Fonmix

Kraków

Opinie o Fonmix

anonim 2011-12-05 20:24:19
Firma godna polecenia, pracownicy usmiechnieci i zawsze podladuja telefon. Co do cen sa porownywalne z innymi komisami ale gdy telefon ulegl uszkodzeniu profesjonalnie do tego podeszli i po kilku dniach mialem juz nowy.
waldek 2015-04-16 15:53:25
nie wiem jak z samsungami ale kilka serwisów rozkładało ręce a ich magik od iphonów poradził sobie w ciągu kilku minut
serdecznie polecam
Asia 2015-05-15 13:16:27
Już myślałam że straciłam telefon jak i wszystkie dane (głównie zdjęcia i filmy córeczki choć kontakty też były ważne). Koleżanka poleciła mi tą firmę choć wcześniej byłam przekonana tylko do serwisów autoryzowanych ku mojemu zaskoczeniu po naciśnięciu kilku klawiszy Pan przywrócił go do życia i wszystko wróciło do normy a na koniec nawet nie chciał pieniędzy bo "nie ma za co".
W takich momentach wraca wiara w ludzi :)
Katarzyna O. 2015-11-10 13:31:46
ZADOWOLONA :)
Byłam przejazdem w Bydgoszczy na konferencji , telefon odmówił mi posłuszeństwa bardzo miły Pan pomógł mi z moim iPhonem i laptopem za samo "dziękuje"
Widać, że firma nakłada duży nacisk na podejście do klienta!!
Polecam
Pozdrawiam serdecznie pracownika tego punktu. (Pani co pachnie kawą;))
koniu 2015-11-18 20:49:01
Pracowałem w tej firmie parę miesięcy, płace oparte są głównie na prowizjach, więc jak masz szczęście albo znajomych klientów to wychodzisz naprawdę dobrze, natomiast jak go nie masz to płaca minimalna i rozmowy z "szefami" dlaczego tak słabo dzisiaj tylko czy ja wiem czy to motywujące??
Ciekawy 2015-11-25 08:03:28
Ciekawe ile z tych opinii pochodzi od pracownikow tej firmy??????
Piotr 2016-02-13 17:58:26
Witam
Każdy serwis kazał mi zapomnieć o mojej nokii 710 a gdy chciałem już kupić nowy telefon oni w ciagu jednego dnia go naprawili. Może nie maja autoryzowanego serwisu jak Asia twierdzi ale robią przynajmniej dobrze i tanio. Nie wiem czy można tu podawać adres ale przy Wiśle w Krakowie są gotowi do pomocy.
Serdecznie pozdrawiam i polecam
Andrzej 2016-03-14 19:47:07
@inelmir możesz wrzucić link do oferty z Jasła?
kkkk 2016-04-27 18:59:02
Polecam wysłać CV :)
Pracodawca oferuje profesjonalne szkolenie, umowę o pracę (początkowo na czas określony, później nieokreślony), przyzwoitą podstawę i dobry system premiowy. Wiadomo, bywają gorsze miesiące, ale z reguły zarobki są bardzo zadowalające.
Czas pracy uzależniony od godzin otwarcia danej galerii handlowej, z reguły pracuje się całą dniówkę, nie ma połówek czy zmian. Około 15 dni w miesiącu. Grafik ustalany między pracownikami danego punktu na kolejny miesiąc. Raz w roku dłuższy urlop.
Dobry kontakt z przełożonymi.
Paweł Gąsior 2016-09-08 09:33:45
Witam
Kiedyś miałem problem z tą firmą, wczoraj jednak udałem się do ich serwisu bo obiecali wynagrodzenie mi wcześniejszych problemów. Telefon miałem naprawiony po kilku godzinach, a rachunek wynosił wielkie 0. Teraz mogę ich polecić.
aha 2016-09-08 10:15:50
Najważniejsze jest to, żeby zarobki były adekwatne do powierzanych obowiązków, bo dorzucają odpowiednie socjale do tego.
Paweł 2016-11-23 09:58:36
Muszę sie nie zgodzić z tobą, Pracowałem tam i zasada była prosta chcesz zarobić 2000-3000-i w górę to pracujesz więcej, chcesz zarobić mniej to pracujesz mniej. Pracując po 14h dziennie zarabiałeś więcej niż średnia polska ale to juz twój wybór czy zależy ci na kasie czy wolnym czasie.
Zostaw swoją opinię o Fonmix - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fonmix