PJ Group

Małuszów

Opinie o PJ Group

... 2011-12-01 17:06:19
Jean - Pierre znowu dziala hahaha oszukuje ludzi, wczesniejsza jego firma to PJ POSADZKI w Lubinie (sprawdzcie opinie). Oczywiście splajtował, tak jak w wielu wcześniejszych firmach. Oszukuje pracowników i zleceniodawców! ! !
były pracownik 2012-07-12 11:57:17
ogólnie firma do bani, wybudowali sobie dom kosztem byłych pracowników. (usunięte przez administratora) jeszcze daje rade ale jest szykanowany przez swoja \"piękna, niedorobioną\" żonę. Nie mają własnego zdania, a udają bogów. Oszukiwali pracowników, naciągali ich, obiecywali złote góry a całą kasę wpakowali w swoje [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y. Ogólnie firma nie ma zielonego pojęcia o pracy, którą wykonuje.
ttn serwis 2012-07-12 12:00:49
Nie polecam tej firmy, wykonywali u mnie na hali serwisowej 800 m2 posadzki, posadzka została wykonana źle, cała poszła do góry, musiałem skuwać ją na własny koszt ponieważ (usunięte przez administratora) nie chciał uznać reklamacji. Wymigiwał się jakimiś śmiesznymi powodami, że niby mój beton jest nie dobry. Pracownicy nie mieli nic do jedzenia, pracodawca wysłał ich bez pieniędzy w delegacje i ja musiałem im pomagać i pożyczać pieniądze, Ogólnie jedna wielka żenada. A p.(usunięte przez administratora)akoś nie miałem problemów i on jedyny pomógł mi ta posadzkę wykonać, która istnieje do dziś. Także nie piszcie ci na górze bzdur jeżeli nie macie pojęcia.
Jak ktoś zainteresowany na temat (usunięte przez administratora) mogę podać więcej informacji na maila (usunięte przez administratora)
łukasz 2016-04-21 20:36:34
jeśli firma zbiera na forum głównie negatywne wpisy, a co gorsza, są to opinie klientów, to ja się obawiam poznania zdania pracowników. Szkoda, bo sądziłem, że w takiej firmie mogę się zatrzymać na dłużej
Zostaw swoją opinię o PJ Group - Małuszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PJ Group