volswage

Poznań

Opinie o volswage

anonim 2011-12-02 15:50:07
Witam chciałem sie dowiedziec czy przyjmuja do Volswagena do pracy na monter albo na spawalnie.
anonim 2011-12-06 20:18:09
Już nie narzekajcie ,ze tak tam mało zarabiacie w Volswagenie. Najlepsza firma w Wielkopolsce.Na wczasy dostajecie na świeta dostajecie co wy jeszcze chcecie. Takich pieniedzy nigdzie nie zarobicie. Jak byście poszli do prywaciarza to byście dostali 1500zł i byscie musieli naginać. Taka prawda. A każdy w tej rirmie ma 3000 do ręki . Się cieście ze tam robicie.A jak wam sie nie podoba to sie zwolnicie. Moim zdaniem najlepsza firma.
anonim 2011-12-07 09:33:11
Czy wiecie może czy będą przyjecia do Volswagena na począdku stycznia. Bo chciałbym sie tam dostać.
anonim 2011-12-07 09:51:24
Czy ktos by mi mógłby doradzić czy będa przyjęcia do Volswagena na poczadku stycznia lub lutego.
anonim 2011-12-07 13:00:19
Chciałbym sie dowiedziec kiedy będą przyjmować do Volswagena.Czy beda w styczniu przyjmowac bo chciałbym sie tam dostać bo we wrześni sa kiepskie zarobki.A w Volswagenie chyba z 2000zł zarobie na 8 gzodzin.
Darek 2011-12-07 13:06:38
Wiecie moze czy w styczniu beda przyjmowac do Volswagena bo chciał bym sie tam dostać.Bo słyszalem ze sa w miare zarobki. A we Wrześni to nedza z zarobkami.
janek 2016-04-20 22:37:45
Hej, wie ktoś jak teraz z przyjęciami i czy oni od razu dają umowy o pracę?
Zostaw swoją opinię o volswage - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie volswage