CBT Rogalewski i Wspólnicy Sp. k.

Poznań

Opinie o CBT Rogalewski i Wspólnicy Sp. k.

Ankieterka 2009-10-06 18:00:46
Bardzo polecam pracę w tej firmie.
Atmosfera miła i przyjazna, elastyczny czas pracy - duży plus dla studentów ;) Zarobki - ok.
Generalnie bardzo fajni ludzie zarządzający tą firmą a zwłaszcza dyrektor, z którym można załatwić wszystko... no prawie wszystko ;)
Ogólnie rzecz ujmując firma szanująca swoich pracowników!!
Pracowałam tam ponad 8-mc i gdyby nie fakt że skończyłam studia z ogromną przyjemnością dalej bym współpracowała z tą firmą.
bonzo 2009-10-21 22:11:09
zgadzam się z moją koleżanką, która wpisała poprzedni post.
Super atmosfera, i pełen profesjonalizm.
Polecam!
Asiunia 2009-10-22 15:01:35
super, super i jeszcze raz super. Złego słowa powiedzieć nie można, Maciej to wspaniały kierownik, wyrozumiały i zawsze wesoły.
Firma bardzo elastyczna co do godzin pracy, a to przecież dla nas studentów najważniejsze. Szkoda, że musiałam wyjechać z Poznania i sie z nimi pożegnać,ale czasem ich odwiedzam na herbatkę :)
Pozdrawiam gorąco wszystkich ankieterów.
;-) 2009-12-02 22:17:40
to i ja dodam swoje 5gr :P oczywiscie polecam wszystkim, pracowalem przez dlugi czas, fajna atmosfera, dla studentow praca idealna z dopasowaniem godzin ;) polecam :)))
Ankieter 2010-02-08 23:25:04
wszystko ok. polecam !
pipi 2010-12-16 22:08:41
super firma dyrektor generalny jest fantastyczny pomoga pracownikowi jak może na wszystkich frontach i zawodowych i prywatnych czas pracy hmm już bardziej ellastycznie to sie chyba nie da polecam wszystkim gorąco
nezon 2016-04-23 09:18:07
anonim, chyba CBT Rogalewski i Wspólnicy Sp. k. nie działa już od 2010 roku, w internecie nawet ślad po nich zaginał.
Zostaw swoją opinię o CBT Rogalewski i Wspólnicy Sp. k. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CBT Rogalewski i Wspólnicy Sp. k.