Opinie o Banimex Sp. z o.o. w Będzin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Banimex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Banimex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa mostów i tuneli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Banimex Sp. z o.o. w Będzin

Nie ma żadnych premi w żadnym dziale. Tylko zawsze za wolno i za mało dokładnie. Ludzie stąd uciekają.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Banimex Sp. z o.o.?

Lis

Hahaha nie ma czegoś takiego.

@Lis

Twierdzisz, że w Banimex nie można liczyć na żadne premie? Jestem ciekaw o jakim stanowisku mówisz i czy taka sytuacja panuje w każdym dziale.

Spawacz

Ja polecam. Praca ciekawa, odpowiedzialna, nie bardzo ciężka. Jeśli ktoś uczciwie pracuje można dobrze zarobić. Pieniądze ZAWSZE na czas. Znajdzie się paru siewców zamętu, ale ogólnie ludzie w firmie ok. Pierwsza firma, w której pracuję, gdzie bardzo duży nacisk kładzie się na jakość.

gołowąs jacek
@Spawacz

kogo masz na myśli pisząc siewców zamętu?

arek

Robi tam jeszcze taki mały grubawy łysy Tomasz.J? pseudonim filipek? z niego to byla (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Realista

Firma, która nie szanuje ludzi. Na rozmowach obiecują coś innego a jak przychodzi co do czego (usunięte przez administratora) Jeżeli ktoś liczy na dobrą i rzetelną współpracę - może bardzo niemiło się rozczarować mimo, iż Prezes wydawał się być normalnym człowiekiem.

Roman
@Realista

Zaniepokoił mnie Twój wpis. Co to znaczy, że na rozmowie obiecywane jest co innego? Zastanawia mnie też, które zachowania kadry zarządzającej wpłynęły na Twoja opinie? Będę wdzięczny za rozwinięcie wypowiedzi.

Realista
@Roman

Na rozmowie obiecują coś czego nie dotrzymują. Nie zależy im na ludziach o czym świadczy bardzo duża rotacja wśród kadry. Nawet jeżeli Ty jesteś ok i chcesz współpracować, traktują Cię jak przedmiot-albo jest teraz potrzebny albo nie. Zero myślenia o przyszłości. Wszystko w kategoriach "a co nam grozi". Na pewno my nie jesteśmy winni tylko reszta. Z tego co zaobserwowałem, kontrakty też idą im marnie. Brak mocnej i odpowiedzialnej kadry a nie sztuką coś wygrać jak nie umie się tego zrealizować.

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Opinia negatywna.

Agnieszka

Na forum staramy się unikać podawania danych osobowych pracowników. To niezgodne z regulaminem serwisu GoWork. Może napiszesz coś o swoich doświadczeniach z pracą w Banimex Sp. z o.o.? Dziękuję.

Gutek

@qw Skąd takie rewelacje posiadasz? Czyżby konkurencja chciała zaszkodzić? Firma jest dobra ja polecam pracę.

Cześć,chciałem zapytać jak to wygląda z dostaniem się do Banimexu czy przyjmują młodych po skończeniu szkoły?Jaka jest atmosfera i jakie są zarobki na start.

@Nowy

Na hawerkę zawsze można przyjść :)

xxx

Negatywna

qw

prawda to ze WKS juz niedlugo pociagnie takie chodza sluchy

pouli
@qw

ja slyszalem ze maja max zamowienia do 2022 i pracuja pelna para....

PP

O kim piszecie ? :) Może teraz czas zająć się kontrolą jakosci ?

ass
@PP

zarzad trza wywalić, ryba psuje sie od glowy

Aaa
@ass

Przecież jest tuż nowy zarząd

qwe

kogo to tam wyniesli?

as

ktorego wilka poniesli ?

Brawo :)

Nosił wilka razy kilka ponieśli i wilka ]:->

ass

jednak sprawiedliwość na tym świecie istnieje :)

as

zamiast paczek moze byc badanie alkomatem jak co roku

qw
@as

cala prawda

@as

W niektórych firmach takie badania są na porządku dziennym, szczególnie przy bardzo odpowiedzialnych projektach. Po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w Banimex. Co jeszcze możesz powiedzieć o pracy w tym miejscu? Długo już tu pracujesz?

Zamiast (usunięte przez administratora) wartych kilkadziesiat zlotych mamy wolne miedzy swietami platne i mozliwosc posiedzenia w domu z rodzina.

Hala WKS pracuje

Agnieszka

To chyba dobry ruch ze strony pracodawcy, że daje taką możliwość? Czy inni pracownicy odbierają to inaczej? Czy każdy ma te dni, o których piszesz, wolne? Użytkownik @Michał pisze, że hala WKS pracuje, więc wygląda na to, że nie wszyscy mogą z tego skorzystać.

Daria
@Agnieszka

tak, to bardzo miłe ze strony pracodawcy

Nowy Pracownik

Czy w tym roku beda paczki swiateczne,ewentualnie bony lub premie swiateczne wypłacane z zakladowego funduszu socialnego?

@Nowy Pracownik

Nigdy nie było

zx
@Nowy Pracownik

zamiast paczek moze byc badanie alkomatem jak co roku

wkurza mnie maniana

W 2015 pojawiła się wiadomość o rozpoczęciu prac nad węzłem w Poroninie. ok sierpnia. Na wiosnę miało ruszyć. Miało być oddane w 2017. (usunięte przez administratora) Oczywiście nikt w to nie wierzył kiedy przejeżdżał obok budowy -wystarczy popatrzeć jak się tam ślamazarnie pracuje. Pracuje??? no właśnie. Ostatnio czytam artykuł w wakacje tego roku, a jest 2018-węzeł zostanie oddany juz w październiku tego roku. Jest 29pazdziernika i (usunięte przez administratora) zrobione. Nie wiem kto powinien odpowiadać za to ale czuć GRUBE WAŁY na tej " budowie ". Już nie trzeba wspominać ze robota wyglada na ogol tak ze jeden w koparce a czterech patrzy , że ludzie się zatrzymują i im dogadują. Dla mnie istotne jest również ogrom straconego paliwa i czasu. W wakacje czas przejazdu do nowego targu to ok 1.5 h !!!!!! czy są jakieś widoki ze to będzie skończone np do2019? I tak ,są na ta moja wypowiedź dowody ale nie da się opublikować tej wypowiedzi jeśli zaznaczam że jest to zgodne z prawdą Moje sugestie dla Banimex Sp. z o.o.: wziąć się do roboty i to szybko !

@wkurza mnie maniana

@wkurza mnie maniana, rozumiem, że Twoja opinia jest od strony konsumenta? Jest ona oczywiście ważna, ale wszelkie uwagi konsumenckie powinno się zgłaszać bezpośrednio w siedzibie firmy Banimex. Natomiast to forum służy do wyrażania swojej opinii na temat warunków pracy i zatrudnienia w firmie Banimex. Jeśli posiadacie najnowsze informacje dotyczące tej firmy jako pracodawcy, to zachęcam do podzielenia się tym na forum.

Agnieszka

@Ernstiii, pracujesz w firmie Banimex? Możesz powiedzieć coś więcej o warunkach pracy i zatrudnieniu w firmie. Według ogłoszeń firma oferuje zatrudnienie na umowę o pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego, jak to wygląda w rzeczywistości? Jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń? Zachęcam Ciebie do dłuższego komentarza.

Zostaw merytoryczną opinię o Banimex Sp. z o.o. - Będzin

• Jak się pracuje w Banimex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Banimex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Banimex Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Banimex Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Banimex Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Banimex Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 293 ocen.

Banimex Sp. z o.o.