Opinie o DRAGO ENTERTAINMENT SPÓŁKA AKCYJNA w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie DRAGO ENTERTAINMENT SPÓŁKA AKCYJNA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DRAGO ENTERTAINMENT SPÓŁKA AKCYJNA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DRAGO ENTERTAINMENT SPÓŁKA AKCYJNA w Kraków

Gameplay Designer z tego co widzę po ofercie ze strony musi mieć jednak wcześniejsze doświadczenie. A szkoda, bo mnie go brak. Docelowo planujecie może w tym roku nabory dla juniorów? Na portalach coś nie widzę bieżących ogłoszeń, rotacji praktycznie nie ma?

Iza Nowy wpis

Na stanowisku Comunity Menager oferują wynagrodzenie dopasowane do umiejętności i doświadczenia. Co to właściwie znaczy? Znacie jakieś widełki zarobków na tej posadzie? W ogłoszeniu, które znalazłam na ich stronie, jest to tak ogólnie napisane, że nawet domyśleć się nie da, jaka to stawka może być i czy w takim razie warto... :( Poza tym, ile dni w tygodniu się pracuje? Bo tego nie napisali. I czy faktycznie tylko po 6h? Bo ponoć godziny podstawowe od 10:00-16:00, więc w przeliczeniu tyle by wychodziło... Jak zatem grafik pracy wygląda?

X Nowy wpis
@Iza

W zależności od twoich umiejętności, na jednej grupce widziałam od 5k do 7k. Dla kogoś nowego to możliwe ze mniej. Elastyczny czas pracy ale core hours to 10:00-16:00

Kasia Nowy wpis

Ile osób jest zatrudnionych w firmie?

Oskar

Serdecznie polecam. Zgrany team z wielkim zapalem i talentem, management bardzo otwarty na kazdego pracownika, warunki pracy i finansowe zgodne ze standardami w branzy.

Czy w DRAGO entertainment możliwa jest praca na podstawie B2B?

Qillin

tak, o dzieło i b2b

Emilia
@Qillin

O, ciekawe opcje.. Choć no bywają niezbyt korzystne dla pracownika. Kojarzysz co się bardziej opłaca finansowo?

Qillin
@Emilia

No najbardziej B2B ale trzeba mieć swoją działalność, w przypadku o dzieło jest podobno jak za zlecenie, natomiast znam osoby które nie narzekały na taką umowę, myślę że pewien okres czasu da się wytrzymać a potem ewentualnie jakoś się dogadać

Mateusz P.

Po roku w firmie mogę polecić pracę tutaj. Wypłata zawsze na czas, świetna atmosfera i super ekipa, a biorąc pod uwagę rozwijane projekty to perspektywy na przyszłość są bardzo obiecujące. Studio pozwala na rozwinięcie swoich umiejętności i duży wpływ na powstające projekty. Polecam!

Kamil

Zanim się zatrudniłem byłem świadomy kłopotów w przeszłości w firmie. Podjęte "ryzyko", to jedna z lepszych moich decyzji. W drago jestem już rok i nie miałem żadnych problemów, które można tutaj przeczytać. Ekipa jest świetna, realizujemy kilka projektów i kolejne (jeszcze ciekawsze) widać na horyzoncie - także są perspektywy na przyszłość. Jak to w filmie Tenet ujęli, "co było to było", a od tego czasu upłynęło sporo wody i wiele się zmieniło.

Izydor

Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma, prawda? Każda firma może mieć gorszy czas w swojej karierze ale ważne że teraz jest coraz lepiej, polecam.

Ola

Opinie bardzo się poprawily. Czyzby było lepiej? Proszę o informacje od pracowników.

SCx
@Ola

jest tak samo jak było zawsze tylko firma stara sie o kase i wejscie na giełde (usunięte przez administratora) Wczesniej mieli problem z ukończeniem jednej gry w 5 lat a teraz zapowiadają 5 tytułów w jeden rok + własna produkcja. Kto w to uwierzy ten sie złapie

@SCx

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą.(usunięte przez administratora) mamy swoją długa 20-letnią historię, lepsze i gorsze chwile. Daliśmy miejsce pracy setkom osób, mniej lub bardziej doświadczonym. Ludzie pracowali z nami od kilku do kilkunastu lat, więc chyba aż tak źle nie jest ;) Oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania, co absolutnie szanujemy. Odnosząc się do wypowiedzi: gra, nad którą prace trwały przez 5 lat, była przez studio rozwijana, nie miała zostać zakończona, to gra typu MMORPG. Prowadzenie własnego biznesu nie jest prostą sprawą, rozumiem, że osoby niemające takiego doświadczenia w bardzo łatwy sposób potrafią krytykować i obrażać-szczególnie anonimowo. Nie mam na to wpływu, nie moderuję tych wypowiedzi, ale każdemu życzę jak najlepiej. Otwierajcie firmy, rozwijajcie naszą gospodarkę. Życzę Wam, aby Wasze projekty zawsze kończyły się sukcesem- szczerze. Im więcej fajnych, prężnie rozwijających się firm, tym większa szansa na rozwój branży w Polsce lub znalezienie swojego wymarzonego pracodawcy czy też stanie się nim samemu. Trzymam kciuki i pozdrawiam. Joanna

Joanna

Uprzejmie dziękuje za podsumowanie moich kwalifikacji. Każdy oczywiście ma prawo do swojego zdania. Ponieważ cieżko jest mi się odnieść do anonimowej wiadomości „Macieju”, po raz kolejny apeluję o podpisanie się pod tego typu komentarzami z imienia i nazwiska lub osobiste umówienie się na spotkanie. Rozumiem, że celem umieszczania takich komentarzy, na tego typu portalu, jest wyłącznie pogrążenie spółki i osób w niej pracujących. Jestem daleka od publicznego obrażania i umniejszania czyjejś wartości, a za rozwiązywaniem problemów - polecam. W zespole DRAGO entertainment pracują osoby z wieloletnim stażem w firmie, które świetnie wykonują swoja pracę.  Myślę, że ciężko im odnieść się do tego typu wpisów przez pewnie znanego kolegę lub koleżankę. Osobiście życzę wyłącznie sukcesów zawodowych, braku problemów oraz uprzejmych ludzi wokół. Joanna

Czy pracownicy DRAGO entertainment chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

DRAGO entertainment

Witam, dziękuje za zainteresowanie spółką. W kwestii różnych form integracji, to oczywiście w przypadku organizacji tego typu eventów zespół w nich uczestniczy- myślę, że chętnie :) Pozdrawiam, Drago entertainment

baka

Świetne miejsce pracy z dobrą atmosferą. Kierownictwo zawsze otwarta na pomysły. Duża autonomia i możliwość wykazania się zawodowo. Elastyczne godziny pracy, spoko wynagrodzenie, polecam!

Antoni
@baka

Wspominałeś o elastycznych godzinach pracy. Ciekawi mnie, czy istnieje możliwość zatrudnienia na pół etatu? Nie znalazłem informacji na ten temat, dlatego mam nadzieję, że mi pomożesz.

DRAGO entertainment
@Antoni

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Forma współpracy jest do ustalenia podczas rozmowy - jesteśmy otwarci na różne możliwości, więc zachęcamy do aplikacji. Prosimy o przesłanie CV ze wskazaniem nazwy stanowiska na adres: praca@drago-entertainment.com W przypadku dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji. pozdrawiamy, DRAGO entertainment

pozytywna

Zgadzam się z opinią magdaelmo, szefostwo naprawdę ok, wynagrodzenia też - zawsze adekwatne do posiadanego wykształcenia i umiejętności. Cóż, niektóre komentarze poniżej "pachną" czuwającą konkurencją...

Przemek
@pozytywna

W ciągu dwóch dni na opiniach google i gowork pojawiły się same pozytywne opinie a niektóre negatywne zniknęły. Ciekawe dlaczego?

magdaelmo

Ja mam pozytywne doświadczenia i polecam współpracę z tą firmą. Wynagrodzenia są na niezłym poziomie, większość ekipy jest stała od lat, warunki pracy ok. Jak zwykle kilka opinii złośliwców psuje opinię działającej od wielu lat firmy.

Słońce Peru

Praca dla tych co: (usunięte przez administratora) Dawanie dodatkowej pracy nie mającą nic wspólnego z twoim stanowiskiem. Informowanie, ze trzeba coś zrobić na wczoraj no zapomniało się powiedzieć pracownikom o swoim "genialnym" pomyśle jakieś 3 tygodnie. To praca dla ciebie

Erwin

Może zdarzyło się jakieś opóźnienie ale nie róbmy z tego wielkiego halo!

Joanna

@Luk, to skąd u Ciebie tak duża wiedza na temat pracy w firmie DRAGO entertainment? Ktoś z Twoich znajomych pracuje tam stąd też posiadasz wiedzę na tematy związane z pracą w tej firmie? Odpowiedz w tym wątku kontynuując rozmowę.

Joanna

@Luk, a Ty na podstawie jakiej umowy jesteś zatrudniony w firmie DRAGO entertainment? Możesz podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z tą firmą, której dotyczy wątek główny forum? Twoje doświadczenia mogą być kluczowe w podjęciu decyzji przez osoby, które rozważają aplikację do pracy w tej firmie, dlatego tym bardziej zachęcam do wypowiedzi.

Luk
@Joanna

Na szczescie nie jestem tam zatrudniony :)

jura

hej, a dlaczego nie ma zadnych nowosci ostatnio?? co tam w firmie slychac? czy uleglo cos poprawie, bo nie wiem czy warto starac sie o prace w Drago. Jestem zarejestrowany w urzedzie, czy mozliwe jest aby chociaz na platny staz z mozliwoscia zatrudnienia?? Polecacie czy odradzcie aktualnie?? jak to wszystko teraz tam wyglada?/

riuta
@jura

jeśli chodzi o możliwość podjęcia pracy w Drago to firma poszukuje obecnie ludzi na stanowiska: Gameplay/Script Programmer UI Programmer Dostać się raczej łatwo nie jest bo firma jest już znana na rynku i wielu porządnych informatyków chętnie widziałoby siebie właśnie w jej szeregach. Ale próbować oczywiście warto

Luk
@riuta

@riuta niezly zart :)

Joanna

@Kokos, a jak wyglądają pozostałe warunki zatrudnienia do pracy w firmie DRAGO entertainment? Możesz napisać coś na temat atmosfery panującej w tym miejscu pracy? Czy kadra pracownicza jest dobrze zgrana i pomocna dla siebie? Wyraź swoje zdanie na temat pracy w tym miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o DRAGO ENTERTAINMENT SPÓŁKA AKCYJNA - Kraków

• Jak się pracuje w DRAGO ENTERTAINMENT SPÓŁKA AKCYJNA?

Zobacz opinie na temat firmy DRAGO ENTERTAINMENT SPÓŁKA AKCYJNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DRAGO ENTERTAINMENT SPÓŁKA AKCYJNA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DRAGO ENTERTAINMENT SPÓŁKA AKCYJNA?

Kandydaci do pracy w DRAGO ENTERTAINMENT SPÓŁKA AKCYJNA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DRAGO ENTERTAINMENT SPÓŁKA AKCYJNA
1.4/5 Na podstawie 64 ocen.
  • UL. MALBORSKA 130
    30-624 Kraków