Caverion Poland S.A.

Opinie o Caverion Poland S.A.

Dzień dobry. Zgodnie z podaną wcześniej informacją, wysokość wynagrodzeń w firmie Caverion Poland odpowiada aktualnemu poziomowi wynagrodzeń w danym sektorze przedsiębiorstw i opiera się na dodatkowych czynnikach. Szczegółowych informacji udzielamy w trakcie procesu rekrutacji.

Zainteresowany Nowy wpis

Dzień dobry, w ofercie jest napisane atrakcyjne wynagrodzenie. To chyba można podać widełki?

Nowy wpis

@Zainteresowany

Dzień dobry. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w kwestii szczegółów dotyczących konkretnej oferty : tel. 32 231 32 65 lub: rekrutacja@caverion.com. Pozdrawiamy

YZ Nowy wpis

dzień dobry, jakie szkolenia są oferowane samym automatykom? Już w samej ofercie widzę wzmiankę o chęci do rozwoju ale też właśnie te szkolenia zostały wspomniane. One są organizowane w trakcie godzin pracy?

MT Nowy wpis

Cześć, jest tu może ktoś z Gliwic? Już w jednym wątku było to poruszane, że mechaników w różne miejsca mogą szukać. w tym przypadku jak oceniacie atmosferę tam u siebie? czemu ktoś jest teraz potrzebny?

Nick123

Dzień dobry, czy ktoś wie w jakiej dokładnie lokalizacji znajduje się Caverion Jawor? Może ktoś zna nazwę ulicy, jakiś dokładny adres? Myślę nad złożeniem aplikacji lecz nie wiem gdzie dokładnie znajduje się oddział Jawor a do jawora mam 50km i nie wiem gdzie tam by trzeba było jechać

@Nick123

Dzień dobry, Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Chętnie opowiemy o szczegółach oferty i odpowiemy na wszystkie pytania. Tel: 32 231 32 65 lub email: rekrutacja@caverion.com Pozdrawiamy

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Caverion Poland S.A.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
HC

Dzień dobry, jest tu taka oferta dla automatyka utrzymania ruchu. Widzę przy niej jednak datę jeszcze listopadową i nie wiem co o tym sądzić. Czy te nabory trwają do dziś? są stałe czy po prostu nie było chętnych? nie wiem czy się zgłaszać, mam doświadczenie

@HC

Dzień dobry, Firma Caverion nieustannie rozwija się i poszerza swoją działalność, dlatego mamy stałe zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników. Serdecznie zachęcamy do aplikacji: rekrutacja@caverion.com

VA

Wczoraj dodano ofertę na utrzymanie ruchu i myślę nad nią. Przed skontaktowaniem się z Pracodawcom na wskazany tu numer, chce zasięgnąć od was jakichś opinii w tym zakresie. możecie wiec co do nich się odnieść? to oferta na Bytom akurat, jaka jest tam atmosfera? zarobki są po prostu rynkowe ze ich nie podają?

Dużo nadgodzin. W miesiącu? Jakie są widełki zarobkowe na stanowisku mechanika maszyn ? Jest to praca stacjonarna czy serwisowa?

Dzień dobry. Potrzeby nadgodzin pojawiają się na bieżąco i wynikają z konkretnych sytuacji więc nie jesteśmy w stanie określić czy pojawią się w danym miesiącu i ile ich będzie. Oferta pracy mechanika maszyn dotyczy jednego zakładu. W kwestii szczegółów zachęcamy do bezpośredniego kontaktu: tel. 32 231 32 65 lub rekrutacja@caverion.com. Pozdrawiamy

KL

Ktoś tu pytał czy mechanik pracuje w terenie czy na miejscu, ja nie widziałem w takiej poprzedniej ofercie by pisali w niej o samochodzie służbowym czy tez delegacjach. Chyba ze to tez zależy od oferty? swoim autem trzeba się przemieszczać? Jest jakieś dofinansowanie do paliwa? I to 7 tys brutto plus premie i inne może w sumie przebić 10 tys?

@KL

Dzień dobry. Aktualnie wszystkie oferty pracy na stanowisku mechanik dotyczą konkretnych lokalizacji. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w kwestii szczegółów dotyczących konkretnej oferty : tel: 32 231 32 65 lub: rekrutacja@caverion.com. Pozdrawiamy

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Caverion Poland S.A.?

Dzień dobry. Jak najbardziej. Na wielu projektach często zatrudniamy osoby np. zaraz po studiach, szkole kierunkowej, umożliwiając zdobycie doświadczenia.

Czy zdarzają się nadgodziny w Caverion Poland S.A.?

Tak. Ze względu na specyfikę działalności firmy i obsługiwanych sektorów zdarzają się nadgodziny.

Michaśka
@Caverion Poland S.A.

I co z nimi? Mam na myśli rzecz jasna sposób rozliczenia, jaki jest preferowany? Chyba, że ma się co do niego dowolność? Pracownicy wiedza o nich z większym wyprzedzeniem?

@Michaśka

Dzień dobry. Potrzeby nadgodzin pojawiają się na bieżąco. Nadgodziny dobowe są wypłacane z wynagrodzeniem za dany miesiąc a średniotygodniowe na koniec okresu rozliczeniowego.

Jak dużo osób pracuje w Caverion Poland S.A.?

kaczooorrrr

Około 400 osób w Polsce.

Sebastian
@kaczooorrrr

O to bardzo dużo. To chyba dają dobre warunki jak jest tylu pracowników. Powiesz jak płacą? Bo interesuje się zatrudnieniem i chciałbym wiedzieć czy zarobki są na dobrym poziomie, pomożesz coś ?

Katarzyna
@kaczooorrrr

łatwo czy trudno jest tu się dostać skoro aż tyle osób pracuje?

@Katarzyna

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ogłoszeniami: https://www.pracuj.pl/praca/caverion%20poland%20s.a.;en Można aplikować przez formularz na pracuj.pl lub wysłać swoją aplikację na adres rekrutacja@caverion.com. Zapoznajemy się z każdą aplikacją :)

ktoś
@Katarzyna

Łatwo jest się dostać. jeśli nie posiada się dużych wymagań co do wynagrodzenia 2023 5000 brutto

@ktoś

Dzień dobry. Wysokość wynagrodzenia w firmie Caverion Poland kształtuje się na bazie aktualnych danych dotyczących poziomu wynagrodzenia w danym sektorze przedsiębiorstw. Dodatkowo na wysokość wynagrodzenia składa się wiele innych czynników jak np. poziom doświadczenia czy umiejętności. Caverion Poland oferuje również świadczenia socjalne np. dofinansowanie do wypoczynku, dodatki świąteczne oraz wiele innych benefitów.

Czy pracownicy Caverion Poland S.A. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Dzień Dobry, Oczywiście. Spotkania integracyjne np. wigilie firmowe są organizowane corocznie w ramach poszczególnych projektów.

Niestety, na przełomie ostatnich lat z powodu obowiązujących ogólnie obostrzeń związanych z pandemią COVID-19 a także w trosce o zdrowie naszych pracowników, byliśmy zmuszeni wstrzymać organizację spotkań integracyjnych. Na szczęście ten trudny okres mamy już za sobą i spotkania w szerszym gronie są już możliwe. W wielu zespołach w zeszłym roku odbyły się spotkania wigilijne. W sprawie najbliższych planów integracyjnych w danym zespole najlepiej jest zasięgnąć informacji u bezpośredniego przełożonego. Pozdrawiamy serdecznie.

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Caverion Poland S.A.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na GoWork.pl pojawiło się 25 października kilka ogłoszeń.

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. CV można składać na adres mailowy: rekrutacja@caverion.com. Rekrutacja zazwyczaj składa się z dwóch etapów: pierwszy to rozmowa telefoniczna a kolejny to rozmowa w lokalizacji zatrudnienia. Serdecznie zapraszamy do aplikowania.

PSzyja

Witam chciałbym się dowiedzieć o maszynach na stanowisku frezerskim i oprogramowaniu którego używacie do pisania programów. Również jestem zainteresowany zarobkami oraz jak wygląda u was praca na narzędziowni. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi

@PSzyja

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Porozmawiamy szerzej podczas rozmowy rekrutacyjnej. CV można składać na adres mailowy: rekrutacja@caverion.com

Witam, czy ktoś może opisać warunki pracy na obróbce w Zabrzu? (CNC)

@Tomek

Panie Tomku zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Porozmawiamy podczas rozmowy rekrutacyjnej. CV można składać na adres mailowy: rekrutacja@caverion.com

Technik

Dla mnie ważne jest, że przez pandemię nie straciłem pracy. Były nawet podwyżki.

Małgorzata

Nie mam pojęcia, kiedy zmieni się kierownictwo w Maintpartner ASI - sama dopiero zaczęłam szukać informacji odnośnie pracy tam. Z Twojego nicka wnioskuję, iż już nie pracujesz w tej firmie. Czy na Twoje odejście stamtąd wpływ miało tylko kierownictwo, czy i warunki nie były najlepsze? Powiedz coś więcej.

A kiedy odszedłeś i czemu?

Czy poza podaną przez Ciebie stawką wynagrodzenia osoby zatrudnione w firmie Maintpartner ASI mogą liczyć na ewentualne świadczenia dodatkowe?

@Adam

Tak. Są świadczenia świąteczne oraz wczasy pod gruszą. Premie, pakiet medyczny, ubezpieczenie, dofinansowanie do Multi sport. Dofinansowanie do okularów. Podwyżki roczne. Niewielkie ale są. Płacą zawsze na czas.

V

Czy mógłby się ktoś podzielić informacją jak wygląda typowa rozmowa kwalifikacyjna na stanowiska finansowe?

Mieliście obiecane podwyżki? I co, dostaliście?

Zostaw merytoryczną opinię o Caverion Poland S.A. - Zabrze

• Jak się pracuje w Caverion Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Caverion Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Caverion Poland S.A.?

Caverion Poland S.A.