Opinie o Akcja JOB w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Akcja JOB. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Akcja JOB o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akcja JOB w Wrocław

Tak jak już inni pisali i ja to potwierdzam że za czasów gdy pracowało się na polskich warunkach to [usunięte przez administratora] ale nie tyle co na francuskich warunkach w wielkim skrucie [usunięte przez administratora]

Witam wszystkich, którzy chcą podjąć prace we Francji poprzez Akcji JOB, obecnie po przejściu na warunki francuskie od zeszłego roku Akcja JOB jest reprezentowana przez TERRA COMPETENCES. Chciałbym zaznaczyć iż byłem długo letnim pracownikiem Akcji JOB na polskich warunkach jak i na Francuskich 4 miesiące. Z mojego doświadczenia jak również z doświadczeń moich kolegów którzy pracują dla tej firmy odczucia są te same: czyli zakłamani koordynatorzy np. Pani [usunięte przez administratora] kompletnie nie przygotowana merytorycznie, kłamiąca w żywe oczy, brak słów. Następna to Pani [usunięte przez administratora] która pracuje w TERRA COMPETENCES która odpowiada nam na pytania np.: dlaczego jeżeli w zawartej umowie za charakter pracy(suma wypłat brutto) mamy dostać 10% a dostajemy 5% i to jeszcze cza prosić. A teraz jest problem z wypłaceniem pieniędzy za nadgodziny bo niewiedzą jak policzyć a w umowie wszystko pisze czarno na białym ile mamy dostać. To pani Kinga z TERRA COMPETENCES tłumaczy ,, trwają negocjacje między dwoma firmami"" to jest chore bo co nas to obchodzi Jest umowa ale którą można sobie.... jeśli nie jest przestrzegana. Stanowczo ODRADZAM tą Firmę banda ZŁODZIEI KŁAMCÓW

radiki

zac - 2013-02-09 07:24:20 SIEMA - 2013-02-08 18:49:50 LUDZIE MAM PYTANKA....MAM JECHAĆ ZA KILKANAŚCIE DNI NA ZBIORY RZODKIEWEK POD NANTES...PODPOWIEDŻCIE ILE MOŻNA ZAROBIĆ?JECHAĆ AUTEM CZY NIE?JAK SAMA PRACA?PROSZE O SZCZERE KONKRETNE ODPOWIEDZI,POZDRAWIAM!daj jakis namiar to wysle ci kontakt do ludzi co zbierali rzodkiewe w tym regionieja byłam na rzodkiewce pod nantes znaczy na pewno tam gdzie ty jedziesz daj namiary na siebie pogadamy moze byc gg

zac

Aplikowałeś do firmy Akcja JOB? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
SIEMA

KONKRETNY FACHOWIEC

Pracuje w AKCJIJOB już kupę czasu jest to konkretna agencja pracy. Jak znasz konkretnie swój fach to nie ma problemu z praca. A LESZCZE I KONFLIKTOWE [usunięte przez administratora] które piszą poniżej po prostu nie znają się na robocie albo odłożą 5 tyś i się panosza. Jak znasz się na robocie i chcesz konkretnie zarabiać to śmiało możesz jechać, a jak nie to sidź na (usunięte przez administratora) w polsce bo jeszcze możesz wyłapać [usunięte przez administratora].(NIE NAWIDZĘ TAKICH LUDZI)

kuzyn Żan-Żaka -co mu smierdzi sraka

teraz Francja sie wziela za przekrety podatkowe.wszyscy co sa zgłoszeni na francuskie warunki musza do maja rozliczyc sie z dochodów. A tu niespodzianka - jeb z tysiąc czy dwa. Pamietajcie ze dla pracujacych we Francji a majacych adres zameldowania w Polsce jest 20% podatku. Czyli jak w roku 2012 zarobiles np. 15 tys euro-zabulisz 3000 e podatku..... Nieżle co..?

mietek

a w niektórych zakładach na francuskich warunkach jest 2500-3000zł miesięcznie mniej. jak sie dzwoni i upomina o swoje to twierdzą że wszystko jest wypłacone. a jak dalej będziesz dzwonił to podziekują ci po kontrakcie i powiedzą że nie ma dla ciebie pracy.

jeszcze pracownik

szkoda czasu na ta firme i przedewszystkim nie jedzcie swoimi samochodami jak sie zdecydujecie na wyjazd

akcja-zjeb

tylko nie zdziwcie sie po tym przejsciu na iterima we Francji jak wam dopierdzielą podatek na koniec roku. kazdy tu placi i nie sa to małe pieniadze.Mozecie dostac nawet ze 2-3 tys euro. Pamietajcie ze kawaler placi tu podatek za to ze mieszka sam-1000 euro srednio. Jesli nie mieszkacie tu z zonami i dziecmi jestescie traktowani jako samotni. Milego placenia !!!

ciekawy222

OPŁACI SIE W TEJ POLSKO-FRANCUSKICH AGENCJI [usunięte przez admina] PRACOWAC JAK ZE WSZYSTKIM JEST PROSZE ODPISCIE

rambo

jutro dokończę moja opowieść o uczciwości i pomocy naszych pracodawców- koordynatorów za granica

rambo

tylko kolego pamiętaj jak przejdziesz na warunki francuskie to dolicz sobie 210 euro za mieszkanie i 40 euro opłaty woda ,gaz ,prąd a jak przekroczysz limit to bedzie wiecej kasy czyli okilo 300 euro miesięcznie czyli z 7000zł za 200 godzin odlicz sobie 1200zł opłaty no i wyzywienie we własnym zakresie,a na koniec kontraktu i tak cię [usunięte przez admina] z urlopu i 10% od zarobków tak jak to zrobili z nami.

bad boys

koszty dojazdu akurat pokrywa Akcja. dojazdy do pracy też. za miesiac powinienes wziać okolo 6,5 -7 tys. zreszta skoro mowisz ze masz jechac to chyba wszystko ci wyjasnili na spotkaniu "przedwyjazdowym" ?

ciekawy

witam was czy mogl by mi ktos powiedziec czy taki diabel staszny ta agencja bo mam podobno przez nia jechac i jakie sa koszty wyjazdu zeby dojechac na miejsce i czy sie oplaca wogole bo chodzi mi o prace i o zarobek

janek palikot

ciekawe jak pogodza kwestie przejscia na te ich Niby Francuskie warunki i jazde autami na polskich tablicach...powodzenia przy kontrolach drogowych..:)

tomi li dżons

podobno wtopa w tym roku byla na winobraniu organizowanym przez akcje... (usunięte przez administratora) ....j nie zarobek był....

tomus spawacz

jedno trzeba im przyznac... mają wyjatkowy dar do wyszukiwania alkoholików,cpunków i innych mętów. potem pakuja ich w auta i wysyłaja do Francji.... a ZUS- y srusy -kto by sie tym przejmował....:)

tomiiiii

witam pracuje w akcji juz rok nienazekam bywalo gorzej ludzie powidzcie mi co z tymi nowymi umowami na fracuskich warunkach pracuje z nami gosc z agencji ze slaska pytal sie w swojej agencji o warunki fracuski a oni na to ze pierwszy raz slysza,( bo jak wiecie z joan czeski film)

morte

Witam przejście na francuską agencje to kolejny przekręt ,ludzie zastanówcie sie nad nowymi umowami np stawka za kilometr 23 centy kpina dodatek kontraktowy juz nie będzie istniał kicha ok 1000 zł z miesiąca mniej

Zostaw merytoryczną opinię o Akcja JOB - Wrocław

• Jak się pracuje w Akcja JOB?

Zobacz opinie na temat firmy Akcja JOB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Akcja JOB