Prestiż

Zabrze

Opinie o Prestiż

anonim 2011-12-01 10:20:53
Uważajcie na firmę Prestiż , gdy będą wam chcieli wcisnąć informację na temat dotacji z Unii Europejskiej i sprzedać książkę i płytę na temat programów ęuropejskich za dość pokaźną kwotę(takie informacje są dostępne w internecie za darmo!) firma ma niekompetentnych pracowników, którzy udzielają informacji niezgodnych ze stanem faktycznym
Była pracownica 2012-01-05 10:29:18
Zgadzam sie z poprzednim internautą,firma PRESTIŻ TO (usunięte przez moderatora) zarówno klientów jak i pracowników.Omijajcie tą firmę szerokim łukiem.Produkt który oferują klientom to bubel,kupując go wydacie 277 zł,a nic z tego nie będziecie mieli.A praca w tej firmie to nabijanie klientów w butelkę,ja zrezygnowałam bo sumienie nie pozwalało mi nabierać naiwnych klientów.Za swoją pracę nie dostałam godziwego wynagrodzenia ,ale jakieś pare groszy.Właścicielka to chamka,beszczelna.
anonim 2012-12-05 12:46:51
Dokładnie tak 2 dni pracy i się zwolniłam. Kazali mi zapłacić za szkolenie, które trwało 5 minut, obiecali profity ze sprzedaży, a na umowie okazało się, że nic z tego, bo muszę osiągnąć pewien "pułap". (usunięte przez moderatora)i tyle
już 2016-04-28 21:56:11
@pika oj nie wiem czy to aby na pewno o ten Prestiż chodzi. A moe inaczej, firma prezentuje się dobrze, ale jak czytam opinie poniżej, o dotacjach i całej reszcie, to zastanawiam się jaki jest cel firmy.
Zostaw swoją opinię o Prestiż - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prestiż