Opinie o Elmark w Ostróda

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Elmark. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Elmark o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elmark w Ostróda

olaf

Czyżby czas uciekać z tonącego okrętu? Brak pieniędzy na odbiór zewnętrznych mebli nie oznacza klapy? Brak wypłaty na czas oznacza- czas korzystać z portali pracuj.pl. Nie polecam, pisząc z czystym sumieniem.

lubięMarka

jeszcze raz ktoś napisze coś złego na Elmark albo na właściciela to osobiście się tym zajmę

Kalafior
@lubięMarka

Śmieszne ????

Alicja

Dawno już nie było na wątku żadnych komentarzy od pracowników Elmark. Jak wam się obecnie pracuje? Jak atmosfera w miejscu pracy i relacje z przełożonymi? W tym momencie większość opinii pochodzi od klientów firmy, dlatego opinie od pracowników będą szczególnie cenne.

Jola

Kupiłam narożnik i jestem bardzo zadowolona , jedyny sklep który chciał zrobić mebel na wymiar w dobrej cenie ,mam bardzo mały pokój a to jest spory problem ,możecie mi wierzyć. Miła obsługa , profesjonalne podejście i wszystko na czas. Polecam

Sprzedawca

Rekrutacja wydawała się miła, prosta i przyjemna, regionalny zapewniał, że nie będę dźwigać mebli, że moim zakresem obowiązków będzie robienie cen, sprzedaż i sprzątanie. Bardzo miła rozmowa aczkolwiek szkoda że na tym mile rzeczy związane z pracodawcą się skończyły.

Pytał mnie o wcześniejsze pracę, doświadczenie w handlu

Regina

Jaka jest przyczyna, że od dawna nikt nic nie pisze? Mam nadzieję, że jest dobrze. Mam zamiar aplikować i dlatego szukam info.

Alicja

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Elmark?Jak przebiegł ten proces? Czy coś szczególnie Was zaskoczyło? Napiszcie jakie macie rady dla przyszłych zainteresowanych pracą w tym miejscu. Czekamy na Wasze opinie.

dramat

Sporządzanie analiz technicznych @34567 nie jest dużym wymogiem do spełnienia, ale najważniejsze jest to, że atmosfera opiera się u nich na pozytywnych relacjach. Wiadomo tylko czy oprócz podstawy zarobków są jeszcze jakieś premie? Dziękuję za odpowiedź.

suchydąb

A teraz wszyscy oddadzą komplet kluczy na firmę a potem bedzie płacz i lament, że braki na sklepie...

bo nie zmienią, to tylko straszenie aby jeszcze więcej wycisnąć, co jakiś czas to się powtarza, jak ktoś przegląda na bieżąco oferty pracy to wie.

kolaborantka

elx, Janek chyba o jakimś innym Elmarku piszecie. Tu są sklepy meblowe

Madonna

Jak można pisać takie rzeczy!!! Dobrze że Marek nie korzysta z internetu , zszedł by na zawał!!!!

kolaborantka

Podpisaliście instruktaż obsługi kasy fiskalnej? To teraz drogie kierowniczki i kierownicy uważajcie. Przy pierwszej lepszej kontroli to wy, a nie Marek, będziecie odpowiadać KARNIE!!! za jego machlojki. Chyba, że faktycznie nabijacie całą sprzedaż na kasę (łącznie z Filonem, tapicerką itd). Wy podpisałyście i nikogo nie będzie obchodzić że "szef tak kazał". On się wyprze a wy bekniecie.

Elżbieta

Elmark - salony meblowe to syf, kiła, mogiła...

Mix

tak się składa że jest jeszcze elmark automatyka inna firma , inny właściciel , czas się nauczyć korzystać z Google

pewnie za dużo jej wyliczyli i chciała zwrócić

wy się wtrącałyście, więc nie pisz bzdur "s"

sebek

a co może same miały się dźwigać? co ciężko było wyrwać jelenia żeby nosił za was co, a samemu siedzieć i pierd... ploty

s

DZIEWCZYNY SAME ODESZŁY, ILE MOŻNA DZWIGAC KANAPY, WERSALKI Z DRUGIEGO PIĘTRA,DO DZIS NIE DOSTALY ZALEGŁYCH PIENIĘDZY, ZASTANÓWCIE SIĘ NAJPIERW CO WY PISZECIE, WYZYWACIE LUDZI, A CO ONE WAM ZROBIŁY? CO PRACY TAM NIE DOSTALIŚCIE ? I WASZE SZCZĘŚCIE, ZAJMIJCIE SIE SWOIM ZYCIEM TO MOZE WYJDZIE WAM NAJLEPIEJ, CHOCIAZ WIDOCZNIE JE SPIEPRZYLISCIE, WIEC WTRĄCACIE SIE W CZYJEŚ, MYŚLENIE LUDZI W MAŁYCH MIASTECZKACH MASAKRA

Tak to ja
@s

Różne rzeczy można powiedzieć o tej firmie, ale na pewno nie to, że zalegają z płatnościami. Pracowałem tam ponad 1,5 roku i nigdy nie było problemów z pieniędzmi. A przepraszam - były. Gdy odchodziłem i miałem dostać pieniądze za urlop i nadgodziny, kierowniczka (tat, tak - ta sama co dzisiaj płacze ,że Elmark nie płaci) "podniosła alarm" w całej firmie (księgowa, regionalny...), że to niemożliwe żebym otrzymał taką kwotę (a była znaczna) i żeby jeszcze raz wszystko przeliczyć. Dodam tylko, iż rozliczono się ze mną uczciwie. Jak widać kto pod kim dołki kopie...

sebek

trochę długo mu to zajęło ale w końcu coś mu się rozwidniło

pracuś

co pan M. w końcu przejżał na oczy i lizusów -krętaczy zlikwidował.!!

Zostaw merytoryczną opinię o Elmark - Ostróda

• Jak się pracuje w Elmark?

Zobacz opinie na temat firmy Elmark tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elmark?

Kandydaci do pracy w Elmark napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elmark