PHU. EKOFORMA

Tychy

Opinie o PHU. EKOFORMA

anonim 2011-12-01 23:57:46
nie warto jechac nawet na rozmowe praca polega na sprzedazy odkurzaczy chociaz poszukuja na stanowska jak kierowca itd poczytajcie sobie o family life i prince lion
ciekawy 2012-01-09 22:30:24
wchodziłem na princelion,zajebiste urządzenie!
ten jak mówisz odkurzacz,jest ujęty jako sprzęt medyczny w ministerstwie zdrowia,kurcze.mają go w wielu szpitalach,nawet wośp,teraz w niedzielę przydzielił (chyba dostał dla szpitali kilka sztuk)dla noworodków! dla mnie SUPER!!!
ciekawy 2012-01-09 22:36:38
ty,anonim!
a ty pewnie wolałbyś tylko bezmyślnie jeździć autem?
a tak pomyśleć i zamiast leżeć i krytykować,może by naprawdę popracować? gdybym był troche młodszy,w czymś takim bym chętnie robił. bo co,hańba jakaś sprzedawać dobry towar???
pmi 2016-04-24 21:58:32
oleole, przeglądałem ostatnio oferty do różnych firm w okolicy i w branży i poza branżą ale niestety ekoforma nikogo nie poszukuje. Podobno mają ruszyć z rekrutacją wtedy gdy trafi się jakiś nowy kontrahent
Zostaw swoją opinię o PHU. EKOFORMA - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU. EKOFORMA