PPT Taskoprojekt Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o PPT Taskoprojekt Sp. z o.o.

admin 2015-08-06 20:42
Jak wygląda atmosfera pracy i rekrutacja w firmie PPT Taskoprojekt Sp. z o.o. ? Czekamy na nowe opinie.
ktoś 2015-12-17 20:39
jakie są w tej firmie zarobki dla cnc frezer
leszek 2016-04-28 13:08
Firma od ponad 20 lat zajmuje się obsługą przemysłu samochodowego. Realizacje firmy obejmują budowę linii i stanowisk zrobotyzowanych do łączenia elementów karoserii wykonywane w wielu krajach Europy. Do procesu objętych zakresem firmy należa :zgrzewanie,spawanie,klejenie,klinczowanie itp
iskana 2017-02-18 23:46
Firma oferuje dobre warunki, jednak praca jest wymagana praktycznie po 12h na dobę i dostępność "non-stop". Błędy wcześniej popełniane kumulują się w realizacji.
Hejt pracowników 2017-07-22 02:34
przede wszystkim robią strasznie lipne programy, sypia się na potęge, nie potrafią dobrze przyrządu skrecic, a po całym montażu umywają ręcę. jakby się tak samo przykladali do budowy dobrych linii produkcyjnych i przyrządow tak samo jak do oznaczania cel maszyn swoją nazwa, to by wszystko bylo bez zarzutu, fuszerka i syf.
Zostaw swoją opinię o PPT Taskoprojekt Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPT Taskoprojekt Sp. z o.o.