Mostostal Warszawa S.A.

Piotrków Trybunalski

Opinie o Mostostal Warszawa S.A.

asdghyjh 2010-10-02 19:28:42
W skrócie nie warto!!!Ograbią Cie na kazdem kroku....stawka do max 1800 za slusarza-spawacza pełana dyspozycyjnośc.Brak możliwości awansu u podwyżki....chyba że pracy.zawsze mało...czesto zle...jeszcze czesciej mało robicie itp.soboty i niedziele czesto obowiązkowe albo za brame.niby sob i niedz.sa razy 2 ale na wypłacie widac....że NIE WARTO!!!ogólnie nie polecam i radze unikac.
al 2012-03-04 13:08:53
witam ,stawki dla brygadzistów 2700 plus dodatek 10 procent% plus 25%premii, reszta w brygadzie 1800_2200 i 5%premii.należy im się.
Wariat 2012-08-18 13:25:57
Te biurokraty lenie i nieuki z Kielc zwolnili nam w Piotrkowie najlepszego Dyrektora .Zazdrościli nam buraki że mamy tak obrotnego , wspaniałego,mądrego i dobrze zorganizowanego człowieka na takim stanowisku. Wyprowadził z długów zakład a buraki z Kielc którzy nie potrafią swojego zakładu przypilnowac z zawiści że Piotrków ma wyniki w pracy zwolnili Dyrektora...to są (usunięte przez administratora)
fc 2012-12-03 11:39:10
Witam wiadomo dlaczego niema paczek na swieta i bonow na rok 2012
JAPIERDZIU 2012-12-20 14:35:28
zgodnie z regulaminem świadczeń socjalnych bony powinien dostać każdy pracownik. regulamin wewnętrzny określa komu należy się świadczenie w 100 %, czyli po jakim okresie zatrudnienia. osoby które pracują krócej powinny dostac adekwatnie do okresu zatrudnienia. Ponieważ sa to swiadczenia socjalne powinny byc tez zróżnicowane kwotowo w zależności od osiąganych dochodów przypadających na członka rodziny.
xdxd 2013-03-30 20:48:29
witam chcialam sie dowiedziec czy w pracujesz w piotrkowie w mostostalu jezeli tak, czy pracuje tam niejaki(usunięte przez administratora) ? to dla mnie bardzo wazne ;) jezeli tak to prosze o odpowiedz od kogokolwiek ;)
pysiaczek 2013-08-11 07:41:18
czytałem, że w 2012 pensje dla brygadzistów były 2700 plus premie i jakieś tam dodatki, tak, że całkiem niezła sumka wychodziła,a jak jest teraz?
Global Inkaso 2014-09-25 13:29:15
Global Inkaso oferuje szybką, tanią i skuteczną windykację należności na każdym etapie sprawy.

Profesjonalnie reprezentujemy Klienta zarówno w postępowaniu polubownym, postępowaniu sądowym, jak również w postępowaniu egzekucyjnym.!
Posiadamy szereg wypracowanych metod działania w zależności od stopnia trudności powierzonych spraw
W celu zapewnienia jak najwyższej skuteczności windykacji wierzytelności, dostosowujemy strategię działania do określonego rodzaju spraw, jak i oczekiwań Klienta.

Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, a wynagrodzenie prowizyjne należne jest wyłącznie od wyegzekwowanej kwoty (succes fee).

Zapraszamy do kontaktu:

kom.: +48 608 691 334

e-mail: kontakt@globalinkaso.pl
www.globalinkaso.pl
piotrek 2015-01-21 03:31:21
Mostostal Warszawa sporo przeszedł w ostatnim roku, miejmy nadzieje, że rok 2015 będzie dla nich o wiele bardziej udany i w tym nie bedzie prób ogłoszenia upadłości. Cos idzie w ogóle w stronę poprawy, czy nadal pensje raczej maleją. Teraz minimalna krajowa poszła w górę to dali podwyżki? Pozdrawiam.
bili 2015-03-23 19:58:39
myślę , że wszyscy słyszeli o tym jak Mostostal miał ogromne problemy żeby wrócić do biznesu po tym jak tragicznie wyszli na swoich kilku kontraktach. Co więcej słyszałem nawet o tym , ze jest tak źle iż mogą nawet ich zamknąć. Jak się jednak okazuje z każdego bagna da się wyjść i zacząć wszystko od nowa...
tomasz 2016-05-11 23:03:26
na stanowisku specjalista ds. ofertowania – branża elektroenergetyczna i telekomunikacyjna @lisa, tez można liczyć na umowę o pracę i liczne benefity prywatna opieka medyczna, program zajęć sportowych i rekreacyjnych, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie aktywności kulturalnej,
Zostaw swoją opinię o Mostostal Warszawa S.A. - Piotrków Trybunalski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mostostal Warszawa S.A.