Nafto-Construct Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Nafto-Construct Sp. z o.o.

admin 2015-08-06 23:13
Macie doświadczenie w pracy w firmie Nafto-Construct Sp. z o.o. ? Znacie osoby, które tam pracowały? Czekamy na Wasze komentarze!
znawca tematu 2016-01-04 12:23
Na tej stronie nie dowiesz się prawdy o pracy w firmie Nafto-Construst bo nie wygodne komentarze znikają
dzik1989 2016-01-08 17:07
firma dobra jak cos od pracownika chca a na koniec rozstaja sie z pracownikami jak z gownem i nawet nie sa czelni odebrac telefonu badz powiedziec w oczy zwalniamy
Bartosz 2016-03-09 15:48
Byłem zatrudniony przez Naftę i "wypożyczany" do innych firm na budowie terminala LNG w Świnoujściu. W praktyce pracowałem więc w innych firmach, ale wypłatę, zakwaterowanie, dojazd do pracy, zjazd do domu na Śląsk i wyżywienie zapewniał mi Nafto-Construct. Wypłaty na czas i zgodne co do grosza. Dobry kontakt z osobami odpowiedzialnymi za organizacje pracy (w sprawie mieszkania, ubrań roboczych itd.). O powyższe negatywne komentarze podejrzewam byłych pracowników fizycznych, którzy spali, pili albo "zapominali" przyjść do pracy.
Czarek 2016-05-13 16:30
Zarobki musza być wysokie, żeby utrzymac przy sobie taką armię ludzi, uwazam, że to całkowicie normalna sprawa i generalnie bardzo fajnie jest tuaj w firmie, mam wrażneie, ze jedna z lepszych firm w kraju
Haram 2016-11-02 17:50
Pracowałem 3m-ce i nie mam zastrzeżeń
Paulina 2017-03-31 15:40
@Haram, to dobrze. A powiesz więcej o pracy w tym miejscu? Jak z benefitami, jaka panuje atmosfera?
Raf 2017-04-27 20:59
Witam firma zatrudnia wielu ludzi. Jest taka roszada co tydzień nowi ludzie w pl dają 16 zł i mówią ze delegacja w stawce ( to szał na calego) kasa wypłacana. Umowy od minimum. Nie dają karty na obiady oraz żadnych premii. Robi się 11h co dzień a zapisane 10 przerwa odliczana. Zagranica dają 9 euro to max na co można licżyć. To całyou nafto construct z krk
Paulina 2017-08-07 11:37
@Raf piszesz, że co tydzień w firmie pojawiają się nowi pracownicy. Czy jest to związane z rozwojem firmy, czy też również w tym samym czasie inni pracownicy odchodzą? Jeśli tak, to jakiego działu to dotyczy?
Zostaw swoją opinię o Nafto-Construct Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nafto-Construct Sp. z o.o.