Fonikon s.c. aparaty słuchowe

Opinie o Fonikon s.c. aparaty słuchowe

pacjent 2013-06-12 22:19
Ludzie!
Skoro jedna osoba wzbudza we wszystkich Was tyle kontrowersji i negatywnych emocji i jednocześnie psuje wizerunek firmy ,może warto by było zainteresować tym tematem i forum waszego szefa....może On znajdzie rozwiązanie .
pracownik 2014-02-24 10:02
Bardzo Gorąco nie polecam!!!Bardzo nie miła atmosfera ,I faktycznie 1 osoba chcąć się wykazać psuje całą atmosferę .Aparaty można dostać taniej w innych punktach.
Sędzia 2014-04-08 01:32
A kto jest odpowiedzialny za zepsucie atmosfery? O ile coś takiego nastąpiło to wielka szkoda. Pytanie jak z resztą?
roman 2014-04-11 07:32
chciałbym popracować w Fonikonie, mój znajomy polecał mi tą firmę, ale nie prowadzą rekrutacji, czy ktoś, kto tam obecnie pracuje wie, czy mogę wysłać cv tak "na zapas" czy to nie ma sensu?
Były pracownik 2014-05-04 15:08
Ja rownież odradzam i faktycznie przez jedną panią dyrektor która wg mnie niewiele wnosi do tej firmy zrezygnowałem z pracy
puli 2014-12-04 11:48
Na dobra sprawe, jezeli dana osoba nie odpowiada pracownikowi to czasami moze byc ciezko takiej osobie dogodzic. Jezeli jednak firma oferuje niezle warunki w porownaniu do.konkurencji to ja bym swoje uprzedzenia schowal w kieszen i pracowal dalej. W Polsce niewiele jest firm, ktore mozna byloby uznac za przyjazne pracownikowi.
wzorowy pracowniku 2015-02-04 18:03
powiem szczerze że atmosfera w pracy nie ma dla mnie najmniejszego nawet znaczenie bo nie po ni,ą przychodzimy do pracy. idziemy do pracy żeby wyrabiać wyniki na swoje i firmy wspólne dobro. i kropka. i chcę pracować w fonikon ale nie wiem gdziem szukać informacji o bieżących rekrutacjach, czy może ktoś mi pomóc w tej kwestii?
radex 2015-02-23 19:52
Hej, nie słyszeliście może, aby fonikon aparaty słuchowe poszukiwał obecnie nowych osób do pracy? Tak się zastanawiam jak w ogóle najlepiej aplikowac do firmy. możecie napisac jak to wygladało w waszym przypadku, skąd dowiedzieliście się, że poszukują osób i jak orientacyjnie wyglądają tutaj rozmowy rekrutacyjne?
kasia 2015-03-10 13:12
ja chyba jakieś ogłoszenie od nich widziałam, ale nie wiem jak to sie ma w praktyce tak naprawde? bo zastnawiam się jak to się przekłada, bo niby piszą, że atrakcyjne wynagrodzenie jest, ale też z drugiej strony nie podają konkretnej kwoty, więc jak to się okaże 1500 zł netto to dla mnie nie jest w ogóle atrakcyjne.
bez takich 2016-05-08 13:46
Wszystkiego się dowiesz na rozmowie kwalifikacyjnej @kasia. Jeśli jest atrakcyjne, to chyba nie będzie to najniższa krajowa.
Natalia 2017-07-26 10:14
Dawno już nie mówiliście niczego na temat pracy w Fonikon s.c. aparaty słuchowe. Jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy w ciągu ostatniego roku zaszły w tej kwestii jakieś zmiany? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników.
Zostaw swoją opinię o Fonikon s.c. aparaty słuchowe - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fonikon s.c. aparaty słuchowe