Dolina Słoneczna

Chorzów

Opinie o Dolina Słoneczna

anonim 2011-12-01 19:45:51
Uwaga na ogłoszenie o treści: Pracownik biurowy Biuro Chorzów, Bytom 533 227 888 Jest to firma o nazwie "Słoneczna Dolina" mieszcząca się na ul Katowickiej 104 w Chorzowie. Na miejscu okazuje się że jest to zwykły telemarketing związany ze sprzedażą książek przez telefon. Praca na podstawie śmieciowej umowy, bez żadnej pensji podstawowej. Zarabiacie tyle, ile sprzedajecie. (usunięte przez administratora)
DOROTA 2012-07-28 14:52:55
uważajcie na tę firmę, jest to zwykły telemarketing - nieważne na jakie stanowisko rekrutują przyszłych pracowników - strata czasu i pieniędzy na bilet na tą firmę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZAROBKI 300 max
byly pracownik 2012-08-04 15:03:06
warto byloby przypatrzec sie tej firmie(usunięte przez administratora)
anonim 2012-08-06 13:45:20
jak dlugo tam pracujesz badz pracowalas?bylam dzis na rozmowie ,gwarantuja podstawe 500zl plus prowizja od sprzedarzy ksiazek,co o tym myslec?
ola 2012-08-06 14:01:18
DOROTA - 2012-07-28 14:52:55

dlaczego mam uwarzac na te firme?rzeczywiscie zarobki to maxxxx 300zl?napiszcie cos wiecej bo jestem w kropce.
ŁUKASZ 2012-09-18 14:59:25
WEDŁUG MNIE FIRMA JEST OKEJ.JEST PODSTAWA ,UMOWA O PRACĘ WIADOMO TRZEBA PRACOWAĆ .NIE MAM CO DO DODANIA ATMOSFERA JEST FAJNA PRZESYMPATYCZNA SZEFOWA PRACUJĘ JESTEM NOWY JEŻELI TAK PISZECIE TO NIGDY TU NIE BYLIŚCIE.
DOMINIKA 2012-09-18 15:16:19
,FAJNA PRACA JAK,KTOŚ LUBI ATMOSFERA W BIURZE JEST SYMPATYCZNA WYPŁATA JEST NA CZAS UMOWA O PRACĘ A TO SIĘ CENI W TYCH CZASACH ZAROBKI SĄ OKEJ NIEZGADZAM SIĘ Z POZOSTAŁYMI
PRACOWNICA 2012-09-22 12:42:35
jaka stala praca???(usunięte przez administratora)!za caly miesiac pracy dostalam 220 zl!gdzie obiecana podstawa 500 zl/?????(usunięte przez administratora)
ola 2012-10-14 16:02:16
(usunięte przez administratora)NIE PLACI PODSTAWY!!!!!!!!!!!!!!!
CLOWN 2012-11-02 23:39:42
Lubię wszystko-ale nie (usunięte przez administratora)!Jeśli ta firma to tylko jedna wielka jazda-to będzie jasna na całej długości!Po co pisać, powstaje zasadnicze pytanie-czemu nie działać!Każdy gada, no to ruszcie (usunięte przez administratora) tak jak ja i poprawcie system!!!!!!!!!!!!!!!!!Pozdrawiam CLOWN
CLOWN 2012-11-02 23:45:34
Zacznijcie działać!(usunięte przez administratora)
jaa 2013-02-13 23:42:24
czekam dalej na wyplate.czekam jeszcze siedem dni.pozdrawiam
pani orzeszek 2015-02-03 17:56:57
kiedyś wysyłałam mojego synka do nich na ferie zimowe jeździeckie, fajna sprawa. wydawało mi się to wszystko bardzo dobrze zorganizowane. natomiast teraz tak się niestety stało że straciłam w trybie nagłym zatrudnienie i szukam pilnie nowego. nie wiecie może czy Dolina Słoneczna nie poszukuje teraz pracowników?
Rock 2016-05-12 19:51:00
No to prawda, ja polecam się nad tym zastanowic, bo skoro rotacji dużej nie ma to znaczy chyba, ze ludziom się bardzo dobrze tam życie, ani nikt nie odchodzi, ani nikt nie jest wyrzucany no nmoim zdaniem to fajna sprawa
Zostaw swoją opinię o Dolina Słoneczna - Chorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dolina Słoneczna