Akwawit - Brasco S.A.

Wrocław

Opinie o Akwawit - Brasco S.A.

ja 2009-09-25 23:58
syf, jakich mało na tej ziemi
fighter 2010-01-19 11:32
Oczywiscie, i tak nikogo lepszego w tej firmie nie ma.
*** 2010-02-17 17:52
co znaczy " nikogo lepszego " ? do czego lepszego ?
anonim 2011-01-11 23:38
Firma zdecydowanie nie jest godna polecenia. To co się tam wyrabia to surrealizm. Szkoda zdrowia i czasu.
ble ble 2013-07-22 21:06
lepiej poszukać pracy w innej firmie. Kilka lat temu nie było tak źle, dobrze, że zebrałem się szybko i pożegnalem się z firmą. Nigdy nie dostałem premi czy jakiegoś dodatku zawsze sucha podstawa 1550zł netto, bez wzgledu czy plan wykonany czy nie. Ja wysyłałem cv na email. potem rozmowa kwalifikacyjna i wyjazd do Wroclawia
aaa 2014-11-14 12:08
Ja akurat zadowolony jestem z pracy. Jest co robić, nie nudzę się ale słyszałem od znajomych, że w innych jest dużo gorzej więc cieszę się z tego co mam.
rekrutacja 2016-03-10 16:59
Rekrutacja w firmie na kierownicze stanowisko....Pani Kierownik HR umawia z Panem Prezesem na spotkanie. Na spotkanie wyskakuje mały sfrustrowany dyrektor, który się nie przedstawił ....rozumiem, że samo dyrektor wystarczy!
Zaczynają z Panią kierownik HR od pytań czy spotkałam się z ich produktami....ogólnie gadka debilna....szczerze.... myślałam, że jestem w ukrytej kamerze a to żarty
Do tego facet na mój uśmiech warknął "to nie było śmieszne"
Facet wyżywał się za swoje niepowodzenia w dziale marketingu
Pani Kierownik HR również pozostawia wiele do życzenia
Gość 2016-03-14 18:35
Teraz jest oferta pracy na Specjalistę ds. Księgowości we Wrocławiu na Monopolowej. Ktoś wie jaka atmosfera, zarobki itp..?
Oli 2016-03-15 21:37
To mówisz, ze nie warto aplikowac?
ex-candidate 2016-03-19 20:16
Też zdarzyła mi się tam rekrutacja. Rozmowa z jakimś dyrektorem który nie przedstawił się. Wydaje mi się, że miał to być dyrektor produkcji, ale po wyszukaniu w internecie z wygladu przypominał trochę samego prezesa. Na rozmowie okazuje się, że rekrutacja dotyczy innego stanowiska niż to na które złozona została moja aplikacja (oczywiście nikt nie informuje o tym zapraszając na rozmowę). Podczas rozmowy można było odnieść wrażenie, że dyrektorek szukał kogoś durniejszego od siebie, przynajmniej tak prowadzona była rozmowa kwalifikacyjna. Najlepsze, że stanowisko by wymagało naprawdę sporego doświadczenia, gdyż osoba ta miałaby się zajmować realicją rzekomej inwestycji na kilkaset milionów złotych. Mój kierunek studiów troszke pokrewny aczkolwiek jest masa osób po bardziej kierunkowych studiach. W dodatku nie mam doświadczenia przy realizacji inwestycji a co dopiero tak dużych, ale ten dyrektor i szefowa kadr mieli jakieś wizjonerskie wizje, że ja mogę się tym zająć. Ogólnie z wizji tego faceta wynikało, że JEDNA JEDYNA osoba miała by się tym zajmować i to tak "przy okazji" bo jeszcze jest proces produkcji do nadzoru... W normalnych firmach do takich inwestycji jest powoływany cały team specjalistów, a dyrektorek miał wizje tylko 1 osoby... Moje wrażenie było takie, że albo ich pogrzało i ubzdurali sobie w pustych łbach, że jak poopowiadają bajki ludziom czym to maja się niby zajmować w pracy to ich to zachęci jakoś do pracy u nich (w rozmowie szefowa kadr mówiła, że inwestycja może będzie a może nie bedzie realizowana. A ogłoszenie o ofercie tej pojawiło się tego dnia co zaproszono mnie na rozmowę kwalifikacyjną. tak więcta mniby inwestycja mogłą być zwykłą ściemą. I to nietrafioną bo mnie to aż zaczęło zniechęcać bo coś tu nie tak w tych wizjach było a doświadczenie jakieś zawodowe mam i wiem że do takich inwestycji trzeba teamu) albo że potrzebował jakiegoś figuranta na kogo można by zwalić winę za źle dobrane urządzenia pod inwestycję (ta osoba niby miała by zatwierdzać urządzenia ale w sumie on by je dobierał). Czyli jakby on coś spartolił to by se znalazł kozła ofiarnego. A nie może zatrudnić teamu złożonego z kilku specjalistów, no bo madrzejszych od siebie to zatrudniać on nie będzie, a w dodatku musiałby zapłacić godziwe pieniądze im. Zarobki o ktorych mnie informowano to dość niskie jak na takie stanowisko. A najlepsze na koniec, że miala być informacja zwrotna niezależnie od decyzji. Oczywiście jak się samemu nie upomnisz to info zwrotnego nie dostaniesz. Czyli klasyczna polska patologia. Zresztą co do wizji to poszukać w sieci - firma planuje otwarcie sieci knajp "ojczysta czysta" - nie wiem czy im to wypali bo u mnie w mieście ich pierwotna konkurencja padła na której to chcieli się wzorować i być lepsi od nich - (pub prl). Mają też pomysły robic biopaliwo z alg i jeszcze jakaś rzekoma inwestycja na kilkaset milionów (być może algi??). Piszesz, że facet wyżywał się za swoje niepowodzenia w marketingu. Może ta "ojczysta czysta" mu nie wypaliła?? Albo jeszcze co innego? Moim zdaniem problem może tkwić w nierealnych wizjach samego prezesa. Zdarzylo mi się pracować w firmie gdzie moim szefem był autentyczny psychopata-oszust pokroju Plichty i Madoffa (po wygooglowaniu hasła "szef psychopata" można znaleźć opisy cech któte występowały u mojego szefa, tak więc wiem że był on psycholem) i w tej firmie też mieli różne dziwne wizjonerskie wizje nierealnych planów biznesowych. Mój były szef wielokrotnie forsował nieopłacalne ekonomicznie inwestycje. Między innymi kilka razy zdarzyło mi się wyczaić, że doprowadzal do zaniżeńia kalkulacji kosztów inwestycji. Swoją drogą widzę, że w akwawicie do którego zdarzyło mi się aplikować mają też pomysły różne dziwne i cos ostatnio sporo osób szukają. Czy się tak rozwijają czy poprostu wszyscy uciekają z tamtąd widząc co się dzieje??
gsdgsh 2016-04-09 00:09
Można złapać doświadczenia.
garfild 2016-04-24 09:38
@w3e byłem na rekrutacji na informatyka. Pani, która mnie rekrutowała to jakiś kosmos. O informatyce słyszała chyba tylko, że coś takiego istnieje. Kompletna niekompetencja. Żadnych wymagań, głupie pytania. Nie wiem co miałbym robić. Przyjdziesz, dostaniesz wszystko i będziesz pracować. Jak i na jakim sprzęcie, systemie? Nie wiem, Jest tak jak w ogłoszeniu. Nie wiadomo kogo potrzebują i do czego. Dziwne. Pierwszy raz coś takiego mnie spotkało. Takie podsumowanie rozmowy. Szukam dalej. Porażka!
lepiej unikać! 2016-06-10 13:19
cała ta firma to podobno czeski film albo ruski western
Pracujący 2016-10-09 18:08
Największym problemem w tej firmie jest brak stabilizacji i nieszanowanie ludzi. W każdym miesiącu są zwolnienia, zwalniane są osoby czasami bez konkretnej przyczyny. Pracowałem tam jakiś czas temu, ale ta tendencja się cały czas utrzymuje.
anonim 2016-10-11 21:58
Byłam na rozmowie na Monopolowej ponad rok temu. Wtedy rekrutowano na stanowisko kogoś w stylu koordynatora biur zarządu. rekrutacje mialam miec z samym prezesem.
Przyszlam 15 min przed umowionym czasem. Pan Prezes spoznil sie 45 minut, a w czasie spozniania asystentka poinformowala mnie, ze Pan Prezes jedzie z Warszawy.
Na rozmowie rekrutacyjnej dowiedzialam sie, ze z Warszawy to on faktycznie jechal - w dniu poprzednim, a dzisiaj z rana byl na silowni i trzeba miec priorytety (najwyrazniej silownia jest wazniejsza od zalogi). To juz dalo mi do myslenia, ale dalej rozmowa nie szla na dobre tory - zadnych merytorycznych pytan.
Najbardziej uktwilo mi w pamieci, a jednoczesnie sprawilo, ze moje wkurzenie siegnelo zenitu jak Pan Prezes zapytal sie, czy mam dzieci i czy zamierzam zajsc w ciaze. Zgodnie z prawda odpowiedzialam, ze nie mam i ze zamierzam.
Ciesze sie, ze Pan Prezes nie zatrudnil mnie wtedy, poniewaz zadne pieniadze nie wynagrodza traktowania Ciebie jak szmate, ktora sie podcieral na silowni.
Pozdrawiam wszystkich czytajacych - OMIJAJCIE TE FIRME!!!!
Nie pozdrawiam Pana Prezesa - czlowieku, zastanow sie nad soba.
Jan bez ziemi 2016-10-13 20:51
witam
Orientuje się ktoś czy zakład w Lesznie zatrudnia pracowników? Dzwoniłem tam ostatnio ale bez skutku.
forever 2016-10-14 22:43
Ważne dla mnie jest to, że atmosfera odpowiada każdemu.
someone out there 2016-11-17 14:29
Grzegorz Ślak prezes przez małe "p" zna się z Gudzowatym i tyle a może właśnie aż tyle bo to jemu zawdzięcza bardzo duuużo ... poczytajcie sobie o gościu który siedział w pierdlu w Krakowie i który ludzi ma za nic i traktuje ich jak kompletne "0" - OMIJAJCIE TĄ FIRMĄ JAK NAJDALEJ !!!
Witraż 2017-01-05 10:58
Fajna firma, chętnie bym się zatrudnił. Może ktoś wie o przyjęciach.
OSTRZEŻENIE - nie aplikujcie tam absolutnie 2017-01-13 12:44
Obecnie szukają "Kierownika Projektu Inwestycyjnego". Tak naprawdę nadzór nad inwestycją będzie prowadził jakiś niekompetentny dyrektorek (trochę podobny wyglądem do prezesika ślaka) z którym kiedyś trafiła mi się rozmowa, a osoba na stanowisku "Kierownika Projektu Inwestycyjnego" będzie jedynie KOZŁEM OFIARNYM na którego dyrektorkowie z prezesikiem zrzucą swoje niekompetencje w zarządzaniu projektem. Dyrektorek opowiadał na rozmowie że realizował inwestycję i na koniec sie dowiedział że była zmiana przepisów prawnych w kwestiach ochrony środowiska (w 2007 wprowadzono pozwolenia zintegrowane) i miał problemy z uruchomieniem inwestycji przez to. Oczywiście matoł jeden nie potrafił stworzyć teamu projektowego i nie było tam zadnego speca BHP czy ochrony srodowiska. Jak pódzie ktoś tampracowac to zobaczy jak można fatalnie zarzadzac projektem. Uważajcie bo nie będziecie mieli wpływu na sposób realizacji projektu a zostaniecie tylko pionkami przerobionymi na kozłów ofiarnych. Uważajcie na tę patologię.
Kiks 2017-02-02 12:41
Może ktoś wie czy we Wrocławiu nie potrzebują analityka finansowego? Mam doświadczenie i bardzo zależy mi na nich.
Hanna 2017-02-28 11:14
Hej! Byliście ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej do Akwawit - Brasco S.A.? Udało Wam się dostać prace?
x 2017-03-08 16:01
nie ma takiej firmy jak Akwawit-Brasco S.A.
Hanna 2017-03-08 16:14
@x już nie. Taka jednak nadal widnieje nazwa wątku.
ANDREW 2017-04-08 12:50
AKWAWIT TO JAK RODZINNY DOM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Waldi 2017-04-25 14:51
@ANDREW To dobrze, że firma jest jak rodzinny dom, mam nadzieję, że atmosfera jest wspaniała a Ty jesteś zadowolony. Ja słyszałem, że Akwawit jest firmą rozwojową. Cały czas zwiększają portfolio produktów , zdobywają nowych klientów. Myślę, że zarobki są również dobre!
Anonim 2017-04-27 12:56
Podzielam zdanie "anonimu" powyzej...u mnie rowniez padlo pytanie czy planuje miec dziecko....?! Panie rekrutujace: 1 sprawiale wrazenie ok, 2 wyraznie starajaca sie zrownac mnie do poziomu debila pytajac co chwile czy wszystko rozumiem co druga pani mowi...dziewczyny nie traccie czasu naweet na 1 etap rekrutacji...przy 2 etapie jest rozmowa z prezesem, ktory jak stwierdzily panie- miewa zmienne natroje, potrzebuje osoby dyspozycyjnej non stop piatek swiatek czy nd, przyjdziesz niewiadomo kiedy wyjdziesz...ale uwaga bywa mily bo za nadgodziny potrafi wynagrodzic- dac 2 dni wolnego...
Anonim 2017-04-27 12:56
Hanna 2017-04-27 13:10
@Anonim, a o jakie stanowisko się ubiegasz? Pamiętajmy, że przebieg rozmowy kwalifikacyjnej różni się w zależności od docelowego stanowiska.
Anonim 2017-04-30 14:31
Po pierwsze: absolutnie sie nie ubiegam. Po drugie: stanowisko stanowiskiem, niech bedzie to wozny, informatyk czy zastepca kierownika, o pewne rzeczy pracodawca nie powinien ze wzgledow chocby czysto etycznych spytac i absolutnie nie moze robic durniow z ludzi, ktorzy takze poswiecajac im swoj czas na rozmowe... milczenie jest zlotem jak widac
Wesołek 2017-05-05 08:50
Co nowego słychać w firmie? Jestem byłym pracownikiem Akwawit - Brasco i ciągle wspominam ten czas jako bardzo miły. Czy firma rozwija się? Jaka jest teraz atmosfera? Nie widziałem nowych ofert to myślę, że jest ok?
Kaja 2017-05-08 16:05
Byl ktoś na rozmowie na stanowisko Specjalista ds. Handlu w Sieciach Handlowych?
Kaja 2017-05-08 16:07
Poszukujący 2017-05-08 16:29
Radzę omijać tą firmę szerokim łukiem. Strata czasu i zdrowia.
Hanna 2017-05-09 09:20
@Poszukujący, dlaczego nie polecasz pracy w Akwawit - Brasco S.A.? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Piszesz również o stracie czasu i zdrowia. Co przez to rozumiesz?
Klaudia 2017-05-20 16:18
Był ktoś na rozmowie na stanowisko Specjalista ds. marketingu? Jakie wrażenia? O co pytali?
Witraż 2017-05-23 08:51
Czy Akwawit - Brasco nie zasługuje na kilka pozytywnych słów?
Asia 2017-05-23 17:13
Czy informuja gdy ktos się nie dostanie? Czy poprostu zlewaja kandydatów?
Asia 2017-05-23 17:13
Czy informuja gdy ktos się nie dostanie? Czy poprostu zlewaja kandydatów?
OLEK 2017-05-30 08:02
Czy ktos dostał się na specjaliste ds wdrożeń?
Jak wygląda u nich praca w Tym dziale?
Witraż 2017-05-30 11:34
@Asia Generalnie firmy oddzwaniają do osób którymi są zainteresowani, jeśli chcesz to zadzwoń sama bo firma jest fajna.
Asia 2017-05-30 13:17
A czemu fajna? Jakie sa zalety?
Hanna 2017-05-30 13:23
@Witraż jesteś pracownikiem Akwawit - Brasco S.A.? Co więcej możesz napisać o plusach pracy w tym miejscu? W jakim dziale jesteś zatrudniony? Pamiętajmy, że ogólne warunki pracy mogą się nieco różnić w zależności od obejmowanego stanowiska.
kk 2017-06-12 22:32
Ukazało się ogłoszenie na informatyka. Co się wydarzyło poprzedniemu? Ma ktoś informację o zarobkach?
Witraż 2017-06-20 20:10
Interesuje mnie stanowisko regionalnego managera sprzedaży. Czy warto aplikować , może mi ktoś podpowiedzieć?
Zostaw swoją opinię o Akwawit - Brasco S.A. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akwawit - Brasco S.A.