Lingua Lab

Kraków

Opinie o Lingua Lab

kandydat 2014-12-15 12:01:17
Zaznaczam, że nie jestem ani nie byłem pracownikiem tej firmy, jedynie brałem udział w rekrutacji. Atmosfera w firmie bardziej napięta i poważna niż na pogrzebie, także przy pytaniu i umiejętności pracy w zespole i komunikacji z pracownikami myślałem, że wybuchnę śmiechem, ponieważ to było to tak komiczne, że aż tragiczne. Prezentują wizję super rozwoju i wyjątkowo wymagającej pracy, a nie potrafią dogadać się i zakomunikować od kiedy i na jakich warunkach planują zatrudnienie. Polecam dla studentów chcących dorobić i szukających dorywczego (usunięte przez administratora)
Joanna Wójcik 2015-07-24 21:14:52
Byłam pracownikiem Lingua Lab przez ponad 2 lata i bardzo dobrze wspominam naszą współpracę.
Firma rzetelna pod każdym względem, zarówno jeśli chodzi o jakość oferowanych usług (wysoka jakość obsługi klienta i dobry kontakt z tłumaczami zawsze były priorytetem w LL), jak i dbałość o pracownika. Zasady współpracy od początku przejrzyste, a relacje na linii pracownik - pracodawca naprawdę przyjazne.
Ogólnie rzecz biorąc, pracę w LL wspominam jako ciekawą, choć wymagającą. Przez 2 lata nauczyła mnie, że nie ma rzeczy niemożliwych i przy odpowiedniej organizacji pracy z każdej nawet bardzo trudnej sytuacji można znaleźć wyjście.
Ja pracę w Lingua Lab oceniam bardzo pozytywnie i z ręką na sercu mogę ją polecić osobom, które cenią przejrzystość współpracy, dobry kontakt z pracodawcą i fajną atmosferę w miejscu pracy.
kandydat 2015-07-28 11:09:41
Ciekawe dlaczego co kilka miesięcy ponawiają ogłoszenia, czy tak dynamicznie się rozrastają, czy też nie oferują nic poza kilkumiesięcznym zajęciem.
anty 2015-11-04 10:13:26
Moim zdaniem jeśli firma, która nie rośnie w personel, co pół roku wyświetla ogłoszenie na to samo stanowisko, to coś jest nie tak, skoro pracownicy tak szybko chcą zmienić prace na inną.
Marcin 2015-12-04 09:34:35
Trafiłem na tę stronę przypadkiem i jestem zdumiony. Kto się udziela na tym forum? Ewidentnie jakieś osoby, które kompletnie nie znają Lingua Lab, tylko piszą, co im ślina na język przyniesie.

Jestem tłumaczem w Lingua Lab od ponad 4 lat. Odkąd zacząłem dla nich pracować firma rozwinęła się kilkukrotnie i ciągle się rozwija, więc zatrudniają nowe osoby! Mają ciekawe projekty, pracownicy są przemili i pomocni a wszelkie płatności są zawsze na czas. To jedno z najrzetelniejszych biur tłumaczeń, z którym kiedykolwiek współpracowałem a mam z nimi kontakt praktycznie codziennie.

Uważam, że w Internecie za dużo jest negatywów, piszmy też pozytywne rzeczy, bo na to przecież także nie szkoda czasu.
Pozdrawiam zespół Lingua Lab i czytelników - selekcjonujcie dobrze dane w Internecie, a najlepiej wypracowujcie własne opinie na podstawie faktów a nie jakiś anonimowych wpisów.
0w 2016-08-06 13:29:01
ta oferta niestety przyjacielu jest już nieaktualna, przykro mi, poszukiwany jest teraz ktoś na stanowisko Kierownik Projektów Translatorskich jak chcesz
Zostaw swoją opinię o Lingua Lab - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lingua Lab