Hotel Puławska Residence

Opinie o Hotel Puławska Residence

cypis 2014-06-05 13:54
Ogólnie praca byłaby dobra gdyby nie psuł jej szef kuchni, który wpada w furię i szał z byle powodu... Jeśli chcesz pożyć dłużej i nie chorować to odradzam pracę z tym człowiekiem.
grzyb 2014-06-05 22:15
Oj się znudzą - hotel znajduje się przy 3 pasmowej ulicy (w jedną stronę), nie ma w nim placu do zabaw i zieleni wokół hotelu. To hotel nastawiony na konferencje a nie na atrakcje...
Obóz pracy 2015-09-10 20:33
Zgadam sie z opinią szef powinien być szefem a nie myślec o sobie i wściekać sie na innych i swe winy zwalać na innych,nic dziwnego ze ludzie nie chcą tam pracować ,szkoda nerwów na prace tam,jesli zmieni sie szefostwo to byłby raj
rafal 2016-03-15 19:17
widocznie byles cieniasem bo znam tego szefa i jest ok,
maki 2016-04-23 18:00
ja nie jestem cieniasem i będę rekrutowała do nich na kierownika zmianuy restauracji i bankietów , wiem że się zepnę i dam radę. te trzy gwiazdki to wysokien wymagania wobec pracoweników, tylko musze zakumać jeszcze Micros/Fidelio oprogramowanie dobrze
zniesmaczony 2017-02-18 23:23
Szkoda czasu i nerwów - w dziale gastronomii wspaniały personel, kierownicy na najwyższym poziomie, obsługa sali super, kuchnia również, ogólnie ludzie przesympatyczni i gdyby nie pani dyrektor to pracowałoby się cudnie, za mało personelu jak na taką ilość obowiązków, praca w ciągłym stresie zależna od pogody i humoru jaśnie pani. Nie polecam, wyzywa pracowników, ubliża, doprowadza do łez, paskudna osoba, chyba, że wróżysz z fusów, kuli i masz supermoce żeby przewidzieć stan ducha dyry ;-)
Zostaw swoją opinię o Hotel Puławska Residence - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Puławska Residence