logo Kuratorium Oświaty

Kuratorium Oświaty

Poznań

Opinie o Kuratorium Oświaty

anonim 2009-06-06 16:45:31
Te gnoje niech się zastanowią co robią z tych biednych dzieci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Najpierw oni niech sie nauczą rozwiązywać zadania, a potem niech robią testy.
Myślą, że zadania dla uczonych rozwiążą szóstoklasiści.
Kuratorium - niesprawiedliwe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lepiej niech czytają prasę w WC, a nie wymyślaja szóstoklasistom zadań!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim 2009-06-06 16:50:14
Kuratorium fałszuje wyniki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Niech lepiej sprawdzają i zliczają punkty!!!!!!!!!!!!
Są niesprawiedliwi!!!!!!!!
P.S. Do zliczania używa się kalkulatorów!!!!!!
Napewno lepiej myślą niż kuratorium!!!!!!!
obywatel 2014-11-19 21:59:18
Wszystkie szkoly powinny byc zlikwidowane, poniewaz uczniowie po pobycie w szkole dostaja (nerwicy), i zle wplywa to na ich relacje z innymi. Uwazam, ze ludzie, ktorzy maja dzieci powinni poprzec mnie dzieci sa rozdraznione i spedzaja swoj czas nad ksiazkami od 8:00 czasami do pierwszej w nocy. Czekam na poparcie. Gdy bedziemy miec 65℅ bedziemy apelowac do wladz najwyzszych.
jaaaaa!!! 2014-11-19 22:05:35
Dobrze mowi powinny byc zlikwidowane moje dziecko o malo sie nie zabilo przez szkole!!! powinny byc zlikwidowane!!! albo wycofane stopnie i sprawdzanie wiedzy ucznia !!!!!
3e4r 2016-03-16 17:46:12
czesc, natknalem sie jakis czas temu oferte ze szukaja osob na praktyki w wydziale finansowo- administracyjnym i spraw socjalsnych, warto mozna zdobyc doswiadczenue
Zostaw swoją opinię o Kuratorium Oświaty - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kuratorium Oświaty