Opinie o GSP GROUP sp.z.o.o w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy GSP GROUP sp.z.o.o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GSP GROUP sp.z.o.o o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GSP GROUP sp.z.o.o w Łódź

Administrator Nowy wpis

W firmie GSP GROUP sp.z.o.o poszukiwano pracowników. Czy ktoś podjął pracę jako Asystent Zarządu?

Ktos Nowy wpis

No i powstała. ???? ,więc gdzie ta propagandą??

Kris

Ja również pracowałem w GSP Group 11 lat temu, a właściwie zatrudniony byłem w GSP a zakres pracy obejmował działania 3 firm GSP, AQUAFILTER oraz ADVANTALIFE. We wszytskich prezesem lub wiceprezesem był Jon S. Były to troszeczkę inne czasy gdzie bezrobocie, szczególnie w Łodzi, jeszcze sprawiało iż ludzie ze spuszczonymi głowami poddawali się "krytyce" pana Prezesa. Jak widzę obecnie sytuacja nadal ciekawie się prezentuje. Jeżeli to prawda do dobrze radzę, żadna praca nie jest tego warta. Pracodawca który nie szanuje Was lub Waszej pracy nie zasługuje na pracowników. Rynek pracy obecnie ma wiele do zaoferowania. Wspomnę również to że jeżeli zachowania "zarządu" od 11 lat pozostały te same to podlegają karze. Pamiętajcie iż bez pracowników firma nie zrealizuje zamówień a kontenery z Azji same się nie przepakują.

Neutralny
@Kris

Kontenery z Azji to przeszłość.

Roberto Nowy wpis
@Neutralny

Ale zachowania szefostwa,mobbing i sytuacje które mogą podlegać karze sądowej już nie ;)

Misiek

No chyba trochę przesadzasz, zresztą jak większość ludzi tutaj, nie ma co robić afer, na co, po co, dajcie spokój bardzo proszę, praca dla ludzi, którzy nie boją się ubrudzić

Alvarez Nowy wpis
@Misiek

Co to znaczy ubrudzić? Podpisywanie nieprawdziwych faktur nazywa Pan pracą?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie GSP GROUP sp.z.o.o? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Wiktor

Czy firma potrzebuje teraz kogoś do pracy? Liczyłem na info na tym forum.

dawno

Miałem krótki epizod w tej firmie. Było to ponad 10 lat temu. Jak widzę w komentarzach prezes Jon S. nadal trzyma formę. Mimo, że pracowałem tam krótko i w okolicznościach niejasnych rozwiązaliśmy współpracę to lubiłem poczucie humoru Jona. Ttylko, że wtedy nie nazywało się to mobing tylko konstruktywny opr od szefa. Obecnej sytuacji nie znam więc się nie wypowiadam. WŁ

Czy warto zainteresować się przedsiębiorstwem GSP GROUP sp.z.o.o jako pracodawcą?

Mmmm

Tak

@Mmmm

Pracujesz w GSP GROUP Z ŁODZI? Napisałeś, że warto zainteresować się tym pracodawcą - czy będziesz tak miły i postarasz się napisać / wyjaśnić dlaczego? Jakie korzyści może osiągnąć dany pracownik, jeśli zatrudni się w tej firmie? Na jaki rozwój może liczyć? Zachęcam do rozwinięcia wypowiedzi.

Rafał
@Aneta

Na stabilne zatrudnienie. Dostajesz swoje stanowisko, wynegocjowaną kwotę i wiesz, co masz robić. Czy więcej potrzeba?

@Rafał

Piękne kłamstwo i powierzchowna opinia @Rafał. Zero stabilności - zwolnienia z dnia na dzień za złe spojrzenie. Wszechobecne kolesiostwo i mobbing na każdym kroku. Pracownik przychodząc do pracy nie otrzymuje nawet odpowiedniego sprzętu, o szkoleniach nie wspominając. Wszechobecna atmosfera dozoru, zero jakiegokolwiek długofalowego planowania, wszyscy zdani są na łaskę, lub niełaskę prezesa Jana Szadkowskiego (lub jak kto woli Jon Sakowsky) i jego ukochanych dzieci. Zero poszanowania dla pracownika - każdy rozpatrywany w kontekście złodzieja działającego na szkodę firmy. KOCHANI, NIE POLECAM TEGO PRACODAWCY, przepracowałem tam trochę czasu, wyrzucili mnie bez jednego słowa za nie wiadomo co, z dnia na dzień. OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM, OSZCZĘDZICIE SOBIE ZDROWIA. PS. Firma moim zdaniem do zamknięcia, to co się tam dzieje to dramat.

Aneta

@Arthuro, w swojej wypowiedzi odnoszącej się do pracy w GSP GROUP użyłeś słowa mobbing. To dosyć poważne oskarżenie także chciałabym sprostować to stwierdzenie cytując ogólnie przyjętą definicję tego słowa: "Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy wobec tego dalej obstawiasz przy stanowisku, iż tego typu sytuacje mają miejsce w firmie?

Arthuro

Mobbingu też wszędzie nie ma;) chyba Andrzej nie w temacie, z resztą komentarz mało produktywny z twojej strony

Arthuro

Praca w tym miejscu jest demotywująca. Ja osobiście zostałem zachęcony warunkami pracy, które nawet w najmniejszym stopniu nie zostały spełnione. Ludzie zajmują się tam wszystkim po trochu, niezależnie od stanowiska - wedle zmiennego humoru właściciela. Normą jest mobbingu, firma chaotycznie poukładana. Wszechobecna niechęć i pozostawienie samemu sobie...I broń Boże o coś zapytać czy się żalić! Firma dzieli się na właściciela i jego rodzinę (którzy są najbardziej uprzywilejowanymi pracownikami) a reszta to w jego mniemaniu mrówki do pracy. Odradzam!

Aneta

Czy ktoś posiada wiedzę na temat pracodawcy GSP GROUP i mógłby się nią podzielić z nami? Poniższe komentarze pochodzą ze strony klientów firmy, a może macie znajomych, którzy w tej firmie pracowali i chcieliby podzielić się swoimi przemyśleniami na jej temat?

Ulka

Czy coś dzieje się w firmie? Może jakieś zmiany?

Macie cos do powiedzenia?

Aneta

@Malboro, jak Twoim zdaniem, objawiał się ten brak organizacji w GSP GROUP, o którym napisałeś? Czy pensja była wypłacana nieterminowo przez tę firmę i nie w takiej kwocie, jaka była ustalona w umowie? Bardzo Cię proszę o wyjaśnienie tych kwestii. Są one bardzo ważne dla innych użytkowników tego forum.

@Aneta

Terminowo. Wszystko reguluje regulamin jaki podpisuje się razem z umową. Tak jak ktoś pisał już na rozmowie ustala się pewną kwotę a przy podpisaniu okazuje się że rozbita jest na podstawę i premię uznaniową. Każdy wie czym ona jest a jak nie warto poczytać.

Ile się zarabia pracując w biurze?

Były
@Kandydat

Dokładnie tyle ile wynegocjują i ani grosza więcej, przy czym 20 % wynegocjowanej stawki jako premia uznaniowa :D, ale o tym dowiesz się czytając umowę.

@Były

Dokładnie tak jak pisze @Były

Malboro

Radzę omijać szerokim łukiem. No chyba że ktoś lubi brak organizacji, brak kultury i dreszczyk emocji czy i w jakiej kwocie otrzyma pensje.

Oburzony

Żartowalem :-)

Wkurzona
@Oburzony

Co to za brednie???

Wkurzona
@Wkurzona

Oburzony nie żartował zgłoszone na policje IP kompa z ktorego sie ktoś podszywa pod imie nie swoje beda dostarczone jutro 8:00 rano

Wojt

Kasuja komentarze klamcy i oszusci. Tak to pisze ja Wojtek i sie tego nie boje! Piotr mnie wykiwal!ale juz taki on jest!

Mloda gsp

Pracowalam z panem Zbyszkiem z magazynu Super gosc potrafi pocieszyc i przytulic.pozdrawiam go

Anetka
@Mloda gsp

Mnie podszczypywal za tyleczek i nie tylko.ale lubilam go i pozwalalam mu na to :)

Oburzony
@Anetka

Co za brednie tu ktoś wpisał. Jest to podszycie się pod Kogoś innego oraz naużycie dobrego imienia i wizerunku. Wpis zgłoszony na policje.

xenum

Wszystkie negatywne opinie sa bardzo prawdziwe. Niektore pozytywne tez, ale calkowicie traca na znaczeniu przy negatywnych. Polecam trzymac sie od tych klimatow z daleka, jesli ma sie podstawowe poczucie godnosci i szacunku do wlasnej osoby, bo to tzw."h..pol" w najgorszym tego slowa znaczeniu. Osobowosc jedynego pana sytuacji wyklucza myslenie o nadziei na jakakolwiek poprawe.

Zostaw merytoryczną opinię o GSP GROUP sp.z.o.o - Łódź

• Jak się pracuje w GSP GROUP sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy GSP GROUP sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

GSP GROUP sp.z.o.o
1.4/5 Na podstawie 115 ocen.
  • świętej Teresy Od Dzieciątka Jezus 103
    91-222 Łódź