finco stal Profil

Nowa Bukówka

Opinie o finco stal Profil

nieja 2009-09-20 00:43:14
Zaległości finansowe wobec pracowników i dostawców, kary na budowach, niedawno liczne zwolnienia, bałagan, konflikty, chamstwo, właściciel nie kontroluje sytuacji. Fajne biuro.
szk 2010-04-20 11:41:14
Firma krętacz, dużo obietnic mało czynów w stosunku do pracowników i kontrahentów zaleganie z wypłatami nie płacenie ZUS-u mimo że składki wg. druku RMUA miały trafić na konta w ZUS-ie. NIE POLECAM.
anonim 2010-05-20 14:54:57
Rok temu Firma Finco Stal Profil zamowila u mnie projekt strony www. Poprosili o pliki zrodlowe aby przyspieszyc prace wdrozeniowe serwisu jednak potem za nie nie zaplacili. Osoba prowadzaca projekt byl p. (usunięte przez moderatora),, ktory w pewnym momencie przestal juz nawet odpisywac na maile. Zalegla kwota nie zostala zaplacona do dzisiaj pomimo podpisanej umowy.
anonim 2010-07-22 16:19:40
dzieki za ostrzezenia, szkoda czasu aby chodzic na rozmowy do firm, ktore nie szanuja czlowieka,
szanujmy swoj czas, i siebie samych,
pracownik 2014-03-06 10:21:05
Ciekawe jak ktoś mógł dostać telefon z tej firmy skoro firma od 2010 roku nie istnieje.(usunięte przez administratora)
,jbh 2016-05-17 23:27:28
no to super wiadomość @xcvgbhnjmk. faktycznie, to że nie szuka pracowników, nie znaczy że nie istnieje. A japońskie pordukty to raczej gwarant jakości
Zostaw swoją opinię o finco stal Profil - Nowa Bukówka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie finco stal Profil