logo ADe Line SA

ADe Line SA

Wrocław

Opinie o ADe Line SA

anonim 2009-06-03 12:51:23
Firma daje możliwosc rozwoju, ale niestety nie dba o pracowników, traktując ich jako tanią siłę roboczą której w każdym moemncie można się pozbyć. Fajne koleżeńskie relacje z przełożonymi, firma stawia na indywidualnośc- też do pewnego momntu gdyż indywidualnoiśc nie może być połączona z własnym zdaniem. NIskie zarobki. Ogólnie nie polecam
******** 2009-08-20 18:48:37
Totalne dno. Brak szacunku do ludzi, brak profesjonalizmu, dno. Dla własciciela pracownicy są jedynie mięsem armatnim. Z całego serca odradzam
Czarna 2010-06-14 17:47:35
******** - 2009-08-20 18:48:37

Witam, jestem obecnym pracownikiem Ade Line konkretnie sklep FLO, który należy do sieci. Pracuję w Warszawie i jeśli ktoś chce zdobyć doświadczenie to polecam, jeśli ktoś chce dużo zarobić niech o tym zapomni!!!! Podstawowy i problem numer jeden to KASA, a może jej bardzo mała ilość. Druga kwestia to brak jakiegokolwiek "socjalu" czyli, brak opieki medycznej (prywatnej np. medicover) tylko NFZ :), brak kart na siłownie, karty rabatowe dla pracowników są zróżnicowane i wynoszą 250 zł lub 500 zł na okres 3 miesiecy do 0,5 ROKU!!!! Czyli dostajemy możliwość zakupu czegoś ze sklepu z ww. rabatem. Jednak to nie wszystko co do tego rabatu. Np. kupujemy coś o wartość 10zl, posiadamy limit na rabat 500 zł, wstukujemy rabat mamy do zapłaty 6zł, a z naszego rabatu 500zł odejmują 10zł. Czyli kupując lampę za 399 - rabat, z przydzielonego rabatu zostaje 101zł do wykorzystania. Także 1 lampa i po rabacie i czekamy 3 mce po nowy, jak go jeszcze dostaniemy :)
Ogólnie dużo zależy od kierownika cała atmosfera, jednak zazwyczaj nie są godni zaufania. Można z nimi się pośmiać a za plecami szykują wypowiedzenie bez podania przyczyny. Tak postąpiono z jednym z pracowników.
Ogólnie polecam tylko jeśli chcesz mieć doświadczenie jako sprzedawca w cv, bo można się tu jedynie dorobić garba i żylaków od stania, bo nie można siadać. Tylko pracować i uśmiechać się.
jola 2011-08-24 09:14:02
centrala firmy okropna, w ogóle nie dba o pracowników! pracowałam tam ponad 3 lata ale tylko dlatego ze nie mogłam znalezc innej pracy, innym razem bym juz dawno sie stamtąd zwolniła. W sklepach przyjazdna atmosfera, bynajmniej gdzie ja pracowałam ale musisz uważać co mówisz i robisz bo wszystko będzie wykorzystane przeciwko tobie :) na jakiś czas to spoko, ale nie na dłuższą metę. Poza tym wszystko tak jak wyżej ktoś napisał.
di 2016-04-23 11:21:04
zatrudniają studentów, na umowę zlecenie zazwyczaj ;)
Zostaw swoją opinię o ADe Line SA - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADe Line SA