Jakob Hatteland Computer Sp. z o.o.

Koszalin

Opinie o Jakob Hatteland Computer Sp. z o.o.

admin 2015-08-06 23:37
Mieliście styczność z pracą w firmie Jakob Hatteland Computer Sp. z o.o. ? Wiecie jak wyglądają nadgodziny i czy często się zdarzają? Jeśli tak to na jakich stanowiskach? Czekamy na Twój komentarz, dodaj opinię!
nakor 2016-05-17 19:45
ewa, magazynierzy są zatrudnieni zupełnie w inny sposób. Nie wiem skąd informacje o tym, że pracują na prowizji. Poza tym nie mieliby jej w jaki sposób wypracowywać
Marek 2017-06-24 23:07
Hatteland był kiedyś porządną firmą lecz od kiedy na stanowisko kierownika wszedł Pan Giemza wszystko się zmieniło. Zaczął wprowadzać nowe zakazy i zwalniać ludzi którzy mu nie byli posłuszni oraz Ci którzy nie donosili. Pan Giemza to krętacz i cwaniak. Pracowników nie szanuje i wyzywa oraz im grozi że wyrobi im złą opinię na rynku pracy. Stanowczo odradzam tą firmę właśnie przez tego "Pana" który widać w domu jest tłamszony przez swoją żonę a w pracy próbuje sie wykazać.
Zostaw swoją opinię o Jakob Hatteland Computer Sp. z o.o. - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jakob Hatteland Computer Sp. z o.o.