logo Auto-Partner

Auto-Partner

Tychy

Opinie o Auto-Partner

anonim 2013-06-04 19:17
Coś się zmieniło na lepsze w PHU Auto-partner? Zainwestowali w ogrzewanie na zimę? Może jest gorzej? Czy dają dodatek na „wczasy pod gruszą”? Zwracają za dojazd? Pozdrawiam i jednocześnie dziękuję za udzielone informacje.
1 2015-12-29 15:45
znam i inne znane: Inter Cars, Inter Team, Moto Profil, Geparts, Hart, Gordon, Hipol, Auto Land, Inter Parts, Fota, AD, Rodon, Polcar, BHMD, Motpol itp itd plus dziesiątki lokalnych i oczywiście internet, wszyscy chcą sprzedać, pogadaj z mechanikami ludzie robią coraz mniej, a sklepy motoryzacyjne się zamykają bo nie wygrają z hurtowniami, jak widzisz konkurencja jest bardzo duża, wbrew pozorom to trudny rynek
irena 2016-05-18 17:37
Konkurencja jest ogromna to prawda, ale poki co nadal swietnie działaja.
P.Janta 2017-04-20 10:24
Nieuczciwy pracodawca.
Nie odprowadza składek na ubezpieczenie.
Pensja minimalna do tego oszukają na godzinach.
Nie polecam.
były 2017-09-18 13:44
Ciekawe bardzo bo każdy dostaje umowę i pasek po wypłacie a firma nie zatrudnia na czarno.
Różne rzeczy można im zarzucić ale takie bzdety o niepłaceniu to możesz sobie w bajki wsadzić.
Zostaw swoją opinię o Auto-Partner - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Partner