New-work Sp.z o.o.

Bunschoten

Opinie o New-work Sp.z o.o.

only_the_truth 2009-09-07 19:14:26
ja pracowalem dla flex a round w Bunschoten biuro holender Jan boss i pl koordynatorzy (usunięte przez moderatora)r? jesli tak to siana nie zobaczysz na koncie, sciemniając notorycznie ze mają problemy z systemem i całą noc informatyk pracuje nad tym buhahahahahahah
mowiąc ze zglosze to do belastingu wydygali i siano wpłynęło ale reszta niestety nie dostała
mina , nie polecam
aha mogą zmienic nazwe bo juz nie raz tak robili, wiec zwróć uwage na bossa i pl koordynatorów cwanych inaczej pozdro
mala 2009-09-07 23:51:28
jezeli ktos wybiera sie do firmy flex a raud to z calego serca odradzam!!! pracowalam tam 3 miesiace,niby bylam dobrym pracownikiem,stala praca na neerlandii,mieszkanie fajne,wszystko cacy ale jesli chodzi o kase...
w biurze siedzi wielki pan piotr ktory calymi dniami siedzi w fotelu,zajada kanapki i wymysla za co by tu dac ludziom kare przed wyplata a jesli zapytasz go ocos to oczywiscie nie wie!!!nr konta podawalam mu 5 razy i jak zwykle cos sie nie zgadza. jesli chodzi o wielkiego bossa flexa czyli ryzawego arenta to wiekszej cip.y nie widzialam,otwarcie mowi ze jesli nie chce kogos w firmie to nie daje mu pracy az ten ktos sam sie zwolni,robil za paroba w covebo i teraz traktuje ludzi jak smieci,a jesli chodzi o dyrektora finansow jana to poprostu nioe mam pytan!! facet ma taki balagan w papierach ze po 3 miesiacach pracy laskawie dostalam od flexa 101 euro wyplaty!!!! i niestety nic nie da sie z tym zrobic bo on tak ma w papierach i juz! w niedziele przyjechali nowi ludzie do flexa i przez 2 godziny siedzieli na torbach przed jakims domkiem i czekali az ktos laskawie sie nimi zajmie!!! paranoja ludzie uciekajcie jak najdalej od tej firmy!!!!!!!!!!!!!!
danny1 2009-09-07 23:52:31
nie ma pracy.... a oni ciagle nowych ludzi sciagaja !!!!! wyplaty nie na czas!!!! i czesto godziny sie nie zgadzaja, na to trzeba uwarzac!!! Zgadzam nie niewyplacalni, nie polecam.
pawell 2010-01-21 11:44:27
Wszystko co pisza to racja ja tam byłem tylko dzień i uciekłem po przyjezdzie nawet łózka nie mailem do spania , klamki wypadaja z drzwi z kranów w łazience leje sie woda itd.Ludzie sie tam ciesza jak maja 30 godzin pracy w tygodniu . kompletna poraszka w biurze w katowicach kłamia we wszystkim moge udostepnic fotki . Koordynator (usunięte przez moderatora) chlopiec nic nie wie moze wam tylko przynies posciel brudna do spania jak by ją znalazl w smietniku . Reszta koordynatorów to dzieci które kłamia i olewaja ludzi. Nie polecam chyba ze ktoś chce wydać tak jak ja 1500zł z dziewczyna na podróz i wrócic. (usunięte przez moderatora)
mon 2010-01-28 00:03:12
Nie polecam tego biura!! Jedno z najgorszych w Holandii, mówią ze praca jest albo bedzie, a pracy jak nie ma, nie było to i nie będzie!!!Ludzie nie słuchajacie ich, ciemnote wciskają!! Zarobicie tam tyle co na domek, kary i nijakie wyżywywienie! a ta "święta trójca" nigdy nic nie wie, a pracownicy są ossyłani od jednego do drugiego, bo trzeci to w ogóle nie ogarnia co się dzieje dookoła.
worker 2010-03-25 10:53:39
A to ten Pan, ktory przyjechal z Sosnowca, i któremu przeszkadzała woda kapiąca z kranu, ale miasto pochodzenia wszystko tłumaczy, no i ta ortografia porasz (ż)ka :)
Ja pracuje w Flex-a - round juz rok, i jakoś nie narzekam. Widać pan z Sosnowca nie ma pojęcia o pracy za granicą.
mariosz 2010-04-08 07:55:35
to co tam bo chcę złożyc tam papiery jak jest
chelsea 2010-09-17 16:19:50
Byłem w Katowicach w biurze wczoraj i dzisiaj.I okazuje się ,że wczoraj pani miała dla mnie pracę a dziś przy skanowaniu paszportu okazuje się ze to praca dla kobiet w młodym wieku.Pani cichociemna o niczym mnie wczoraj nie poinformowała a na moje pytania dotyczące pracy i organizacji wyjazdu stawała się bardzo poddenerwowana.Myslę ,że ta firma jest podejrzana
nowyyy 2011-07-15 15:21:37
Mówiłeś ze są agencje gdzie sie szanuje ludzi..... to proszę pokazałbyś bo się wybieram i zwątpiłam ju w takie firmy....
anonim 2011-10-24 22:10:43
Niestety!!! (usunięte przez moderatora) mnie zaczarowali!!!Firma obiecywała minimum 38 godzin pracy!!!Na miejscu okazało się,że zatrudnia firma Activ Detachering/dawniej Flex i praca jest kilka godzin tygodniowo!!!Nawet na domek nie starcza!!! (usunięte przez moderatora) umowa z cyfrą 0 godzin pracy!!!Zwinęłam się jak skumałam o co kaman!!!
Miksior 2016-05-15 14:41:14
Generalnie New-work Sp.z o.o. pomaga w szukaniu pracy czasami i muszę powiedzieć, że niezwykle skutecznie, wiele osób mi bardzo poleca ich i stywnłyszę same pozytywy, bardzo wesoła sprawa, dobra kasa.
Zostaw swoją opinię o New-work Sp.z o.o. - Bunschoten
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie New-work Sp.z o.o.