Opinie o JBG-2 w Warszowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy JBG-2. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie JBG-2 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JBG-2 w Warszowice

Patryk

Jak pracujecie w nowy rok?

Shs

Co z premią kwartalną za pójście na kwarantanne? Podobno mają nie dawać, czyli już nikt nie pójdzie bo każdemu będzie szkoda 1000zł (1/3 wypłaty)...

biala sowa
@Shs

Tez jestem bardo ciekaw czy dostaniemy A POWINNISMY JA DOSTAC W CALOSCI sam fakt ze zatajamy w rozmowie z sanepidem ze pracujemy sami na stanowisku lub ze nie mamy kontaktu z innymi pracownikami . kierownictwo dobrze wie ze gdybysmy powiedzieli prawde w sanepidzie to zaklad jest zamkniety WIEC TA PREMIA NAM SIE NALEZY

Alvaro prawdziwy

Zdenerwowałem się bo ktoś napisał co zle 18 lat syn zero pracy denerdwuje jedynie mnie np stawka przyszli jedni co nie kumają z bokami np aja mam w plecy koniec idę snapna prawdziwy Alvaro lub zasnupac miłego weekendu życzę

Flip

Są przyjęcia do tej firmy podobno dobrze tam płacą

Tito
@Flip

Jak się dostaniesz na transport, to tak. Jest tam paru kolesi którzy chodzą regularnie na nadgodziny

Jojo
@Tito

Czy jest robota czy nie ;)

Zielony
@Jojo

Poprostu układy z kierownikiem, wtedy jest zielone światło na godziny nadliczbowe. Nie masz układów to zapomnij.

Duda
@Zielony

Kiero co ? Kto tam niby kierownikiem jest xdd

Floo
@Duda

Twój stary

Pipi
@Tito

No szczególnie ten gruby koleś z transportu co jeździ wózkiem, cały czas w pracy, skakanie ze zmiany na zmianę. Widocznie niezastąpiony i nadrabiający zaległości innych zmian. O co tu chodzi? Bo mu kierownik pozwala?

@Pipi

A kto powiedział że w życiu bedzie łatwo,

Jojo
@Pipi

On przychodzi na załadunki, szczególnie chętnie jak ich nie ma;)

Maszynistka
@Flip

Tak, biorą wszystko jak leci. Gostka ze Złomowiska. pl też przyjęli z powrotem. Masakra :)

Fiuu
@Maszynistka

Masakrą jest to,że Ty tam jeszcze robisz.Gebis wyjmujesz,czy nie? :D

D. D
@Fiuu

Wyjmuje jak idzie lizać, koleś jest lewy a uważa się za super fachowca. Na szrocie mieli go podobno dosyć bo partacz niesamowity,i nas prubuje zrobić karierę

Ziemniak

Ja mam takie pytanko . Covid panuje na hali. Coraz więcej chorych i wymazów pozytywnych... Czemu nasza firma nie robi nic przeciwko chorobie ? Jak tak dalej pójdzie zapraszamy biurowiec do pracy ...

Realista
@Ziemniak

Bo jesteś tylko pionkiem na ich szachownicy . Robić wyjazdowke i zapier - dalac . Nie Ty to inny to zrobi za 18brutto . Kiedyś po 4/5 się robiło a teraz w 3 masz to ogarnąć za te same pieniądze. Były ucinane godziny żeby się zmiany mijały to nie pasowało bo za mało więc teraz biuro na halę wspomóc . Za dwa tygodnie nie będzie miał kto robić.

Wirus
@Ziemniak

zarażamy dobrem covid 19

Denis

Słyszałem że tam maski produkują... A kiedy szczepionki będą robić?

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w JBG-2?

Premia

Wypłacają , i to nie małe ????

BYŁY

Fajnie było z Wami spędzić kilka lat za "TYCH LEPSZYCH" czasów w tej firmie. Teraz już by TAM nie wrócił

Dzon Rambo

I pomarańczowych fachowców z montazu którzy juz awansowali na wyższy poziom obsługi excela w zakresie wpisywania godzin do arkusza oraz opanowali manewry wywożenia złomu na koniec zmiany. Nie wspominając juz o umiejętności pozostawiania rzeczy do wyjaśnienia na rankaa. Tego nam potrzeba. Jeden pisze drugi czyta. A my na linii cisniem robota.

Dd

Orientuje się ktoś czy dają zwolnienie za porozumieniem stron od reki

Wszędzie normy, wszystkich sprawdzają a ciekawe kiedy wkoncu wezmą się za malarnie proszkowa.. To jest szczyt jajec, kamer nie ma bo myślą że kolejka idzie cały czas, a na nockach i drugich po godzinie 16 naciskają stop i trawersy stoją i nic się nie dzieje jedynie papierosy w pala za myjka, tam robią co chcą a resztę zakładu ciągle kontrolę i sprawdzaja. Ciekawe kto z tego coś ma, bo nie wierzę że nikt niewie o tym że brygadzisci druga wypłatę maja na fuchach, co się maluję tam na nockach zamiast mebli 'maluj bo ma zalatwionie z kierownikiem' a do kieszeni bierze za fuche, kpina i tyle wiem bo pracuje w tym cyrku już parę lat i wiem jak to funkcjonuje brygadzista nawet każe rozpisać urządzenia do malowania bo sam siedzi i na telefonie filmy ogląda, nic nie robią jeszcze za fuchy kasuja, a ten co maluję dla nich ma układ to nic nie musi tylko reszta robi, nikt tego nie widzi bo kamer nie ma a tak to by było wiadomo ile idzie plotów, bram i innych blach na fuchy do malowania. A jak się odezwiesz że malowal tego nie będziesz bo musisz czyścić automat bo urzadzenia na inny kolor to odrazu ucieta premia,ciekawe kiedy ktoś się weźmie za ten cyrk

Wentylator

Wkoncu ktoś napisal co się tam dzieje

Kuri

W biurach to samo, teraz konstrukcyjny i infotmatycy dostali podwyżki a tylko siedza na (usunięte przez administratora) i kawe żłopią. My musimy stara wode pic. Kaj do biura przyjdziesz to okopani monitorami i filmy ogladaja a w rozpiskach same buble. W kurniku to samo ino filmu i i ekspress pracuje a jak sie o cos zapytasz to nir maja czasu bo (usunięte przez administratora) maja. Zachwile to beda same kierowniki w firmie i biurowi i ciekawe kto bedzie meble stawial może program se napiszą hahhaha.

Co ty pie*dolisz

Jakbym wylaczyl trawersy o 16 to bys (usunięte przez administratora) zbolaly nie mial co robic bo stawianie by wszystko wybralo, przeszedl bys sie pomoc na wieszaniu albo sciaganiu to przestalbys (usunięte przez administratora)

bb
@Kuri

Witam, ile wg Was zarabiają teraz konstruktorzy?

Fg

A moze macie z tym problem bo sie wyrabiamy ja niwmowie ze wszyscy sie narobia na malarni. zapraszamy na zawieszanie pogadamy po tygodniu zawieszania.

Wiesław Jarząbek

Rozpracowałeś lakiernię. My tam fuchy całe osiem godzin malujemy i drugą wypłatę wyciągamy. Jak już wszyscy wiedzą to podaję cennik malowania prywat: Łyżki do butów- 30 zł Skrzynki na listy- 75 zł Choinki na Święta- 40 zł Wieszaki puma, nike, adidas- 35 zł Felgi samochodowe- 80 zł Widzisz jaka kasa. Każdy z lakierni już się buduje:) Przyjdź, pomaluj, zobacz jak tam jest w upalny dzień to może przestaniesz (usunięte przez administratora) pierxolić. Jeżeli nawet ktoś sobie przynosi graty do malowania to kierownik jest o tym poinformowany. Czasami nawet słowa "dzięki" nie usłyszymy a co dopiero jakaś kasa. Zrobiłeś z tego działu jakąś grupę przestępczą co albo tylko stoi albo prywaty maluje. Kup sobie elektryczną hulajnogę i jedź na autostradę. Życie Cię tam podsumuje. A jak ci tak źle w tym "cyrku" jak sam napisałeś to się zwolnij i przyjmij do lunaparku obok. Jest tych lunaparków trochę na strefie. Pozdrawiam cię chłodno i ozięble. Bez wyrazów szacunku. Tadzio Norek. .

D. D
@Wentylator

To fakt, jest taka zmiana która często na nockach robi STOP

Pakownis
@bb

10 tyś netto

@Co ty pie*dolisz

Przyjdź na ściąganie i wieszanie? Haha tak się składa że normalnie na tych stanowiskach i nie tylko pracuje i wiem, że jak telefon nie naładowany to nie ma co robić

Robię to wiem
@Co ty pie*dolisz

Każdy wie jaka jest prawda bo każdy obserwuje i swoje wnioski wyciągnął, jak chce się coś pomalować na szybko to wiecznie czas macie, na nockach więcej pustych belek puszczanych niż pełne, a połowa taka że śmiało szło by dowiesic. Jedyny co panuje nad porządkiem jest antek bo umie robotę zorganizować, mi nie musisz nic odpisywać bo pracowałem na jednej zmienię teraz jestem na drugiej i wiem co się dzieje, kierownictwo myśli że kolejka to nie można sciemniac a jednak jest inaczej, zapominając o fuszkach ale to już mniejsza

Konstruktor
@Pakownis

To ja w innym dziale chyba robię.

Laki

A w sumie po co mamy odwieszać skoro wy i tak tego nie przeróbcie. Choćby was było 50 więcej i tak wszystko będzie u was stało bo tak se na tych liniach zadzicie. Zaczynacie robić i narzekać tylko jak kierownictwo idzie a tak to .... czepiacie się innych działow ale inni są na tyle mądrze zarządzani ze sobie radzą a ludzie na wszystkie działach po prostu wiedza ze jak trzeba robić to robimy, my mamy piec na dziale , wy fafe , każdego coś hamuje ????

@Laki

Prosta zasada brygadzisci do roboty.

Gregor

Podobno zwolnionych przyjmują na nowo bo nie mają Ludzi ciekawe kto tam wroci jak tak ludzi potraktowali

Sebik
@Gregor

Jak nie masz wyjścia to wrócisz ludzie mają kredyty i rodziny do utrzymania... Jak komuś źle jest w tej firmie to może się zwolnić...

Zielony
@Gregor

Jesienią spodziewana jest druga fala zachorowań, co wtedy.? Zwolnią kolejne 150 osób? Tylko gdzie znajdziecie robotę na zimę? Żadna z okolicznych firm nie postąpiła w ten sposób. Teraz potrzebują pracowników bo nie wyrabiają się z zamówieniami, przyjdzie zima, wiosna spadek zamówień to znowu będą zwolnienia i straszenie przez pseudo kierowników

Pipi
@Zielony

Tyle roboty to niech kierownik Zioło pomoże a nie łażenie na fajkę 7-8 razy na szychtę nie licząc już spacerków po kawkę

Obserwator
@Pipi

Jakbyś nie miał miejsca swojego w kurniku to też byś łaził w te i nazat po kilkanaście razy, daj chłopu spokój bo tacy też są potrzebni :D tak zwani "tak se łaża"

On
@Obserwator

Macie rację ta firma musi cos zrobic z tymi ludźmi,tak zwanymi brygadzistami.

Oni
@On

Nic nie zrobią, odszedł Przemek miały być wielkie zmiany. Niestety te największe łajzy i cwaniaczki na pseudo stanowiskach zostały. Kawki,fajki,net, to jest ich praca. Lepiej gonić i zwalniać roboli, a tych którzy zarabiają 2-3 razy więcej zostawić.

Stary praciwnik
@Oni

Teraz się obudziłeś ? Zawsze tak było każdy co ma znajomości zostaje i ma placone za nic. Żona kierownika maszyn co ciążę miała awans ciekawe za co, albo kto był ojcem ????

Ten co wrocil
@Gregor

Jak dostalo sie 2-3 zl podwyzki i do tego nie trzeba odprawy zwracac to kazdy ;)

Pracus

Dlaczego w Łosinach traktuja nas ja murzyny?jedna osoba musi latac od jednego stanowiska do drugiego a nawet trzeciego..najlepiej jakby jeden pracownik umiał stawiac,robic puszki na talibach a w miedzy czasie polutował agregat i parownik,a wracajac na linie zahaczył o pompe bo trzeba nabic urzadzenie..a kasa zadna..zwolnili ludzi a teraz chca mala iloscia. Ludzi zrobic to co wczesniej z wieksza ekipa...oczywiscie mozna..ale jakas propozycja finansowa musi lezec na stole..wiec czekam az prezes jbg cos przedstawi..cos godnego..

Jasio
@Pracus

Ja jestem zadowolony. Zostalem zwolniony, odszedłem w czerwcu. Kilka dni temu dzwoni kierownik i proponuje powrót. Dostałem podwyżke 2 zł i odprawa 9 tys. Została w kieszeni. Vivat JBG

TenOn:)
@Jasio

@Jasio Jak spotkasz Henrisia ????????powiedz mu niech dzwoni jestem otwarty na propozycje ????????

Hahaha
@Jasio

Lepiej nie podpisuj umowy bo będziesz odrabiał ta wyprawkę

@Jasio

Kolego pewnie robiłeś na linii

Twoja_stara

Dlaczego na osinach mogą robić nadgodziny?

Andrew
@Twoja_stara

A co zazdrościsz, że my możemy robić w sobotę i niedzielę, a ty musisz spędzać czas z rodziną ?

Shs

Jak atmosfera w pracy?

Jbl

Wszędzie mówi o tej firmie co się tam dzieje.

Yolo

Czym sie kobieto przejmujesz, czytajac takie komentarze powinnas sie cieszyc ze juz tam nie musisz pracować. Trole piszace takie rzeczy sami prezentują poziom rozwoju własnego intelektu, którym jak widzisz zaniżaja średnią. Masz juz nowa praca to sie na niej skup skasuj to forum i nie oglądaj sie za siebie. A reszta niech sie martwi jak przyjdzie druga fala pandemi zeby tam popiół nie został. Tyle w temacie żegnam

:P

Dlaczego lubię formalną dyskusje !!! Jak to zrobić aby było jeszcze lepiej i więcej !!!!

Foog

Są przyjęcia do Jbg bo słyszałem że tam nawet 2400 idzie zarobić jak jest dobra stawka?

Haha

Dobre ;)

Do foog
@Foog

A to brutto czy na rękę, no jak brutto to nic tylko brać bedzie w sam raz na rate kredytu hipopotamczego

Hehe
@Foog

Hahaha rozsmieszyles teraz wszystkich pracowników JBG:) dobry żart:)

Berek
@Foog

Z tego co wiem to tam sie zarabia tyle co w Lidlu... Chyba że premia i nadgodziny których już tam nie mają. Ale obok firmy lepiej zarabiają. Z tego też co wiem że kupę ludzi chce zrobić niespodziankę jak robota ruszy. Czyżby masowe wypowiedzenia i firma plait?

Sobek
@Berek

Też tak słyszałem od kilku co tam robi.... Że tylko przeczekają ten sztorm i ludzie masowo z tamtąd odchodzą nawet jak podwyżki dostaną.

Księgowy
@Sobek

Podwyżkami to tylko lizo pupów zatrzymają... A jak powszechnie wiadomo to tego co zaległe i tak pewnie nie wypłacą bo Covid zgarnia wszelkie dodatki do wypłaty.

Hahaha
@Foog

Ta dziwne bo ja za 2 soboty i 1 niedzielę zarobiłem 1992zł ????????

Lyndzysy
@Foog

Nie no grubo, jak można się dostać do tej firmy??

Zniesmaczony

Znowu firma pokazała jakim jest zakładem. Pracownicy zwolnieni i na wypowiedzeniu nie dostali premi na którą uczciwie zapracowali. ŻENADA,. BRAWO PANIE KRIS.

Maro
@Zniesmaczony

- 5% z wypłaty + rata z zaległej premii + 0 innych dodatków + stawka zasadnicza....wygląda dobrze cnie ? Premia? A premia będzie wliczona do odprawy.

Maniek

Wiecie na jak długo planują postojowe ?

Jhh
@Maniek

Rok

Rysio
@Maniek

Linia made in Warszowice... Już wkrótce

Różnokolorowy

Co wiecie na temat postojowego? I jak to będzie wyglądało?

Wolny człowiek

Obecne goła jałmużna to jest dla was nagroda za te drugie zmiany w soboty, za tą czterobrygadówkę. Tak was docenili, że was brygadziści straszyli ujebaniem premii AKORDOWEJ za nieprzyjście w sobotę. Tak was firma doceniła że wam teraz w nagrodę dała gola stawkę i się z was śmieje bo zarabiacie połowę mniej niż kiedyś a robicie więcej przy mniejszej załodze. Taki pracownik to skarb bo kto normalny tak (usunięte przez administratora) za grosze i w mniejszej obsadzie???? róbcie tak dalej tylko smarujecie poślady przed każdym ruchaniem was przez górę bo się obtarć nabawicie???? NIECH ŻYJE REŻIMOWE JBG-2

@Wolny człowiek

Zapomniałeś dodać, że o pieniądze z rządu się nie wstydzili prosić..

Seed

Gdyby pobierali podatek od powieszni mózgu to byś dostał rabat

Zostaw merytoryczną opinię o JBG-2 - Warszowice

• Jak się pracuje w JBG-2?

Zobacz opinie na temat firmy JBG-2 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JBG-2?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JBG-2?

Kandydaci do pracy w JBG-2 napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JBG-2