IFM ECOLINK SP. Z O.O.

Opinie o IFM ECOLINK SP. Z O.O.

Jak wygląda system pracy hybrydowej w IFM?

Takie tam

Widzę ogłoszenie do kadr. Jak tam jest? Warto aplikować?

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie przedsiębiorstwo IFM ECOLINK SP. Z O.O. rekrutuje na stanowisko elektronik. Może ktoś planuje aplikować?

Kandytat

Jakie konkretnie stanowisko? Czy praca trójzmianowa?

Agnieszka

Czy firma wciąż przeprowadza rekrutacje w tej chwili na stanowisko pracownika produkcji? Jeśli tak, czy ktoś może podać przybliżony czas czekania na ewentualny odzew ze strony rekrutera? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pracownik Produkcji

Rozmowa nie była profesjonalna- pojawiły się niedozwolone pytania na które NIE TRZEBA odpowiadać- czy chce się mieć dzieci, kiedy itp, czy chce się kształcić dalej, awansować itp. przyjmowanie osób było na zasadzie widzimisie. Brygadzistki przyjmują na zasadzie- która wygląda na robotną, nie za stara, nie za gruba bo będzie marudzić że jest jej ciężko i nie młoda bo zaraz w ciążę zajdzie, jeśli zauważy że nie umiesz obsłużyć komputera albo wolno idzie Ci montowanie- 2 sztuki-gdzie z tego można wywróżyć jakim się będzie pracownikiem??? to też Cię nie przyjmie, najlepiej działa to co sami stosują w firmie-KŁAMSTWO- umiem szybko pracować,znam się na komputerach, wystarczy mi 1400zł, nie jestem zależna od rodziny i nie będę zakładać itp i jeszcze jedno-trzeba się podlizywać- to Cię polubi brygadzistka. Powodzenia życzę!

Wszystko opisałam powyżej, pytają o dojazd- powiedz że----- NIE MA ŻADNEGO PROBLEMU :) :)

Kate

Witam Pytanie czy na 2zmiany też można pracować????

@Kate

Dzień dobry Niestety nie ma możliwości pracy na dwie zmiany na produkcji. Pracujemy w systemie 3 zmianowym . Pozdrawiamy ifm ecolink

Szef wszystkich szefów

Czy można pić spokojnie amarenę przy maszynach, czy trzeba się z tym kryć.?

Brygadzistka
@Szef wszystkich szefów

Mozna tylko jabole. Pod warunkiem, że polejesz tez dyrektorowi.

pytanie

cześć wam! czy ciężko dostać się do firmy ...w miare szybko odzywają się po złożeniu cv?

Jednorożec

Nie rozumiem tych wszystkich negatywnych emocji wylanych w komentarzach, trzeba mieć niektóre słowa pewnych osób w poważaniu, robić swoje i żyćko:))) Firma bardzo fajna, systematyka i porządek, rozwijająca. Musisz być po prostu pracowitą osobą, niestety pracuje na target cały zespół więc tutaj bardziej chodzi o szacunek do pracy drugiej osoby niż wyzysk choć targety swoją drogą... :) Trafiłam na fajną brygadę - "niebieską" i fajny zespół na małej linii i najlepsza brygadzistke ever. Wystarczy chcieć pracować a wszystko będzie git :)

Stefan
@Jednorożec

No i super ze ci się podoba w robocie. Jak cały zespół zrobi targety to dostajecie premię? Można wyciągnąć dodatkowo kilka setek? Bo chciałbym wiedzieć zanim się zdecyduje na pracę.

O.
@Stefan

Nie, premie jest dla każdego pracownika taka sama. Jeśli jest złom to jest ucinana po prostu ☺️ ale więcej nie zarobisz jak będziesz więcej robił, będą tylko więcej wymagać ????

@O.

Premia nie jest ucinana tylko nie jest wypracowywana. Mało osób rozumie, że pracuje za podstawę w umowie. Premia to coś DODATKOWEGO i WYPRACOWANEGO. Jeżeli dostałeś mniejszą premię oznacza to, że nie została wypracowana na 100% przez nie zdobycie odpowiedniego targetu (celu) zawartego w aneksie do premii. Ludzie.. nikt premii nie zabiera tylko się jej nie uzyskuje.

@samarytanin

A tak w ogóle to trudno te targety u was osiągnąc?

Qwerty
@Marta

Może teraz ja wytłumaczę: co miesiąc jest premia, jeszcze się nie zdarzyło żeby jej nie było. Jeśli się nie osiągnie wyznaczonych pułapów to tej premii dostajesz nieco mniej, ale kilka stów masz zawsze.

Opolanka
@Qwerty

Na premie pracuje cały zespół.Zgrany zespół,więc rzadko się zdarza, ze coś z niej zabiorą.

Qwerty
@Opolanka

Czytanie ze zrozumieniem

Agnieszka
@Qwerty

kilka stów to i tak lepsze niż nic - taka prawda wiec dzięki za wytłumaczenie ... Marcie chyba chodzilo o to ze w wielu firmach jest tak ze jak nie wypracujesz targetu to nie ma zadnej premii, tez sie z tym spotkalam, nawet jak tam niewielkiej kwoty brakuje to nic z kasy bo słupki mówia ze nie należy sie i juz. .. jak duze sa te premie jak juz target wypracujesz, 1 tys na reke do pensji ?

Nieporozumienie
@samarytanin

Premia jest zabierana za złom gdzie nie jest winą pracowników że niektórych kabli nie można poprawiać albo że nie idzie ustawić maszyny !

Wiktoria
@Nieporozumienie

No i w zasadzie macie szansę to udowodnić tak? Była podejmowana może w tym temacie jakaś konkretna dyskusja? Bo tak to może by coś wymyślili, żeby taki problem wyeliminować o ile w ogóle da radę?

Czy są przyjęcia w grudniu wie ktoś coś na ten temat?

Rafał
@Kandydat

Hej, na ten moment, z tego co widzę, to nie ma żadnych ofert, podali tylko adres e-mail na który można kontaktować się w sprawie pracy: Rekrutacje Opole: rekrutacje.ecolink@ifm.co, ale może Ci się już udało chociaż skontaktować albo odbyć rozmowę rekrutacyjną, dasz znać?

@Rafał

Hejka coś mówili o styczniu ale dadzą znać jak tam się pracuje jest trudno szkolą czy idzie się bez szkolenia

Poupou
@Kandydat

@Kandydat Każdy nowy pracownik ma szkolenie, nie ma się czego obawiać.

Borat

Chciałbym podjąć pracę jako technik procesu wtrysku. Jakieś pozytywy ? Bo szczerze mówiąc jak to czytam to włosy stają dęba ????

Jula

Jak tam u was z zatrudnieniem czy ktoś coś wie na ten temat

Facet

Przyjmujecie karanych?

Rita
@Facet

Chyba przyjmują bo pracują osoby które miały konflikt z prawem. Nie potrzeba przynosić zaświadczenia o niekaralności. Tu może pracować kto chce.

Facet
@Rita

To dziękuję. Pracować z (usunięte przez administratora) Myślałem że to porzedna firma i żądają zaświadczenia o niekaralności.

Egon
@Facet

No to niezła firma skoro kryminalistów zatrudnia. Fajne towarzystwo. Niby firma na poziomie

Bożena

Czy w grudniu są przyjęcia do was do pracy bo koleżanka miała w październiku zacząć pracować i zadzwonili że są wstrzymane zatrudnienia chce złożyć u was cv i starać się do pracy

Dzień dobry czy w listopadzie jest szansa na przyjęcie do pracy pozdrawiam

Marian
@Kandydat

A w grudniu jest nadzieja na zatrudnienie bo słyszałem że potrzebujecie do pracy a jestem zainteresowany bardzo wasza firma jest chwalona i każdy poleca tam pracę pozdrawiam

piotr

jak mozna pracować za takie pieniądze polacy nie maja honoru

@piotr

były pracownik.. no mozna się takiego komentarza spodziewać..

AikTurner
@piotr

No to pochwal się gdzie pracujesz i za ile

Wiktoria
@samarytanin

No niby często to się zdarza ale chyba musiał być jakiś powód, przez który odszedł? Bo firma to raczej sama z siebie nie zwalnia?

Witam czy są u was przyjęcia bo chce do was starać się o pracę pozdrawiam

Aga

Hej chce złożyć u was podanie czy we wrześniu lub październiku są przyjęcia słyszałam że firma jest super ale też że jest stosowany tzw mobbing czy u was jest akord pracuje w handlu już 13 rok i mam dość czy nowy pracownik ma na start premie

@Aga

Dzień dobry. Tak, w październiku planujemy przyjęcia. Praca nie jest na akord. Premia jest uzależniona od absencji oraz wykonania planu produkcyjnego. Pozdrawiamy Zespół ifm ecolink

Aga
@IFM ECOLINK SP. Z O.O.

Dziękuję za odpowiedź od połowy października czy od początku bo chce złożyć wypowiedzenie z dniem 30.09 i iść do was pozdrawiam

@Aga

Na tym etapie nie jesteśmy w stanie podać konkretnej daty. Prosimy o przesłanie swojego cv na adres rekrutacja@ifm.com . Skontaktujemy się z Panią i umówimy termin rozmowy kwalifikacyjnej. Pozdrawiamy Zespół ifm ecolink

nowa

hejkaa praca jest od poniedziałku do soboty?

@nowa

Hejka Od poniedziałku do piątku.Trzecia zmiana od niedzieli.

Julia
@nowa

Hej a to nie zależy od stanowiska? Bo tak mi się wydaje że nie wszyscy tak samo pracują wszędzie ogółem w zakładach?

@Julia

zostały podane dni pracy produkcji

Pracownik ifm

Praca jest fajna, nie jest ciężka. Wynagrodzenie jest wysokie i wypłata zawsze na czas.

ciekawy

czy firma zapewnia przeszkolenie dla nowych pracowników czy od razu są rzucani na głęboką wodę?

Stefan
@ciekawy

Też chciałbym wiedzieć bo nie mam doświadczenia i przydałoby mi się jakieś wdrożenie jakbym się zatrudnił. Ty będziesz aplikował i stąd twoje pytanie? Jakbyś coś wiedział więcej to daj znać, ok?

makak
@ciekawy

Nikogo bez szkolenia nie rzucą na produkcję, była by z tego masa bubli produkcyjnych. Jest szkolenie na każde stanowisko. Docelowo na różne miejsca na linii i czasem można się zmieniać, żeby było trochę urozmaicenia.

Zostaw merytoryczną opinię o IFM ECOLINK SP. Z O.O. - Opole

• Jak się pracuje w IFM ECOLINK SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy IFM ECOLINK SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IFM ECOLINK SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 7 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IFM ECOLINK SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w IFM ECOLINK SP. Z O.O. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IFM ECOLINK SP. Z O.O.