Drukarnia STUDIO 101

Łódź

Opinie o Drukarnia STUDIO 101

Poszkodowany 2013-03-15 00:02:59
Drukarnia totalnie do bani, ludzie w porządku co poniektorzy, co mam na myśli ?? Wlaza Prezesowi do tylka, ja się zwolnilem z powodu braku funduszy na koncie, z każdym miesiącem spoznial się aż 3 tygodnie, w dodatku otrzymałem bezpodstawnie naganę, heh ktoś musiał sue wrescie postawić prezesowi. Odradzam pracy w tej drukarni, prezes uważa swoich pracowników za niewolników, człowiek przychodzi do pracy, a on nie wypłaca kasy, mówiąc, że nie ma pieniędzy, a 5 dni przed wypłatą jedzie z rodziną w alpy, coś jest nie tak....
ktos 2013-06-28 16:11:48
wszystko w najlepszym porządku
Pracownik-niewolnik 2014-01-19 09:37:23
To prawda kasy nie płaci na czas po 3-4 tygodnie
Pracownik-nie niewolnik 2014-02-19 15:31:22
Bzdury, kasa jest w terminie, zdarzają się drobne opóźnienia, ale to nie ma wpływu na całokształt. W porównaniu z innymi zakładami, ten to bajka. Najwięcej złego mówią tu Ci, co albo dostali - i słusznie - naganę, albo tacy dla których praca to kara.
sara 2014-05-26 19:05:36
A o to cała prawda o drukarni 101 studio:pracuje tam mój mąż- od ponad półtora roku powtarza się problem z nieterminową wypłatą np dziś mamy 26.05 i chociaż pieniądze powinny być na koncie do 10-go każdego miesiąca nadal ich nie ma.Najgorsze w tym wszystkim jest to ,że pan prezes całkowicie lekceważy pracowników a co gorsza kpi sobie z nich,nie mówiąc już o jakichkolwiek przeprosinach z jego strony.Oprócz nie dotrzymywania swojego obowiązku terminowych wypłat pracodawca nie ma zielonego pojęcia(lub udaje że nie ma)o wielu podstawowych zasadach kodeksu pracy m.in godziny 100% za sobotę są wypłacane ale dopiero jak ktoś pracuje od 14 do 22-paranoja!!!Wpis pod nickiem:pracownik nie niewolnik mógł umieścić tylko sam pan prezes.Polecam tylko tym którzy lubią pracować charytatywnie.
bryza 2016-05-20 17:14:45
widzę @czako że dyskusja jest zacięta. Ja jednak szukam u nich pracy i ogłoszeń
Zostaw swoją opinię o Drukarnia STUDIO 101 - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia STUDIO 101