Opinie o Akwawit - Brasco S.A. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Akwawit - Brasco S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Akwawit - Brasco S.A. o rekrutacji.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akwawit - Brasco S.A. w Wrocław

Józia Nowy wpis

Też już kiedyś chciałam za czymś w spedycji się tu rozejrzeć ale niczego nie było widać w sieci. a przynajmniej nie na portalach, na które zaglądam. Czy wiadomo gdzie docelowo się teraz ogłaszają? Samo biuro z jakich działów się składa?

stanley Nowy wpis

szukam pracy jako logistyk ? czy sa jakieś przyjecia?

Zainteresowałem się pracą w firmie, bo mam doświadczenie w pracy przy produkcji alkoholi. Widziałem w waszych komentarzach, że były jakieś problemy z wypłatą wynagrodzenia ( ktoś ponoć czekał nawet rok). Aktualnie jak wygląda sprawa z kasą? Płacą na czas? Tamte problemy z wypłatami czym mogły być spowodowane?

Zniesmaczony

Firma nie poważna tak w skrócie no. moze bardziej prezes. Miałem pracować w tej firmie formalności były dopięte, tylko zacząć prace nagle prezesunio się rozmyślił i zostałem na lodzie, miałem inne oferty pracy które odrzuciłem i (usunięte przez administratora) zostałem na lodzie.Prezes zachowuje się jak panna na wydaniu ale to wszystko do czasu, właściciel wróci z długich wakacji to pewnie zrobi porządek z takimi kapryśnymi dzieciaczkami. Pozdrawiam i nie polecam.

Beata
@Zniesmaczony

Naprawdę rozumiem, że z powodu tej sytuacji możesz być rozżalony, ale zawsze warto jest spojrzeć na pewne sprawy z dystansu. Może Prezes firmy Akwawit - Brasco miał bardzo ważny powód i dlatego musiał zrezygnować ze współpracy z Tobą. Na jakim stanowisku miałeś tam pracować?

KacperH Nowy wpis
@Beata

Pani Beata zapewne Pani Beata B. jest pracownikiem firmy i z tego względu jest osobą stronniczą.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Akwawit - Brasco S.A.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Firma profesjonalna. Już niedługo minie rok bez wypłaty zaległego wynagrodzenia

Kornad

Czy firma płaci pensję na czas

były już szczęśliwy pracownik

Ja ogólnie bardzo cieszę się, że już mnie tam nie ma... A Szanowny Pan Prezes wyszedł już z aresztu? Wynagrodzenia już są wypłacane?

Ula

Idealnych firm nie ma nigdzie tak jak i pracowników. Zawsze można ostatecznie zmienić pracę!

Edward
@Ula

Łatwo doradzić zmianę firmy, ale trudniej wnieść pozytywny wkład lub zasugerować odpowiednie rozwiązania. Każdy pracownik powinien dbać o dobrą atmosferę w pracy oraz o dobro i rozwój firmy. Przecież pracując w jednej firmie wszyscy tak na prawdę stanowią zespół grający do jednej bramki.

...................

przede wszystkim ZERO szacunku i to na każdym stanowisku chyba że kierownicze kłamanie to norma na produkcji grafik ruchomy w piątek dowiadujesz się jaka zmiana zwykły operator ma byc wszystkim inżynierem,ustawiaczem ,mechanikiem,elektrykiem po ZA TYM JAK CO ROKU KŁAMIĄ ŻE PRACA NA DŁUŻEJ A TO TYPOWA SEZONÓWKA JAK SEZON SIĘ KOŃCZY ZOSTAJĄ ZE 1,2 OSOBY

Hanna

@Nowy pracownik Akwawit S.A., Co według Ciebie jest największym plusem pracy w tej firmie? Jak oceniasz poziom organizacyjny tej firmy i swój kontakt z przełożonym? Transparentność i zaufanie to stanowią o jakości współczesnych firm na rynku. Twój wpis może wnieść wiele cennych informacji i pomóc przyszłym kandydatom.

Nowy pracownik Akwawit S.A.

Awkawit S.A a Akwawit Brasco to dwie inne spółki a to różniaca. Karzda wieksza firma ma parę społek w portfolio. Akwawit S.A. - sprawna i szybka odpowiedz na stanowisko z kadr. Zeczowa miła i fajna pani opowiedziała mi o firmie. W starym pieknym budynku korytaże w marmurach i ładnie duże biura z antykami i stosem dokumętów. Zaprponowali mi dobrą stawkę i po 3 miesiachać powwyżka. Są benefity są i zwiazki zawodowe. Zakładu jako tako nie widziałem ale jestem zadowolony z pieniążków które mi zaproponowali. Brasco i Wratislawia Bio należało by w go Wroku odzielić bo to inne spółki inna praca i inne zarobki. A jesli chodzi o Wratvslawię Bio to doczytałem że społka przynosi bardzo duże zyski netto pare milionów więć nie sądzę że Akwawit ma się źle oras Brasco i Wratyslawia Bio, biodiesel miała 22 milony netto zsyku 2015r.. 1] 1]. Wiadomości z Dziennika artykół ,, Co zostało z Bartimexu.

Ile można zarobić tam jako przedstawiciel handlowy?

Lans Amstrong
@anonymous

Nie więcej niż 4000 na reke, to jest podstawa i więcej nie zarobisz . Obiecuja ze bedzie system premiowy ale kłamią w zywe oczy. Ogólnie unikajcie tej firmy jak ognia, myslenie Prlowskie, zadnego wsparcia marketingowego, brak szkolen, brak benefitów, przestarzały system zamówień, duzo by opowiadać. Jak ktos jest ambitny i chce sie rozwijac, to nie polecam !

Hanna

@Bw, wspominasz, że rekrutacja jest wieloetapowa, czy możesz w bardziej szczegółowy sposób opisać każdy z nich? Na co jeszcze należałoby zwrócić uwagę, starając się o pracę w firmie? Piszesz także, że jest wiele nadgodzin- czy wynagrodzenie za nie jest wypłacane w formie pieniężnej, czy może w wolnych dniach?

Podzielam zdanie "anonimu" powyzej...u mnie rowniez padlo pytanie czy planuje miec dziecko....?! Panie rekrutujace: 1 sprawiale wrazenie ok, 2 wyraznie starajaca sie zrownac mnie do poziomu debila pytajac co chwile czy wszystko rozumiem co druga pani mowi...dziewczyny nie traccie czasu naweet na 1 etap rekrutacji...przy 2 etapie jest rozmowa z prezesem, ktory jak stwierdzily panie- miewa zmienne natroje, potrzebuje osoby dyspozycyjnej non stop piatek swiatek czy nd, przyjdziesz niewiadomo kiedy wyjdziesz...ale uwaga bywa mily bo za nadgodziny potrafi wynagrodzic- dac 2 dni wolnego...

Bw
@Anonim

Wypytują o dzieci/męża/rodzine/rodzeństwo i różne prywatne sprawy , co mieć miejsca nie powinno. Asystentki są dwie /praca na dwie zmiany 6-14 i 10 do oporu .... chyba ze prezesa nie będzie to wtedy wyjątkowo 8 h . Nie chcą podać wynagrodzenia. Potrzebują bardzo dyspozycyjnych osób najlepiej blisko mieszkających . Także jeśli masz męża i nie daj bóg dziecko, nie masz prawka, masz jakieś zainteresowania i chcesz mieć trochę własnego życia to nie masz co marnować czasu na 2-3 etapy rekrutacji;)

Hanna

Możecie powiedzieć, czy firma nadal funkcjonuje? W Internecie pojawiają się wzmianki o upadłości, jednak nadal jest wpisana w KRS. Jeśli Akwawit wciąż prowadzi działalność, zapraszam do opisania aktualnej sytuacji. Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany? Co sądzicie o warunkach? Jaki rodzaj umowy otrzymują nowi pracownicy?

Jakim pracodawcą jest Akwawit - Brasco S.A.? Jak wyglądają warunki w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

jj

czy firma akwawit w lesznie jeszcze istnieje ?

Hej, dostałam informację o przyjęciu na stanowisko jako specjalista ds. obsługi klienta. Na rozmowie dostałam informacje o tym, co będę robiła. Pani zadzwoniła do mnie 2 godziny później z informacją o przyjęciu (czwartek), w poniedziałek zadzwoniłam aby dopytać o szczegóły - powiedziała, że oddzwoni. Dzisiaj środa a informacji brak. Ktoś miał podobnie? Zawsze trzeba czekać?

Bob

Czekać...warto

@Bob

Nie warto. Prezes się rozmyślił i po tygodniu dostałam odpowiedź, że jednak mi dziękują. Skrajnie niedojrzałe i nieodpowiedzialne zachowanie. Poinformować o przyjęciu do pracy i po tygodniu trzymania zrezygnować. Wratislavię Biodeisel omijajcie z daleka.

Nika

A jak możesz zdradzić to miał być BOK w sprzedaży wódek. .?

OLEK

Czy ktos dostał się na specjaliste ds wdrożeń? Jak wygląda u nich praca w Tym dziale?

ona
@OLEK

Tak wygląda, że poprzednia osoba sama się zwolniła :)

NikolaL

Poszukują właśnie specjalistę ds kadr i płac.Czy jest ktoś zorientowany czy to kolejne stanowisko w kadrach czy może kogoś zwalniają?

tulipan
@NikolaL

Ludzie się sami zwalniają, uciekają gdzie pieprz rośnie :D

Hanna

@ubawne to czy dobrze rozumiem z Twojej wypowiedzi, że obecnie nie jesteś związany z tą firmą? Piszesz "o ile jeszcze istnieje". Nie masz więc aktualnych informacji, które mogłyby przybliżyć Akwawit jako pracodawcę. A takie właśnie będą najbardziej cenne, szczególnie że na wątku pojawiają się osoby, dopytujące o pracę w tej firmie. @Wojciech czy Ty wiesz może coś więcej o aktualnej sytuacji w Akwawit - Brasco S.A.?

gość
@Hanna

Pani Hanna udaje kogoś kim nie jest i myśli że ktoś z pracowników się może tutaj przyzna, że hejtuje firmę. ha ha ha

FreeBSD

INFORMATYK Witam byłem na rozmowie o prace na te stanowisko w 2016r Zadzwoniła do mnie kobieta i ani dzień dobry ani jaka firma tylko od razu ze dzwoni w sprawie informatyka, o wszytko musiałem wypytać sie sam (co za firma i o co chodzi) Przyjąłem zaproszenie na rozmowę z uśmiechem i wybrałem sie do niech z ciekawość na zasadzie co sie stanie. Zameldowałem sie na portierni i pan ochroniarz wpuścił mnie.... Nie urywam ze mogłem sobie wędrować po obiekcie jak tylko chciałem zanim bym dotarł do celu. Zaproszono mnie do pokoju pani "Krysi" w głębokim PRL-u. Usiadłem i czekam na dalszą cześć wydarzeń, Pni "krysia" zakomunikowała pod nosem ze zaraz przyjdzie pani dyrektor czy kierownik nie pamiętam i czy mam ze soba CV. Nooo nie ukrywam ze walczyłem aby nie prychnąć z tej całej sytuacji śmiechem. Przyszła pani dyrektor jakaś tam rozmowa z czapy była .... Zawołał smutnego Pana informatyka po którym było widać ze raczej w tej firmie wesoła nie jest, Pan ok 40 lat Ale dało sie wyczuć ze Pani "krysia" więcej ma do powiedzenia niz pan informatyk, a po czym tak sadzę ? A po tym jak zostałem zapytany czy znam program płatnik i umiem go obsługiwać .... No tu juz powoli nie wytrzymałem i zacząłem sie leciutko uśmiechać. Dokładnie wszystkich absurdów nie pamiętam bo było to dawno ale była to jedna z moich egzotycznych rozmów w życiu. O pracy zdalnej możesz zapomnieć to jest głęboki PRL tu liczy sie sztuka masz być na miejscu równo o 8:00 (Pan dyrektor nie lubi jak ktoś sie spóźnia) A wiec od czasu do czasu praca z domu wykluczona. Pan Informatyk tak jak wspomniałem smutny jak by był tam za kare ale podczas rozmowy empatyczny. Czego wymagają? Sieci (maja z tego co pamiętam 2 lokalizacje chyba za Wrocławiem) ESX-a wdrażali w tedy , penie maja jakiś system do backup-ów a tak to to czysty helpdesk dla pani "krysi" Jak zawołasz trojkę z przodu netto to cie zabija śmiechem. To co napisałem to sa moje subiektywne odczucia, nie pozdrawiam. PS: Firma nie oddzwania do kandydatów, w sumie bym sie zdziwił jak by pani "krysia" zadzwoniła. PS2: Benefisów żadnych nie maj np.Opieka medyczan z tego co pamiętam . PS3: Idą na rozmowę tam masz szanse poczuć sie jak debil na rozmowie z paniami :) Ale polecam dla samego doświadczenia sie tam przejść.

Zostaw merytoryczną opinię o Akwawit - Brasco S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Akwawit - Brasco S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Akwawit - Brasco S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Akwawit - Brasco S.A.?

Kandydaci do pracy w Akwawit - Brasco S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Akwawit - Brasco S.A.
1.8/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Monopolowa 4
    51-501 Wrocław