PwC Polska

Opinie o PwC Polska

Pwc kandydat

Jaki benefit daje PwC odnośnie car purchase? Jak to wygląda i ile wynosi?

Bolo young Nowy wpis
@Pwc kandydat

Zależy od marki na tzw premium masz 18-25 procent zależy od modelu

Zainteresowana Nowy wpis

Cześć, Czy mogę prosić o jakieś opinie dotyczące stanowiska Developing Senior Associate. Czy jest możliwość pracy 100% zdalnie?

Pracownik Nowy wpis

Praca zdalna jest możliwa ale to zależy od LoS i roli.

ala

Czy pwc Gdańsk @pracodawca oferuje pracę fully remote czy tylko hybryda, a jesli tak, to na jakich warunkach?

Hybryda Nowy wpis
@ala

Hybryda i to na beznadziejnych warunkach. Średnio masz być 2 dni w tygodniu, kwartalnie 20 dni w biurze. W przypadku urlopu czy chorobowego poniżej 30dni, musisz odrabiać dni biurowe, czyli chodzić częściej, żeby wyrobić kwartalny target. Nie polecam

Kandyd.

Na jaką umowę jest zatrudniony praktykant (absolwent)? Czy jest szansa na umowę o pracę?

Ściana

A co Anonimie, uważasz, że umowa o pracę to jakiś mityczny święty graal dla nielicznych? Co takiego ma potrafić osoba, która de facto zaczyna pracę na nowym stanowisku od zera? Otóż niewiele, a w dużej mierze nic. Czy to przekreśla taką osobę żeby została zatrudniona na podstawie uopu? Jakiś sfrustrowny dziad pisze o kontrakcie menadżerskim robiąc sobie żarty i zniechęcając na starcie nowych pracowników.

Raczej mało przyjemna rozmowa z rekruterką, bez chemii, sucha. Po przejściu przez wszystkie etapy rekrutacji, dostałem zaproszenie na rozmowę. Chociaż powinienem raczej powiedzieć przesłuchanie. Jak nie wykujesz się własnego CV na blachę, to jesteś w ich oczach nieprofesjonalny. Potrafili się doczepić o każdą datę przy doświadczeniu zawodowym. Udało im się nawet mnie obrazić. Ostatecznie nie dostałem się, ponieważ nie spodobał im się wygląd mojego CV (co uważam za dosyć kuriozalny powód) oraz błędnie odpowiedziałem na jedno pytanie merytoryczne. Podsumowanie: Raczej odradzam, chyba, że macie ochotę wysłuchiwać nieprzyjemnych docinek na wasz temat oraz być przesłuchiwanym przez ponad godzinę, gdzie każdy szczegół ma dla nich znaczenie. Dodatkowo, bardzo nieelastyczna firma, brak możliwości wybrania sobie godzin pracy, co, było dla mnie dużym zdziwieniem, ponieważ liczni pracodawcy to oferują.

Dużo o wiedzę - I to wszystko na stanowisku praktykanta... - Chyba raczej pracownika zamaskowanego pod nazwą praktykanta/ stażysty. Ponieważ oczekują, że będziesz dla nich dostępny przez 40 godzin tygodniowo albo raczej 45 godzin, bo praca 8:30- 17:30. Nie interesuje ich to, że musisz czasem podejść do egzaminu na uczelni.

Zuza

Dzień dobry. Interesuje mnie stanowisko Senior Data Scientist z możliwością pracy zdalnej. Mam kilkuletnie doświadczenie w produkcyjnym wdrażaniu modeli ML, DL, NLP, teraz pracuję z LLM, praca w chmurze. Czy możecie się podzielić opiniami co ciekawego robicie, jak atmosfera w dziale? Na ile mogę liczyć? 20-25 k brutto UOP jest możliwe do negocjacji?

Bolo Young
@Zuza

Zakładam koło 15-18k brutto max na sa2. Twoje widły do manger z większym doświadczeniem

DE
@Zuza

Nie polecam, nadprogramowa ilość obowiązków oraz nieproporcjonalne wynagrodzenie dużo poniżej standardów rynkowych

Pablo
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Witam, Aplikuję na stanowisko Junior Technology Risk Consultant - działka security. Mam już trochę doświadczenia w branży, ale wciąż junior. Na jakie +/- zarobki można liczyć?

WG
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Plan Naprawczy Plan jest taki, że sobie poradzisz, pracowniku. Od swojego mikroszefa dostaniesz nowe oczekiwania, więcej kontroli, spotkania na dywaniku o większej częstotliwości i tyle, może jeszcze zostaniesz porównany do kogoś w innej sytuacji, kto sobie poradził. Ale to nie wszystko! W naszej firmie “Mikro Zarządzanie & Synowie”, każdy dzień to nowa przygoda: 1. Kursy Doszkalające - Raz w tygodniu, po godzinach, oferujemy kursy doszkalające z zakresu “Jak Radzić Sobie z Mikro Zarządzaniem”. Prowadzący? Twój mikroszef, oczywiście! 2. Mikro Feedback - Na koniec każdego dnia otrzymasz mikro feedback od swojego mikroszefa. To tylko 0-stronicowy dokument z drobiazgową analizą wszystkiego, co zrobiłeś tego dnia. 3. Mikro Medytacja - Wprowadzamy obowiązkowe sesje mikro medytacji, które trwają dokładnie 1 minutę. To czas na oddech i refleksję nad tym, jak możesz być jeszcze bardziej efektywny. 4. Mikro Uściski - W "Mikro Zarządzanie & Synowie" wierzymy w moc dotyku, dlatego wprowadziliśmy mikro uściski. Trwają one dokładnie 0.5 sekundy i są idealnym sposobem na wyrażenie wsparcia w szybkim tempie korporacyjnego życia. 5. Mikro Masaże - Wprowadzamy stacje mikro masażu, gdzie przez 15 sekund możesz doświadczyć relaksu... ale pamiętaj, że czas startuje, gdy tylko usiądziesz! 6. Mikro Muzyka - W tle zawsze gra mikro muzyka, która jest tak cicha, że prawie jej nie słychać. Ale nie martw się, jest ona zaprojektowana, aby podświadomie zwiększać twoją produktywność. 7. Mikro Mówcy - Co tydzień zapraszamy mikro mówcę, który w ciągu 5 minut podzieli się z tobą mikro inspiracją, która zmieni twój sposób myślenia o pracy. Każdy detal jest ważny, a każda mikro inicjatywa ma na celu uczynienie twojego życia zawodowego jeszcze bardziej ekscytującym i efektywnym. Ponadto, W “Mikro Zarządzanie & Synowie” wierzymy, że obecność w biurze jest kluczowa dla utrzymania dyscypliny, nawet jeśli jesteś jedyną osobą na piętrze. Dołącz do nas i stań się częścią mikro rewolucji!

Zainteresowana

Jakie są zarobki w Poznaniu na stanowisku Developing Senior Associate Audyt Ogólny? Planuję przejść z księgowości i zastanawiam się czy warto w ogóle startować i marnować czas na rekrutację. Teraz zarabiam 6k netto i praca spokojna ale brak możliwości podniesienia zarobków. Czy ktoś może powiedzieć coś więcej?

Iwona
@Zainteresowana

Nie warto. Duża ilość pracy i mordercze tempo nieproporcjonalne do zarobków. Jeśli masz teraz spokojną pracę lepiej w niej zostań lub szukaj w innym miejscu niż audyt. Poczytaj komentarze o audycie, większość z nich są prawdziwe.

Kadra lekarska
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Od kiedy FCU posiada lekarzy w swojej kadrze, którzy po prostu odrzucają rekomendacje lekarzy i zmuszają ludzi do chodzenia do biura? Czy to nie jest sprawa dla Państwowej Inspekcji Pracy?

Czy jest możliwość pracy w 100 % zdalnej, mieszkając w Niemczech? Czy tylko z Polski? Jestem osobą z doświadczeniem w księgowości AP, AR, GL z Datev, Agenda, Winline etc. Czy pracują osoby 40 +?

Pofunk
@Anna

Nie ma możliwości pracy z innego kraju. Chyba że mówimy o tzw. workation, ale wtedy jest to maksymalnie około 30/40 dni

Nowy Pajac

Hej, Jak wygląda praca w IT w PwC? Czytając opinie na temat FCU to aż odechciewa się składać CV na stanowiska w IT. Są roczne podwyżki? "inflacyjne" czy indywidualne? Czas pracy jest rozliczany z głowa na podstawie czasu który wpisujemy w zgłoszenia czy jak to wygląda? - w ofercie jest informacja iż praca jest zdalna

Bolo Young
@Nowy Pajac

Zależy do kogo trafisz na projekt. Podwyżki są raczej poniżej inflacji. W sumie każdy dostaje jest metra około 4- 6%. Work life balance istnieje na papierze. Szef ci nie każe siedziec Po godzinach ale jesteś rozliczony w trybie zadaniowym więc jeśli się nie wyrabiasz to jesteś zbyt wolny i dostaniesz slabą ocenę. Awansuja dwa typy jednostki wybitne i znajmomi królika. Do biura musisz przyjść dwa dni w tygodniu i jesteś z tego rozliczony.

Dodajecy

Już chyba szczyt wszystkiego. Obecnie jestem w FCU na projekcie z gkyc (każdy to tutaj jest wie o co chodzi) wczoraj call z tl i co podwyżka targetu, na co cały zespół że już się nie wyrabiamy... Ale co tam jego to nie obchodzi oczywiście... Później call f2f i mówiłam że jest to nie realne, co usłyszałam że jak się nie podoba to do widzenia w kolejce na moje miejsce jest dużo chętnych... Takie traktowanie po 3.5 roku dla PwC FCU... Od tego momentu będę każdą dosłownie call nagrywać i radzę to każdemu żeby w razie w miał podkładkę... PwC Partnerzy i Dyrektorzy kiedy się obudzicie że tak się nie traktuje pracowników...

Gfroo
@Dodajecy

Miałam podobną sytuację miesiąc temu i prawie taką samą rozmowę z tl, oczywiście to samo jego nie interesowało zdanie członków jego teamu... Widziałam tutaj na dole że ktoś organizuje związek zawodowy może ktoś ma jakiś namiar aby dołączyć?

@BrakSlow

To naprawdę przygnębiające i frustrujące doświadczenie pracy w firmie, która wydaje się kompletnie pozbawiona empatii i szacunku dla swoich pracowników. Cały system monitorowania pracowników w FCU poprzez aplikacje, które dosłownie śledzą każdy twój ruch i czas spędzony nad danymi zadaniami, po prostu wydaje się być jak scenariusz z futurystycznego horroru, gdzie pracownicy są traktowani jak maszyny, a nie ludzie. Co gorsza, jest toksyczna atmosfera, w której nawet team leaderzy są całkowicie bezsilni i ignorowani przez wyższe władze. Masowe zwolnienia z projektów są traktowane z niedbalstwem i wydaje się, że nie obchodzi to absolutnie nikogo, a nawet wywołuje drwiny u tych, którzy powinni dbać o dobro pracowników. Do tego dochodzą nierealistycznie podnoszone cele, które stają się niemożliwe do spełnienia, gdzie osiągnięcie 200% ponad normę staje się nową normą, a niespełnienie tego oznacza, że możesz pożegnać się z jakimkolwiek awansem na koniec roku finansowego (bo koniec końców cyferki i obliczenia matematyczne nie kłamią i muszą się zgadzać). To jeszcze bardziej frustrujące, że dodatkowe (czasami nawet obowiązkowo dodatkowe) zadania, takie jak szkolenia development, które dla wielu są jednym z KPI nie są uwzględniane w ustalaniu targetów. Więc nawet jeśli spędzisz pięć godzin na obowiązkowym szkoleniu w danym dniu, oczekuje się od ciebie, ze w tym dniu nadal wyrobisz 100% swojego targetu. Oczywiście, jest to po prostu niemożliwe do zrealizowania, co zmusza pracowników do rezygnacji z dodatkowych zadań, a to z kolei wiąże się z brakiem premii na koniec roku, co dla firmy oczywiście jest na rękę. Przykładów na to, jak ta firma traktuje swoich pracowników jak(usunięte przez administratora), gotowych do wykorzystania i zignorowania w imię zysku jest oczywiście więcej! Awanse, które zostały wstrzymane, mimo nieustannego wysiłku pracowników, tylko podkreślają brak szacunku i uczciwości wobec personelu. Należy zaznaczyć, że pewna liczba pracowników zmuszona była poświęcić znaczący nakład czasu i wysiłku na nieustanne doskonalenie swoich wyników, z nadzieją na uzyskanie awansu. Jest to po prostu przykre, że każdy z nich otrzymał zwrotkę o braku możliwości rozwoju, pomimo wcześniejszych ustaleń i opracowywania planu działania z team leaderami. Jest to kwestia nie tylko braku docenienia poświęconego wysiłku, lecz także niedostatecznego przekazu i zarządzania oczekiwaniami ze strony kierownictwa. A to wszystko tylko pogłębia się, gdy praca hybrydowa okazuje się być po prostu parodią, a dodatkowe dni pracy z biura są narzucane pomimo przeciwnych wyników przeprowadzonej przez firmę ankiety. To po prostu druzgocące, że pracowników zmusza się do odrobienia godzin urlopowych czy chorobowych stacjonarnie. Pierwszy raz spotykam się z tak absurdalnym systemem w tak dużej korporacji i jestem po prostu w szoku. Zachorowałeś i nie mogłeś być w biurze? No niestety, będziesz musiał to odrobić stacjonarnie. Sprawdzanie obecności w biurze oczywiście rządzi się swoimi prawami, więc jesteś zmuszony dodatkowo w swoim zakresie notować dni, w których rzeczywiście byłeś w biurze po to aby móc wyklaryfikowac rozbieżności, które pojawiają się w każdym miesiącu rozliczeniowym i ochronić swoje cztery litery. Oczywiście, wynagrodzenie jest tu jak kropla w morzu w porównaniu do ogromu obowiązków i presji. Już chyba nikt nie łudzi się, że to może się zmienić. Dlatego też tak wiele osób decyduje się stąd odejść. Jeżeli chodzi o pozytywy to: - remont ładnych recepcji na ładne recepcje w biurach Reasumując: nieustanna manipulacja i wykorzystywanie pracownika wedle uznania firmy. A szkoda, bo wielu osobom naprawdę zależy na tej pracy.

bylyCzekoladowiec
@@BrakSlow

Mam zbieżne z tą opinią odczucia. Ogromne rozczarowanie firmą, ktora uchodziła za renomowaną, odkładanie awansu, zwodzenie w kwestiach finansowych, nacisk na nierealne 'targety', pewnien arogancki łysy pan na spotkaniach z wyższym szczeblem zarządzającym, który ewidentnie wstaje rano i otwiera excela, żeby zobaczyć jak tam (usunięte przez administratora) nabijają cyferki itp itd. Ostatecznie zmieniłem pracodawcę i nie zamierzam tam nigdy wracać, a juz na pewno póki ciągle się słyszy takie opinie

Mam_dość

Firma skomplikowała proces uzyskania waivera na niechodzenie do biura, teraz opinia lekarza będzie podważana. Jeżeli zarazi mnie ktoś w biurze, to ja będę musiał to odrabiać, bo ktoś nie chciał odrabiać!!! Brawo PwC FCU, jeżeli chcieliście osiągnąć niezadowolenie i stres, udało się! Piszecie, że wymagacie pracy 2 dni w tygodniu z biura. Pamiętając o 26 dniach urlopu i 54 tygodniach w roku, tak naprawdę musimy pracować 2,48 dnia w tygodniu z biura! Zakladajac ze nie zachorujecie XD.

@Mam_dość

A ja popieram tą politykę. W takich miejscach jak FCU pracownik ma być dostępny na miejscu i gotowy na nowe zadania. Pracodawca kupuje czas pracowinka i nie ma tu miejsca na zajmowanie się domem, scrollowanie social mediów - koniec zrealizowanych zadań mierzonych KPI oznacza przydzielenie nowych. Uważam, że pracownicy powinni pracować z biura 100% czasu, przy dobrych KPI ze zgodą na jeden dzień w tygodniu home office.

GW
@WG

@WG Bredzisz. W takich miejscach jak FCU najmniejszą rolę odgrywa to skąd pracownik świadczy pracę. Podstawową zasadą powinno być to, czy pracownik DOBRZE i na CZAS dostarcza swoją pracę a nie z jakiego miejsca ją wykonuje. Ponadto Twój wpis pokazuje jedno - (usunięte przez administratora). Pracownik ma zachowywać się jakby pracował w jakiejś montowni czy na taśmie. Te wszystkie kej pi aje, performance, utilization sprawiają, że z ludzi tworzycie maszyny do wykonywania zadań jak na jakiejś produkcji. Pracodawca nie kupuje czasu pracownika tylko kupuje jego umiejetności i płaci za czas poświęcony na realizacje zadań, które de facto przynoszą ogromny zysk firmie. Jeśli uważasz, że ludzie wszędzie pracują co do minuty i nie robią nic w międzyczasie, to jesteś w potężnym błędzie. Może pora na wdrożenie rozliczania co do minuty bądź wdrożenie oprogramowania śledzącego ruch myszki by tylko pracownik nie mógł nawet przez sekundę nie pracować w wielkim FCU. Od samego początku FCU równią pochyłą zbliżało się do miejsca z którego trzeba jak najszybciej uciekać. Obecnie po wszystkich wpisach dotyczących tej placówki wiem jedno - dobrze zrobiłem, że nie dałem się skusić przejściem do tego "działu".

@GW

Praca w FCU to jest dokładnie praca na produkcji w światach finansów. Zgadzam się, że zasadą powinno być to czy pracownik dobrze i na czas dostarcza pracę - część pracowników potrafi to zrobić a inni nie. Od tego są KPI żeby to ocenić i te wskaźniki pokazują, że na zdalnej pracownicy robią to gorzej i w dłuższym czasie. Dlaczego? Bo zajmują się innymi sprawami niż pracą i (usunięte przez administratora) nie tylko pracodawcę ale też uczciwych pracowników bo oczekują tej samej zapłaty, bonusów i benefitów. Chcesz tych samych zasad? Spoko, graj według nich i według nich rozliczy cię TL i menago - nie dowozisz to siadasz grzecznie przy biurku w biurze i klepiesz taski - za niefektywności płacisz karę w postaci dojazdów, przebierania się z dresów i przepoconych koszulek i wychodzenia do ludzi. A jak nie pomoże to przyjdzie czas na monitorowanie i śledzenie aktywności live żeby odsiać kłamliwe ogniwa. Nie chodzi o to, żeby pracować non stop - każdemu przysługuje przerwa w ciągu dnia i przerwy od (usunięte przez administratora) przy monitorze - w tym czasie robisz co chcesz, po za nimi robisz to co zlecił pracodawca. Proste i uczciwe i większość pracowników to rozumie - jeśli tego nie rozumiesz to nie musisz, nikt nie każe - możesz iść na "prawdziwą" produkcję - powodzenia w (usunięte przez administratora) zdalnej(usunięte przez administratora)

GW
@WG

@WG W takim razie dlaczego pracowników, którzy mają świetne KPI, wywiązują się z terminów i do ich pracy nie można się przyczepić "nagradza się" przymusowym przebywaniem w biurze i klepaniem tasków na miejscu? Koniec końców wszystko sprowadza się do bycia nic nie znaczącym trybikiem w maszynie i nikt nie patrzy na to czy dobrze i solidnie wykonujesz pracę, jakie masz wyniki i czy twoje KPI/performance jest ponad normą. Zwłaszcza na niższych szczeblach A1/A2 można bez problemu zastąpić ludzi świeżymi absolwentami bądź studentamim, którzy tak samo będą musieli klepać taski. P.S Wolałbym iść na produkcję i stać przy taśmie, bo przynajmniej wychodząc z pracy przestaje o niej myśleć, a tutaj w FCU niestety, ale niejednokrotnie musiałem załatwiać sprawy po godzinach pracy bądź być dostępny 24/7 bez rekompensaty za rzekomy "czas" poświęcony na tryb "stand-by". P.S 2 - Patrząc na Twoje wypowiedzi to muszę Ci przypomnieć, że PWC czy konkretniej FCU to nie jedyny pracodawca, który oferuje pracę. Nie trzeba się kurczowo trzymać jednego pracodawcy, zwłaszcza, że na rynku jest mnóstwo ofert pracy 100% zdalnie lub w trybie hybrydowym i nie są to jedynie korporacje ;) A też zarobki nie należą do konkurencyjnych od dawna, zwłaszcza, że obecnie o "awans" trudno.

WG

Tak, tak - każdy jest bardziej efektywny przy pracy z domu a potem zagregowane dane pokazują coś zupełnie innego. Tak że dzięki za opinię a rano grzecznie do biura.

Cave
@WG

Wszystko fajnie tylko ze przy zatrudnianiu firma umawia sie z pracownikami na określone warunki takie jak pensja, dodatki do pensji, pozapłacowe dodatki/benefity [np darmowy pakiet opieki medycznej] oraz konkretny model pracy hybrydowej. W moim przypadku praktycznie wszystkie ustalenia zostały jednostronnie złamane przez firme. Dodatek do pensji obniżony, darmowa opieka zdrowotna zniesiona - firma zdecydowała ze pokrywa tylko 50% + po pewnym czasie nastąpiła dodatkowa podwyżka], dodatkowy dzień pracy z biura przy pierwotnym zapewnieniu ze nic nie będzie zmieniane. po 2 latach solidnej pracy [potweirdzone wysoką oceną roczna] moja pensja zmalała w porównaniu do pierwotnie wynegocjowanych warunków. W tym wszystkim dodatkowy dzień pracy z biura boli najbardziej bo poza kosztami dojazdu trace cos wazniejszego za co nikt nie jest mi w stanie zapłacić a mianowicie około 2h stracone na dojazdy. Argument o lepszej kontroli pracownika w biurze to jakiś absurd bo mamy takie targety i taki system ich kontroli ze jak sie obijasz to nie masz jak zrealizować planu a wszyscy widzą ze w biurze de facto kwitną plotki ploteczki, wspólne kawki po 20 minut itp.

Brak promocji
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Dlaczego promocje się nie odbyły? Bo firma chciała zaprosić na parę godzin gwiazdki z TV i kołczy firm, aby mówili o różnorodności. Nie najem się różnorodnością. Wy sie napychacie naszym kosztem.

Liliana
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Czesc jak sie pracuje w consultingu w Krakowie? Macie doswiadczenia? jak jest z managerami?

Halku

Nie poleciłbym pracy w PwC FCU nawet wrogowi. Jak to jest że trzeba przymusem tylko w FCU przychodzić do biura a to jeszcze jest weryfikowane po tym czy się połączył ktoś w wifi biurowym, a jak przychodzi raport to połowy obecności nie ma ( też tak macie) i później się trzeba tłumaczyć wyżej. PwC FCU taka rada jak coś wprowadzacie to przetestujcie to wcześniej a nie na pracownikach którzy później muszą się tłumaczyć TLs.

Haru
@Halku

Polecam robić zdjęcie jako dowód, że się było danego dnia w biurze.

Zaciekawiona

Co myślicie o tym, że zablokowali awanse, a rekrutują na różne stanowiska, w tym operation specjalist. Ja się zastanawiam czy się nie zwolnić i nie zatrudnić jeszcze raz. Absurd goni absurd w FCU.

MG

Tak, to chyba oczywiste? Dział assurance będzie musiał odpracować 3h w weekend w łagrze (FCU) a FCU będzie musiało umyć samochody partnerów w ramach odróbki.

Nowww

Dla wszystkich którzy chcą iść do FCU PwC. Wyobraźcie sobie co to za miejsce skoro pracownik boi się zapytać swojego team leadera o to bo boi się konsekwencji. Odradzam pracę w FCU sami widzicie

bylt548

Totalnie nie polecam zespołu FCU w PwC Lublin. Zaczynając szkolenie jest ok, poznasz podstawy AML. Szkolenie stacjonarne dwa tygodnie. Później trafiasz na power bank gdzie będziesz robić fikcyjne casy. Musisz przychodzić do biura dwa razy na tydzień bo jest to weryfikowane po wifi i jeśli nie będziesz miał ilus dni to rozmowa z team leader i później nawet nagany ze wpisem do akt. Jeśli trafiasz na projekt to targety są powyżej jakiś normalnych warunków aby tylko wycisnąć ludzi jak cytrynę a jeśli to zglosisz gdzieś to jak grochem o ścianę. Jeśli nie wyrabiasz targetu to po 6 msc albo nie dostaniesz przedłużenia umowy albo dostaniesz znowu na 3/6 msc. Chcesz być wyciśnięty jak cytrynę totalnie nie polecam w szczególności gdy na stanowisku analityk zarobisz trochę więcej niż najnizsza krajowa. Aha i nie wierz we wszystko co mówi hr praktycznie wszystko to brednie. (usunięte przez administratora)

PITA
@bylt548

A ja się kompletnie nie zgadzam! Pracuje 6 miesiąc w PWC Lublin i jestem mega zadowolony. Serio pracodawca na umowie o pracę wymaga od ciebie obecności w biurze?! I to 2 razy w tygodniu?! No co za kanalie! Realizuj swoje cele i ustalenia to nikt nie będzie cię zwalniać. Jak pracujesz uczciwie to wszystko w FCU Lublin jest ok. Ja jestem mega zadowolony. Firma daje możliwości realnego rozwoju, atmosfera jest super. Menager Lubelskiego PWC super gość i bardzo ogarnięty, ludzie w biurze też super. Wiadomo jak to w korpo są minusy, ale ja bardzo polecam.

gosc
@PITA

osobiście życzę Ci wielu sukcesów FCU w Lublinie, ale chyba sedno sprawy tkwi w "pracuję tu 6ty miesiąc". Dopiero, gdy dotrzesz do pewnego etapu swojego "rozwoju" w PwC opadną Ci klapki i zobaczysz, jak jesteś wykorzystywany i jak mało znaczysz dla firmy. ale życzę Ci wszystkiego najlepszego

Byly376
@PITA

Jak nigdy nie pracowałes w innym miejscu tylko uważasz że PwC to jest super bo to Lublin i tam nie ma nic to ok. Spójrz szerzej na inne korpo to zobaczysz różnice. Atmosfera spoko... W szczególności gdy nie pracujesz z ludźmi z Lublina bo jesteś odesłany do zespołu np do Gdańska i tak co 3 msc bo co projekt to inny zespół.

Zostaw merytoryczną opinię o PwC Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w PwC Polska?

Zobacz opinie na temat firmy PwC Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 402.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PwC Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 123, z czego 8 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PwC Polska?

Kandydaci do pracy w PwC Polska napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PwC Polska