logo RS Logistics S. Rożeński, M. Sitarz Sp.J.

RS Logistics S. Rożeński, M. Sitarz Sp.J.

Chorzów

Opinie o RS Logistics S. Rożeński, M. Sitarz Sp.J.

zyx 2016-07-12 22:29
Na dzień dobry najniższa krajowa. więc szału się nie spodziewaj. Później też nie będzie wcale lepiej. A jak poprosisz o podwyżkę to będziesz czekał długo i się nie doczekasz. A jak odejdziesz to jeszcze zabiorą Ci klientów. Więc odejdziesz z niczym. Odradzam jak miejsce pracy dla spedytora.
poldecki 2016-07-12 23:13
Skoro ostatecznie wypłata pojawia sie w terminie i można dodatkowo liczyć na przestrzeganie umowy, to nie ma co narzekać. Wiecie jak to się przekłada na zarobki? Dzięki
Pracownik 2016-12-21 12:54
Wynagrodzenie jest zawsze na czas (a nawet wcześniej), pracodawcy bezproblemowi, a jeśli są wyniki to i są podstawy do podwyżki. Polecam pracę w RS.
A 2016-12-21 21:35
Pracodawca na najwyższym poziomie! Polecam, atmosfera oraz zarobki bardzo dobre.
ama 2017-02-21 12:18
Fajna atmosfera, dobry kontakt z pracodawcami i wypłata zawsze na czas. Polecam pracę w RS
K. 2017-02-21 12:36
Miła atmosfera, wypłata zawsze na czas a nawet wcześniej, dobry kontakt z pracodawcami, jeśli masz wyniki to i szansę na podwyżkę. Polecam RS
M. 2017-02-21 13:17
Najlepszy pracodawca z jakim miałam do tej pory styczność. Miła atmosfera, ludzie chętni do pomocy, wypłata zawsze na czas, a nawet i przed :) bardzo szybko poczułam się częścią zespołu. POLECAM wszystkim!
CAVE 2017-03-04 14:09
powodzenia i kariery
Zostaw swoją opinię o RS Logistics S. Rożeński, M. Sitarz Sp.J. - Chorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RS Logistics S. Rożeński, M. Sitarz Sp.J.