej dla niego. Jest dużo gorszych i często niewypłacalnych firm a ta jak do tej pory słyszałem - takich problemów nie ma.

słuchacz

Witam ja pracowałem za granicą parę lat i wiem że polskie agencje potrafią oszukiwać niestety ale wiem jak polacy pracują za granicą większość lubi zajżeć do kieliszka a później narzekać lecz mnie interesuje ta firma akcja job czy faktycznie są rzetelni jakie zarobki oferują i czy to nie firma krzak że jak się zajedzie to wszystko wygląda inaczej niż ma być

Zostaw merytoryczną opinię o Akcja JOB - Wrocław

• Jak się pracuje w Akcja JOB?

Zobacz opinie na temat firmy Akcja JOB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042