stocznia polnocna sa

Gdańsk

Opinie o stocznia polnocna sa

anonim 2009-01-14 13:48:01
stocznia polnocna jest zakladem bardzo dobrze rozwijajacym sie prowadzacym kursy, szkolenia .Najbardziej podobały mi sie wodowania boczne gdyz niewile jest takich stoczni oraz to ze przez 12lat pracy nauczylem sie tam bardzo duzo jako kadlubowiec pracowalem na walcach na prasie bylem traserem kowalem oraz oczywiscie monterem kadlubow
staruszka 2012-01-03 13:04:08
anonim - 2009-01-14 13:48:01

tylko uwazajcie na majstra z broda bo to z innej firmy lata za kobietami i zamyka sie na caly dzien w kiblu w roze i gdzie po padnie zrobi swoje i zaczyna prace upija je [usunięte przez moderatora]
oigj 2016-04-29 20:21:10
No oczywiście @fufek, na początku nie jest łatwo no ale z czasem praca w tej firmie wydaje się być bardziej przyjemna, z czasem też dostajesz podwyżki, co jest domeną tej firmy, im więcej masz doświadczenia tym zarobki są wyższe, a z czasem może nawet i awans.
Zostaw swoją opinię o stocznia polnocna sa - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stocznia polnocna sa