Publicat

Poznań

Opinie o Publicat

anonim 2011-08-08 14:24
nie polecam !!!! kasa słaba ,własna działalność ,zarobki prowizyjne ,kierownictwo karierowicze i wazeliniarstwa . Ogólnie to tego wydawnictwa klienci nie lubią i da się to odczuć w relacjach . Uwaga na jednego KARIEROWICZA MENAGERRRRA Z ŁODZI i jego \\\"blond \\\" piękność co donosi i kapuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nick 2014-01-17 12:48
Chłód, dystans, brak zaufania, kiepskie warunki finansowe. Jest to firma, którą wspominam bardzo niemiło i czuję ulgę, że się z nią rozstałam, choć nawet rozstać się z klasą tego ta firma nie potrafi. Ja jeszcze miałam nieprzyjemność podlegać komuś,(usunięte przez administratora) Czuję ulgę, że zakończyłam swoją "przygodę" z firmą PUBLICAT.
pracuś 2016-01-13 00:14
Zgadzam się z wcześniejszymi wpisami.Pracowałem kilka lat w tej firmie.Cieszę się że ten etap mam za sobą.Kadra kierownicza typowy wytwór korporacyjny.Zero pomysłów i pełno sloganów.Podobno życzą sobie teraz współpracy na wyłączność.Porażka Kto z samej ich oferty wyżyje.Nowym pracownikom życzę powodzenia.HA
mikołaj 2016-05-16 19:11
nie wiem, jak szkolenia @kitek, ale można odbyć i nich staż lub bezpłatne praktyki . Poszukują studentów ostatnich lat polonistyki o specjalności wydawniczej oraz studentów podyplomowych studiów z zakresu edytorstwa.
ciekawy 2017-02-17 12:13
Aktualnie poszukują regionalnych dystrybutorów - praca na własnej działalności. Ma ktoś doświadczenia jakieś?
Edyta 2017-07-26 08:38
@ciekawy widzę, że niestety nikt nie zdążył odpowiedzieć na Twoje pytanie. Rozumiem, że interesowało Cię podjęcie współpracy z Publicat. Czy się na to zdecydowałeś? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Co mógłbyś doradzić osobom, które obecnie stawiają sobie pytania takie jak ty kilka miesięcy temu?
ambitna 2017-08-17 19:36
W poniedziałek mam rozmowę w sprawie pracy na stanowisko Asystenta ds kadr i płac. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia na tym lub podobnym stanowisku w w/w firmie?
Edyta 2017-09-05 15:08
@ambitna i jak poszła Twoja rozmowa kwalifikacyjna? Udało Ci się dostać do pracy w Publicat? Chętnie dowiem się więcej o Twoich wrażeniach oraz tego jak oceniasz firmę jako pracodawcę.
Zostaw swoją opinię o Publicat - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Publicat