ADA MEAT FOOD SP. Z O.O.

Ostrów Wielkopolski

Opinie o ADA MEAT FOOD SP. Z O.O.

Jola 2013-05-08 15:35:26
[usunięte przez moderatora] i oszust. Tyle o wlasicielu. Brak kompetencji i zwalanie wszystkich [usunięte przez moderatora]na praownikow. Tyle o konkubinie wlasciciela.
Teraz ma siedzibe w Swiebodzicach. Wyplaty na raty i to z bolem, praca po 12h, dostawcy co chwile wydzwaniaja w sprawie zaleglosci za wyslany do tego oszuta towar. OMIJAC SZEROKIM LUKIEM !!!!!!!!!
ja 2013-06-25 20:36:41
Świetna opinia - chociaż na temat tej firmy można mówić i mówić. Jednym słowem - rzetelność i szacunek są temu pracodawcy niestety obce. Unikajcie tej firmy jak ognia jeśli chcecie mieć spokój i mniej zszargane nerwy.
ja 2013-07-15 15:13:04
OK, wynagrodzenia są wypłacane w kilku ratach - pierwsza (jak szef ma humor, bo oczywiście wszystko jest od tego uzależnione, kodeksu pracy nie uznaje, bo przecież co w Polsce mogą zrobić Turkowi) z 3-tygodniowym opóźnieniem, a reszta jak mu pasuje. Generalnie nie płaci nawet zaległych faktur, część pracowników zatrudnia [usunięte przez moderatora], a zresztą co za różnica czy [usunięte przez moderatora] czy nie - pracownicy na umowy też nie mają odprowadzanych składek. ... a ludzie siedzą cicho - przydałoby się zebrać ich wszystkich i zrobić z tą "firmą" porządek
kornik 2016-04-22 18:54:56
Szkoda wlasnie,że nikt nie zamieszcza nowych postow, ponieważ ja rownież chcialbym sie dowiedziec czegos jaka panuje obecne atmosfera tam i warunki zatrudnienia, czy firma oferują już teraz umowy na stale czy dalej zlecenie?
Zostaw swoją opinię o ADA MEAT FOOD SP. Z O.O. - Ostrów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADA MEAT FOOD SP. Z O.O.