NYCOMED Pharma Sp. z o. o.

Łyszkowice

Opinie o NYCOMED Pharma Sp. z o. o.

ja 2009-10-01 09:34:58
praca w nycomed-to masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[usunięte przez moderatora]
tomek 2009-10-01 09:42:12
Nie polecam tego zakładu pracy, totalna porażka !!!!
Pracownik liniowy 2009-12-18 23:52:52
Nie idźcie tu chętnych jest i tak zbyt dużo.
gość 2010-02-28 10:02:27
W zakładzie pracują osoby niekompetetne! Chłopki oderwane od pracy na roli, produkują leki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SZOK!!!!!!!
anonim 2010-03-15 09:40:59
Chłopaki oderwane od pługa:) Smutne ale prawdziwe! Nie obrażając nikogo taka jest prawda , taki człowiek przychodzi ,,[usunięte przez moderatora] '' swoje i jeszcze zbytnio się nie przemęczać gdyż w domu i tak musi się natyrać w gospodarstwie. I co z tego że firma organizuje im szkolenia skoro nic im to nie daje , jak najszybciej żeby się skończyło i do domu. Są tacy co nawet nie umieją w dzisiejszych czasach włączyć komputera!! a pracują na nich robiąc leki!! Ale oni mają tam rodzinę która nie pozwoli zrobić krzywdy. Cierpią na tym ludzie którzy przykładają się do pracy chcą coś zrobić, wiedzą jak. Robię za tamtych prace w których trzeba pomyśleć. I nikogo to nie obchodzi że taki człowiek dostanie 1200zł. A taki głąb który będzie się ślizgał 2000zł. To jest przykre!!!
były 2010-03-31 17:19:08
Ale[usunięte przez moderatora] potrafią nauczyć chodzić po schodach. Jak złożyłem tam papiery i po rozmowie wiedziałem że niechce w tej firmie pracować za połowę niższą jaką mam, ktoś powiedział mi że jest człowiek który może mi tą prace na 100% załatwić oczywiście za dowód wdzięczności. jeżeli tak to się odbywa na prawdę to się ciesze że tam nie pracuje,
xman 2014-08-06 14:36:14
dobra firma, dobre płace. jak komuś się chce
Wojtek 2016-05-20 22:44:31
@tomek na praktykach to prawie nigdy nie ma wynagrodzenia. To już prędzej na stażu :) A jak aplikowałeś, jeśli się mogę podpytać? Ciekawi mnie to, mam brata, którego bym wysłał tutaj na jakiś ciekawy staż :)
Zostaw swoją opinię o NYCOMED Pharma Sp. z o. o. - Łyszkowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NYCOMED Pharma Sp. z o. o.