Opinie o Bank Millennium S.A. w Katowice Chorzowska 11

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bank Millennium S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bank Millennium S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Millennium S.A. w Katowice Chorzowska 11

Emilia Nowy wpis

Wyczytałam tutaj że firma dba o pracownika, ale czy finansowo też potrafią docenić? Macie jakiś system premiowy czy tylko same podstawy wynagrodzenia?

Sandrina Nowy wpis
@Emilia

Jest system premiowy dla mnie bardzo zadowalający. W moim regionie w zasadzie co miesiąc placówki osiągają premię i są to kwoty rzędu 20 do 50% wynagrodzenia. Mnie wystarcza, dodatkowo jest system benefitow z którego możesz kupić i bony podarunkowe i zapłacić za basen i za inne rzeczy.. Pracuje się dobrze chociaż wiadomo że w sprzedaży trzeba pamiętać o targetach, ale jak masz fajnych ludzi w oddziale to nie jest to problem.

Pola Nowy wpis

@Madzuw gdyby nie sprawy rodzinne to nie miałabyś powodu do rezygnacji?

Madzia Nowy wpis
@Pola

Mam nadzieję, że kiedyś wrócę do pracy w Millenium, a już na pewno jeżeli będzie ta sama kierowniczka i regionalna.

Madzia

Co prawda nie pracuję w Millenium już kilka miesięcy , zrezygnowałam z powodów rodzinnych , to wspominam czas tam spędzony naprawdę bardzo dobrze. Od samej rozmowy z dyrektorka i kierowniczka czułam się dobrze. Owszem bywało ciężko i stresujące lecz nigdy nie czułam nacisków że strony kierowniczki czy dyrektorki , jak coś nie wychodziło była rozmowa lecz dla mnie motywująca, wspierająca i zachęcająca tak to czułam . Pani J zawsze wyczuwała kiedy przejechać do oddziału i porozmawiać . Nie wiem czy wszędzie tak jest jednak ja mogę wypowiedzieć się tylko dobrze, mnóstwo szkoleń, warsztatów, lecz przecież w każdej pracy trzeba się uczyć . A to jak zostałam potraktowana kiedy dyrektorka usłyszała od kierownika o moich problemach do dziś wspominam że wzruszeniem .wcześniej pracowałam w CIti i też było dużo wymagan, ale w Millennium czułam się zdecydowanie lepiej. .

Roman

Czy ktoś z pracowników Banku Millennium zechce powiedzieć coś na temat atmosfery w pracy? Jak wyglądają tu relacje z szefostwem Waszym zdaniem? Czekam na Wasze odpowiedzi!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bank Millennium S.A., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Staszek

Kombinatorzy i krętacze a udają profesjonalistów ....

admin

Osoby szukające pracy w firmie Bank Millennium S.A. chcą wiedzieć ile mogą w niej zarobić. Czekamy na Twój komentarz.

Pyza
@admin

Wszystko jest uzalenione od doswiadczenia i kompetencji. (usunięte przez administratora)Premie fajne jezeli pracujesz w dobrze zmotywowanym i ambitnym zespole na ktory mozesz liczyc, gdzie sie nie narzeka tylko szuka rozwiazan. Kiero fajni i Dyr tez ok a wymagaja tego co wszedzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Millennium S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Bank Millennium S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Millennium S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bank Millennium S.A.