Maintpartner ASI Sp. z o.o.

Opinie o Maintpartner ASI Sp. z o.o.

jasio 2015-04-29 21:36:41
Ta firma w województwie pomorskim to porażka nie ma zleceń traktowanie pracowników jak towar na półce sklepowej brak kompetencji przełożonych w organizowaniu i wykonywaniu prac na rzecz klienta .Nie polecam tam pracy.
... 2015-07-29 20:19:53
Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk.
Nikomu nie polecam pracy w Maintpartner.
Dziwne, że firma utrzymuje jeszcze projekty i pozyskuje nowe.
Pewnie przy obecnym zarządzaniu już niedługo.
ZARZĄD nieznający się na prowadzonym biznesie.
Podejmowane decyzje są śmieszne i wnoszą tylko to iż zwalniają sie cenni dla firmy pracownicy.
robson 2015-12-22 19:10:16
Miałem u nich rozmowę nie tak dawno (stanowisko automatyka) i ich propozycję była lekko mówiąc niezadowalająca :)
kurippi 2016-02-24 11:37:39
dobre, wiadomo kto to pisał, a najważniejsza jest znajomość excela
Były pracownik 2016-05-18 13:13:35
Jestem byłym pracownikiem MP i niestety nie jestem w stanie wystawić im dobrej opinii. Wymagania mają bardzo wysokie a płaca za to bardzo niska (relatywnie). Ciągle poszukują nowych pracowników, ponieważ poprzedni szybko odchodzą lub zostają zwalniani (rzadko, ale czasami się zdarza, że bezpodstawnie). Szefostwo podejmuje nieprzemyślane decyzje. Możliwe, że coś się zmieniło od moich czasów, ale zastanowiłabym się nad pracą w tej firmie.
Były pracownik 2016-05-18 13:14:06
michu 2016-06-12 23:47:50
łódź- praca w tej firmie to porażka , kasa za prace w tym pierniku lekko mówiąc słabiutka. Rotacja , rotacja personelu na okrągło. To źle świadczy o polityce firmy. " Robiłem i jestem na nie" Serio, szerokim łukiem radzę omijać , chyba , że na trochę z braku kitu to tak, coś w rodzaju parę tygodni i spadam, cześć.
michu 2016-06-14 23:00:13
No właśnie ,... nie rozumiesz. Spoko jak taka rewelacja to buduj się za wypłatę , puść dzieci na basen , język angielski , skocz na dwa tygodnie z rodziną na Chorwację autem średniej klasy z salonu. Myślę , że tak by było fajnie , ale jedno wiem ,że za wypłatę nie uskładasz na górala z salonu. Niestety taka prawda. Oczywiście fajnie , że optymizm jest , ale nim nie zapłacisz rat. Powodzenia.
d 2016-09-23 20:26:59
fbg nie widze nigdzie rekrutacji na konkretnie takie stanowisko, zwykły automatyk jest poszukiwany w Łodzi
Niezadowolony 2016-11-08 15:30:54
W Łodzi na rozmowie kwalifikacyjnej, ustalono jedno (stawki), ale po okresie próby jakby to nie miało miejsca, brak poszanowania (nie ze strony osób tam pracujących na miejscu) lecz ze strony koordynatora regionalnego który ma cie "cenzura"
... 2016-11-13 12:09:26
potwierdzam @niezadowolony
kierownik regionalny MP w łodzi nie ma pomysłu i kompetencji do zarzadzania ludzmi i utrzymaniem ruchu w tak dużej firmie a to pociąga za soba niezadowolenie klienta i pracowników MP z którymi nie może sie dogadać, stad taka rotacja pracowników proste.
Od pracowników wymagaja doświadczenia ok a co w takim razie z kadrą kierownicza MP czy tu już kompetencje nie sa potrzebne ?
Obecny pracownik 2016-11-29 15:24:59
Pracowałem w kilku podobnych firmach i wszędzie są jakieś problemy, pieniądze jak wszędzie ale chociaż na czas. Ludzie w sumie OK.
wk... 2016-12-06 22:21:27
trąci wypowiedź kimś z wielkich managerów bo ja nie znam nikogo w tej firmie kto byłby zadowolony poza zadufanymi w sobie kierownikami
Zostaw swoją opinię o Maintpartner ASI Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maintpartner ASI Sp. z o.o.