Opinie o Elmark w Ostróda

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Elmark. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Elmark o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elmark w Ostróda

adme76

Zatrudniając się w tej firmie przeszła mi przez głowę myśl że może coś się zmieniło, że niektóre opinie są starsze i może to już tak nie wygląda. Natomiast wszystkie opinie które się tu znajdują odzwierciedlają pracę w tej CUDOWNEJ firmie. Premia? Ale jaka premia. Plan sprzedażowy nie do wykonania. Meble wątpliwej jakości to jak to ma się sprzedawać. 2 klientów dziennie, ale to twoja wina że nie ma sprzedaży. Tylko i wyłącznie twoja wina bo to ty nie sprzedajesz, nie ma innego powodu. Na sklepie okropnie zimno, postoisz 10 minut i masz wrażenie że zamarzasz. W "biurze" ciepło jak dogrzejesz się farelką. Jak przyjedzie opał to oszczędzaj bo jak się skończy to zapomnij że ktoś ci go dowiezie, będziesz siedzieć zimno. Straszenie że zostaniesz zwolniony bo kilka dni z rzędu nic się nie sprzedało. Ktoś chce zapłacić kartą? Powiedz że ma iść do bankomatu i przynieść ci gotówkę. HALO to już nie te czasy, mało kto przychodzi do sklepu meblowego z kilkoma tysiącami w kieszeni. Nie możesz nic sam sprzedać bo wszystko musi być konsultowane, nie możesz podjąć najprostszych decyzji sam, musisz dzwonić pytać. Pani chce kupić wersalkę, nie dawaj paragonu, nie nabijaj na kasę, wpisz inną kwotę itd. itp. takie dostajesz instrukcję,a jak zrobisz coś tak jak byś powinno to dostajesz opieprz. Przyjeżdża konserwator/technik do czegoś i wystawia fakturę, ty o niczym nie wiesz, okazuje się że trzeba mu zapłacić a ty w kasie masz 10zł i co? "Zapłać ze swoich". Jednym słowem nie polecam pracy w tej firmie i radzę omijać szerokim łukiem bo nic się w niej nie zmieniło. Nie respektują praw pracowników jak i klientów. Towar nie jest dostarczany na czas, klienci rezygnują ale to twoja wina.

Lala
@adme76

Pracowałam tam 9 miesięcy parę lat temu, wspominam ta pracę jako kuriozalny epizod w moim życiu, to co się tam działo to jak film Barei. W czasie pandemii nie wchodził dosłownie Nikt ale i tak była to nasza wina, że nie ma sprzedaży xd sklep z dwa razy zalało od deszczu, ta cała wilgoć potem się pięknie wżerala w wersalki xd szefostwo brak jakiejkolwiek ogłady xd meble tragicznej jakości xd

Oliwka Nowy wpis

Hej :) Ostatnie opinie odnoszą się do pracy w sprzedaży, trochę nieciekawie to wygląda - tzn. minimalna krajowa czy nieosiągalne premie. Szukają teraz osoby do IT (podali zarobki nawet do 10k) i do marketingu. Czyli jednak nie na każdym stanowisku jest tak źle? Chciałabym aplikować do digital marketingu, ktoś z was pracuje w dziale? Lub miał styczność ze stanowiskiem i wie jak wygląda od kuchni? Oferta mnie przekonuje — umowa o pracę, co nie jest standardem w marketingu niestety, czy ten program rozwojowy. Jednak nie określili widełek :P Zdradzicie je? :) Napisali, że bez doświadczenia się nie obędzie. Ile go oczekują?

adme76

@adme76

Obszernie i życiowo. Ale mam pytanie, bo we wrześniu przez PUP szukali sprzedawcy (może to Ty się zatrudniłeś ;)), w ogłoszeniu podając stawkę od 3 600 PLN brutto. Czy to się zgadza? Minimalna krajowa pewna i zawsze płacona, gdy plan sprzedażowy "pójdzie" lub "nie pójdzie"??

Adme76 Nowy wpis

„Od 3600” czyli najniższa krajowa. Nie ma premii, nie ma dodatków, nie ważne czy wyrobisz plan czy nie. Może się zdarzyć że szef przyjedzie i powie że nie ma kasy więc wypłaty będą później. (usunięte przez administratora) na kółkach

@Adme76

To niedobrze brzmi:/ Umowa o prace chociaż jest? Lub jakieś benefity, socjal? Cokolwiek, żeby tą podstawę terochę wynagradzało? Ile najwięcej ta wypłata przyszła później? Święta idą, myślisz, że firma coś planuje? Jakieś premie świąteczne? Sorki że tak dopytuje, ale rozwazam tu aplikowanie i mimo wszystko szukam plusów;)

Lala Nowy wpis
@adme76

W sumie sporo tu negatywnych opinii było lata temu, począwszy od atmosfery, a kończąc na warunkach pracy. Nastąpiła jakaś zmiana od tego czasu? Ostatnio mieli ofertę dla doradcy klienta i tak myślałam nad aplikowaniem. Stawka podstawowa od 3 600 PLN brutto, no a ile premie mogą wynosić? Jest w opisie konieczność realizacji planów sprzedażowych, więc tak ciekawi mnie jaka górna stawka mogłaby być.

Małamii

Jaka zmiana? Nie sądzę. Premia? Nie da rady jej uzyskać. Jest ustalony plan ratalny jak i również kwota utargu na miesiąc. Szef raczej chętny nie jest aby cokolwiek dorzucać do gołej pensji. Nadal szuka (usunięte przez administratora) Jak pracownik znudzi mu się na danym stanowisku wykończy tak psychicznie że pracownik az sam odejdzie, albo zaczną tak nękąć "a gdzie sprzedaże? Nie cale zycie kreci sie wokol pracowników". Nie ma dnia beż takiego durnego maila. Nawet jeśli przyjedzie "odwiedzić" sklep szefostwo. Będziecie rozmawiać jak najlepsi przyjaciele. Kawę razem wypijecie, ciasto zjecie. A na drugi dzień mail w stylu "czemu nie ma sprzedaży. Wy (usunięte przez administratora)?" Ciągłe wypominanie jak to dużo pracownik kosztuje i zastraszanie "jak się nie weźmiecie za sprzedaże to z niektórymi będę musiał zrobić porzadek" W danym miesiącu jeśli zbliżysz się do kwoty utargu na drugi miesiąc zapomnij, że taką samą kwotę będziesz miał do zrealizowania, tylko większą. Przyjedzie cały bus z dostawą mebli do skręcania, kanap. 24h masz na skręcenie wszystkich mebli ustawienie. Klienci denerwują się bo zamówienia nie są realizowane na czas. Kto dostaje po głowie? Ty jako pracownik, bo szefostwo umywa ręce i zostawia Cie ze slowem "zacznij sprzedawać to będzie dostawa". Co z tego ze w sklepie którym pracujesz szef nie stawia na reklamę. Szefostwo myśli, że klient sam przyjdzie No niestety tak nie jest w chwili kiedy w danym mieście masz cztery sklepy meblowe, a ten nie cieszy się dobrą renomą. Jak chcesz iść tam pracować to polecam tabletki na wyciszenie albo omijać to szerokim łukiem.

@Małamii

To tak ciężko ta sprzedaż utrzymać na zadowalającym poziomie, że szefostwo ciągle pisze takie maile? Czy bez znaczenia jaka jest sprzedaż, to tak piszą zawsze? A jeśli targety są za wysokie, to nikt tego nie widzi?

Ola

Witam w dniu 4.11.2o22 zamòwiłam meble kuchenne powiedziano mi że meble bedą do 7tyg kiedy zdzwoniłam dowiedzieć się o zamówienie usłyszałam że przecież meble bedą w ciágu 8 tyg aktualnie sklep nie odbiera odemnie telefonu albo odrzuca .nie jest to mòj pierwszy zakup w tym sklepie i jestem niemiłe zaskoczona takim podejściem do klienta.wpłaciłam zaliczkę i nawet nie mam możliwości uzyskania jakichkolwiek informacji.zakład który ma być wykonawcą mojego zamówienia na stronie podaje numer który wogóle nie odpowiada.na dzień dzisiejszy nie polecam tego sklepu.

Sprzedawca

Rekrutacja wydawała się miła, prosta i przyjemna, regionalny zapewniał, że nie będę dźwigać mebli, że moim zakresem obowiązków będzie robienie cen, sprzedaż i sprzątanie. Bardzo miła rozmowa aczkolwiek szkoda że na tym mile rzeczy związane z pracodawcą się skończyły.

Pytał mnie o wcześniejsze pracę, doświadczenie w handlu

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy potrzebują tu jeszcze pracownika fizycznego do sklepu na pół etatu za 1505 zł brutto? Kto napisze, czy grzeją tu w pracy i jak sytuacja z szacunkiem oraz kulturą osobistą w relacji do pracowników? Zgłaszano wcześniej te kwestie, a wolę wiedzieć co i jak.

Rozgwiazda

Warunki pracy są tak tragiczne, że trzeba wszystkich przestrzec żeby się nie zatrudniali i mieć nadzieję, że sklep upadnie i uwolni wszystkich od swojej wątpliwej urody. -WARUNKI ZATRUDNIENIA: na początku umowa zlecenie, po tym okresie próbnym negocjujesz warunki umowy, a na umowie i tak masz coś innego, czyli gorzej niż się umawiałeś. Premia za sprzedaż to jest przeważnie nie do wyrobienia, sklep ma taką renomę i jest taki ponury, że mistrz handlu by nie ukręcił bata z tego g... A jeżeli wyrobisz premię, ale jesteś nowy i "dopiero się uczysz", to nie zobaczysz ani grosza...ale nie możesz się nigdzie upomnieć, bo wspomniane warunki "premii" są tylko na gębę. Nie ma żadnego szkolenia, wszystko po łebkach, zostajesz z żadną wiedzą na sklepie po paru dniach i radź sobie. Kadra księgowa itp nie pomoże, bo wg nich "wysyłały wytyczne miesiąc lub dwa temu", co z tego, że jesteś dopiero tydzień. Poszukaj sobie. Jeżeli w programie księgowym popełnisz błąd, to spodziewaj się srogich telefonów z księgowości. Po tym szkoleniu widmo musisz być nieomylny. -MOBBING: codzienne maile z nowymi pomysłami na rozkręcenie handlu- pracownik to głąb, który nie umie wprowadzić w życie tych fantastycznych pomysłów. To nic, że dziennie na sklepie są 3 klienci, ale Ty masz super promocje i Twoja wina, że nie umiesz wykorzystać tych wspaniałych narzędzi. Teksty typu "nie myślicie", "pojadę wam po premii", "bedziemy wyciągali konsekwencje", "czego Wy znowu nie rozumiecie??"- w razie gdy upomnisz się o swoje. Codzienne maile z podsumowaniem jak sobie nie radzisz danego dnia. Słowny mobbing i stresowanie dodatkowo telefonicznie przez księgowość, Bossa oraz wyżej wspomnianą Panią S, której na szczęście nie ma, ale była jedyna w swoim rodzaju. Uporczywie udowadniała pracownikom, że są wg niej śmieciami. Nerwica to był pewnik we współpracy z tą Panią. WARUNKI LOKALOWE: wystarczy wejść, to nie jest sekret jak to wygląda. Zimno latem, super zimno zimą. Ciemno, wilgoć, meblościanki zastawiają grzyb na ścianach. Podczas ulewy wielka powódź gdzie momentalnie leje się pod meble. Pod kanapami i wersalkami prusaki, które harcują sobie w tej wilgoci. Jesienią i zimą ratuje tylko farelka w biurze. Opał może będzie jak sie doprosisz, ale i tak nie ma ogrzewania po całym sklepie, tylko jedna nagrzewnica na dole. Łazienka nieogrzewana, bez okien, brak ciepłej wody, pomieszczenie "socjalne" zaraz przy toalecie z widokiem na kibel- oczywiście bez okna. Oświetlenie w biurze tragiczne, siedzenie przy komputerze nieergonomiczne-na zwyklym krześle. Ból oczu i pleców i po całym dniu w tej norze to norma. To jest skrócona wersja tego co tam jest, bardzo rzetelna. Także odradzam pracę w tym miejscu. Szkoda zdrowia fizycznego (nie zapomnijmy o dźwiganiu!) i psychicznego, bo zaburzenia nerwicowe i depresyjne, to jest najpowszechniejsza rzecz, którą zyskali tam pracownicy. Może jeśli każdy szczerze się wypowie, to taki przedsiębiorca po mału zejdzie z mapy. Nie do pomyslenia żeby w XXI wieku ktoś fundował takie warunki pracy. Myślenie postkomunistyczne, gdy ta firma powstawała, trwa do dziś.

obiektywna
@Rozgwiazda

Niestety praca w handlu nie należy do łatwych. Osobiście nie znam firmy handlowej której pracownicy nie mieli by celów i targetów do wyrobienia. Jeśli ktoś myśli że można płacić pracownikom tylko za przyjście do pracy. Bo zrobienie czegokolwiek przez pracownika to obraza majestatu to proponuję założyć własną firmę i dziękować pracownikom że łaskawie przyszli do pracy nie wspominając o innych rzeczach żeby przypadkiem się nie przemęczyli. Niestety opinie o danej Firmie najczęściej wyrabiane są po jakości obsługi więc chyba z podejściem do klientów przez sprzedawców było coś nie tak. Nie wszyscy są stworzeni do pracy z klientem.

@obiektywna

Mareczku, nie denerwuj się

@Rozgwiazda

To jest najbardziej rzetelna opinia o smutnym lokalu z ulicy Olsztyńskiej. Wszystko jest całkowita prawda. Nie mam nic do dodania, podpisuję się pod tym.

@Rozgwiazda

Szczera prawda .Nie szanują ludzi ,wymagają coraz więcej .Obiecują na początku duzo ,wszystko ładnie niby jest ,a za miesiąc okazuje się ,że jest całkiem inaczej .W pracy trzeba być nawet o 8 i do 19 , mało kiedy mozna przyjsc na 20 I wyjść o 18 .Premia jest maloprawdopodobna A do tego jesli zabraknie chociaz 100 zl do planu ,premi nie ma , chociaż bylo obiecane w takiej sytuacji 80 % premi , warunki co 2 - 3 miesiące zmieniają się oczywiście na gorsze dla pracownika .Kierownik nie ma swojego życia tylko nawet o 21 tel ,lub SMS .Nie ma dnia wolnego .Za soboty oczywiscie nie płacą ,a wolnego nie ma jak odebrać .Wiec pracuje się dużo i za najniższą krajowa ,słuchając krzykow i ciągłych pretensji .No i jest bardzo zimno ,ogrzewanie nie działa .

Klient z akcji reotwarciowej

Proszę państwa , piszecie takie bzdury ze nie da się tego czytać . Byłam w minioną sobotę w salonie Elmark w Ostródzie , salon jest po remoncie . Bardzo czysty , ciepły i pięknie udekorowany . Na prawdę nie ma nic wspólnego z poprzednim stanem . Z miła chęcią dokonałam zakupu narożnika ! Także polecam odwiedzić i zobaczyć stan faktyczny a nie bazować na doświadczeniach lub plotkach z przed wielu miesięcy . Odnośnie pracy nie mam wiedzy . Salon Elmark w Ostródzie moim zdaniem jest bardzo dobry , na pewno do niego wrócę i będę polecać, gdyż obsługa Pań sprzedających jest na wysokim poziomie ! Mysle że gdyby tak było odnośnie warunków pracy jak Państwo napisali to wątpię czy obsługa była by tak zaangażowana , miła i uśmiechnięta . :)

Oskar
@Klient z akcji reotwarciowej

Pracuje z ta firmą juz bardzo długo ,wraz z pracownikami sklepu Elmark .To jest wyzysk ,tak często zmieniaja sie tu pracownicy ,że listę nr telefonów w swoim telefonie mam bardzo długą .Dziewczyny dzwigaja meble ,są wykończone , usmiechaja sie bo sa tak wychowane Ale w środku zmeczone ,zdenerwowane ,nie majace czasu na swoje zycie .Tak to było jest i będzie .Ja to widzę codziennie z boku .

@Oskar

O czym ty człowieku piszesz???!!!!! Następnym razem zapytaj mnie o zdanie. Za chwilę zostanę bez pracy!!! A wcale nie jest tak żle Fakt , teraz mamy trochę więcej pracy ale w końcu coś się dzieje. Poza tym wolnego za nadgodziny jest tak dużo że niewiem po co mi tyle urlopu.

Przemysław

Dlaczego masz zostać bez pracy? Czyżby w firmie Elmark były zapowiedzi, że mogą być redukowane etaty? Tak przynajmniej na chwilę obecną rozumiem Twój wpis, dlatego też może zechcesz w tym zakresie coś mi napisać? Zastanawiam się, jak to dokładnie wygląda. Napiszesz?

Oskar

Aż tak źle jest w Elmarku ,że manager musi kłamać w imieniu pracowników i odposywac na opinie .No cóż trzeba jakoś tuszować prawdę jak jest niewygodna.Tylko że to nic nie da bo w Ostródzie wszyscy wiedza jak pracuje się Elmarku i jakie meble sprzedają ile jest reklamacji ,podejście do klienta ,jak zapłaci to juz niech sobie radzi .-motto sklepu Elmark

:D
@Klient z akcji reotwarciowej

Niestety widać gołym okiem, że to wpis pracownika firmy próbującego podnieść renomę tego miejsca.

Były

Kolejna zmiana personelu w Elmarku w Ostrodzie .Czy to nie daje do myślenia? Co tam dzieje się ,że ludzie tak odchodzą?

:D
@Były

Jest tragedia i (usunięte przez administratora) na kółkach xd (usunięte przez administratora) szef potrafi wyzywać ludzi, to jest jakiś dramat i widzę że nic się nie zmieniło xd

ŻalMiElmark

Firma (usunięte przez administratora) zero szacunku do pracowników oraz klientów. Chore podejście i (usunięte przez administratora) Meble tandetnej jakości. Wszystkie negatywne opinie o tej firmie są prawdą. Tragedia nie polecam tam ani pracy ani mebli.

Hardyhard

Przeczytałem ich ogłoszenie i aż poczułem piołun w ustach. Pierwsza myśl - Januszex jak sam sk..syn, ale myśle sobie - może mam jakieś nieuzasadnione podejrzenia, zajrzę sobie na gowork, tam zwykle można dowiedzieć się jak sprawa wygląda. No i "prosze państwa pan Paweł, same szimanochy" Skąd wiedziałem że to Januszexpol?

Joachim

@Były Ludzie zawsze krążyli między firmami z bardzo różnych powodów więc zbytecznie próbujesz oskarżyć firmę bo jest dobra i warta polecenia.

Klient

Witam .Nie polecam sklepu Elmark .To kpiny co oni robią .Zamówiłem kanapę ,wpłaciłem zaliczkę obiecane 7 dni roboczych i mam kanapę ,do świąt będzie .Nie ma do swiat ,a kiedy zadzwoniłem dowiedzieć się ,kolejny zresztą raz, kierownik sklepu bardzo grzecznie powiedziała mi że mam nie wydrzwaniac bo zajmuję jej cenny czas i jak będą wiedzieli.kiedy będzie kanapa to zadzwonią ale dopiero po świętach, no i co najlepsze jeśli nie chce czekać to nie muszę ,mogę iść kupić kanapę sobie gdzie indziej. Jestem niemiło zaskoczony podejściem do klienta ,zawiodłem się .Nie polecam.

Marcys

Witam Czytam opinie i niestety zgadzam się z nimi.Nie polecam tej firmy ani pracy w niej ani zakupow w salonach .Pięknie obiecują A jest całkiem inaczej .Ciagle pretensje ,pracowac od rana do nocy ,sklep czynny od 10 ,trzeba przyjść nawet o 8 .Kierownik nie ma życia własnego .Premie bardzo ciężko wyrobić ,obiecane jest ze dostanie się nawet przy obrocie 80% planu Ale tak nie jest .Pracownicy zmieniają się nawet i co 3 miesiące ,niedoceniani są ,dasz palec ,,chcą cała reke .Ile by nie robił ciagle zle i mało .

Zdegustowany

Serio, bardzo, z całego serca nie polecam pracy w tej firmie. Ciągle straszenie utrata tej fantastycznej posady, szef który wyzywa ludzi bo coś mu się nie podoba. Tragedia i dramat. Zero poszanowania dla człowieka. Szef ma się za Boga a pracownika traktuje jak największego śmiecia.

Maku
@Zdegustowany

Przepraszam bardzo, ja ten sklep bardzo dobrze pamietam, zawsze mila obsługa, ładna ekspozycja a od jakiegoś czasu ten sklep nie przypomina go, ciemno, paczki po meblach porozwalane. Z tego co mi się wydaje to personel ma za zadanie tego pilnować, szczerze to ja się nie dziwie ze pan/pani dostała ochrzan, i ja bym się radził zastanowić nad jakąś inną pracą, napewno nie w sklepie typu żabka bo tam niestety tez nie można zostawiać paczek po dostawie i siedzieć na (usunięte przez administratora) i nic nie robić, ten sklep stracił w ostatnim czasie przez taką obsługę. Widać ze tam szef nie zajeżdża bo gdyby tam był to dopilnował tego by sklep dobrze się prezentował jak kiedyś ale skandalem jest to ze personel nie pilnuje porządku na sklepie i jeszcze się żali No poprostu jest pan/pani śmieszna. Co chciałby się dostawać pieniądze za nic nie robienie? Ja osobiście liczę ze personel się zmieni i sklep znowu będzie ładny.

@Maku

Być może ale opisywane rzeczy to nie za mojej kadencji więc pretensje nie do mnie

Meduza

Witam, pracowałam w tej żenującej firmie i naprawdę z czystym sumieniem nie polecam się tam zatrudnieniać. Jest to miejsce, gdzie wszystko funkcjonuje jak za czasów komuny, każdy pracownik musi błaźnić się przed BOSSEM i resztą jego "ludzi". Szef od wszystkiego umywa ręce, cały czas udając się za twojego sprzymierzeńca gdzie tak naprawdę jest największą szują jaką poznałam. Cały czas obrabia wszystkim dookoła (usunięte przez administratora) więc jakim jest autorytetem? (usunięte przez administratora) Ale to nie był najgorszy człowiek jakiego tam poznałam (w tym miejscu pozdrawiam szanowną panią Sylwię). Osoba pozbawiona jakiejkolwiek kultury, jak również higieny osobistej. Mam nadzieję, że karma szybko do niej wróci. Mobbing to nawet za słabe słowo jakim można określić traktowanie pracowników w tej firmie. Każdy jest wiecznie zastraszany i poniżany, doprowadzają ludzi do stanów depresyjnych i jeszcze każą być za to wdzięczni. Na sklepach zimą jest po 6 stopni, a wszystkie meble które są sprzedane z ekspozycji po dostarczeniu do klienta śmierdzą wilgocią.... Ta firma to jedna wielka porażka!!!!!

Meluzyna
@Meduza

Dokładnie, w firmie Elmark jest chyba najgorsza kadra jaką zdarzyło mi sie pracować. Odradzam wszystkim te miejsce. Zimą trzeba się dobrzewać farelką bo lokal nie jest ogrzewany, grzyb na ścianach, ciągły brak środków higienicznych, a panie z księgowości z Elbląga w zachowaniu okropne, chamskie, niewychowane. Firma nierozwojowa, nie szanuje klienta ani pracownika. Szef ślepy na problemy i liczy tylko pieniądze sprzedając popsute meble (nawet gdy takowe meble są reklamowane to firma naprawia je po łebkach). Nie rozumiem jak taka firma może się utrzymywać jeszcze na rynku.

Czy w Elmark panuje luźna atmosfera?

Iza

Oczywiście, że nie. Stres, mobbing, firma trafi do inspekcji pracy

Uh
@Iza

c wątpię że to się kiedykolwiek zdarzy. Skoro od tak dawna jest problem a nikt nie ma odwagi złożyć skargi

Alicja
@Uh

Zaniepokoiły mnie Wasze wpisy. Mobbing to przecież stosowanie przemocy psychicznej wobec podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy. I skoro rzeczywiście ma on miejsce w Elmarku, to wypadałoby jak najszybciej zgłosić gdzieś ten fakt. Zdecydujecie się na takie rozwiązanie? Dajce mi znać.

Uh
@Alicja

Boje się w mojej wsi nie ma pracy nie chce tej stracić bo za coś żyć trzeba

Grubas

Nie polecam pracy w Elmarku Ostróda. Firma zarządzana jak za komuny, zero porozumienia, prezes głuchy i ślepy na problemy-uważa, że brak sprzedaży to wina pracownika, a nie wadliwych mebli. Przez elmark w Ostródzie w 2019 roku przewineło się kilkanaście osób, gdzie są 2 wakaty. Jeżeli zależy Ci na mobbingu, ochrzanach z byle powodu, na zastraszeniach to ta praca jest dla Ciebie. Firma nadaje się do zgłoszenia do inspekcji pracy bo nie szanują prawa do urlopu, premie są wypłacane NA CZARNO, jest przymus wciskania kitu dla nieświadomych ludzi oraz umowy śmieciowe na długi okres czasu, w elmarku w całej Polsce ludzie pracują po miesiąc, dwa (jest jeden wyjątek) . Żałuje, że tam pracowałem i przestrzegam każdego, kogo znęcą warunki pracy (szkoleń nie ma, a jak są to są przeprowadzane przez osoby, które mają staż pracy maks 1 miesiąc, zero zrozumienia przez kierownika, prezesa). Firma nadaje się do sprawy dla reportera.

Alicja

@Kalafior Proszę o kulturalne wypowiadanie się. Forum nie jest miejscem do przepychanek słownych czy prowokacji innych użytkowników. Opinie powinny zawierać możliwie najwięcej istotnych szczegółów, by były jak najbardziej wiarygodne. Może Ty opiszesz swoją współpracę z firmą Elmark?

Kalafior
@Alicja

Specyficzni ludzie, którzy tam pracują z wieloletnim stażem, zakłamani, obłudę się czuje od samego szkolenia. Stos maili od przełożonych, gdy sprzedaż nie idzie pt. Za co ja wam mam płacić itp. Podobno jedna kobietka w czasie umowy na okres próbny 3 m-cy, została podczas końca umowy wysłana na urlop wypoczynkowy, którego nie chciała wykorzystać, były to jej ostatnie dni do końca umowy. Wróciła po urlopie do pracy a tam okazuje się, że już tam nie pracuje powód- nie prowadzenie firmowego Facebooka.

Iza
@Kalafior

Tak było ???? pozdrowienia dla Darka największego bajkopisarza jakiego znałam

Uczciwa

To nie firma jest zła tylko ludzie którzy tam pracują

Igor

Zawsze może zdarzyć się w trakcie prowadzenia firmy gorszy czas, może jednak warto starać się?

Uczciwa

Witam zgodzę się z jedną opinią że co jak co Ale wypłaty były zawsze na czas dopóki się tam pracuje później strasznie ciężko coś wydobyć

Zostaw merytoryczną opinię o Elmark - Ostróda

• Jak się pracuje w Elmark?

Zobacz opinie na temat firmy Elmark tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elmark?

Kandydaci do pracy w Elmark napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elmark