Opinie o MEDIKON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie MEDIKON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MEDIKON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEDIKON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Administrator Nowy wpis

MEDIKON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ szukała niedawno pracowników w mieście Warszawa. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

Czy pracownicy Medikon Polska sp.zo.o mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Były pracownik Nowy wpis

Nie wiem dlaczego moja opinia została usunięta. W każdym razie powtórzę, że w firmie od prawie 2 lat nie ma żadnych imprez integracyjnych. Jedynym momentem w którym jest tzw. integracja to zebrania w firmie gdzie jesteś wytykany palcem przy wszystkich pracownikach przez sekretarkę prezesa i samego prezesa.

Wojtek

Dzień dobry. Chciałbym dowiedzieć się jak wygląda praca w firmie Medikon na stanowisku specjalisty do spraw produktu? Czy zapewnione są profesjonalne szkolenia? Na jakie realne dodatki można liczyć? Czy firma opłaca np. dodatkowe ubezpieczenie, opiekę medyczną, kartę na siłownię? Czy zostaje to potrącone z miesięcznej wypłaty pracownika? Czy nadgodziny są dodatkowo płatne?

Były pracownik Nowy wpis
@Wojtek

Niestety firma nie zapewnia żadnych profesjonalnych szkoleń. Wdrożenie trwa maksymalnie 3 dni jeśli w ogóle ktoś ma czas który może Ci poświęcić. Jeśli chodzi o jakieś dodatki to są one fikcyjne, za wszystko płacisz sam tzn. potrąca się to z Twojej wypłaty. Nadgodziny nie są płatne i wątpię, że uległo to zmianie.

Justyna Nowy wpis

Marku mam pytanko. Rozumiem, że zostałeś zwolniony przez (usunięte przez administratora) za rzetelne wykonywanie pracy i dlatego teraz podpowiadasz ludziom, która firma wymaga czegoś od pracowników, a szef oraz właściciel spółki nie mieli nic do powiedzenia? Dobrze rozumiem? Ja pracowałam tak kilka miesięcy w Medikonie i tam żaden product manager nie był (usunięte przez administratora) ale to moje osobiste zdanie. Fakt czasem wymagania są wysokie ale w której firmie nie są. Co do pracowników Zeevera się nie wypowiadam bo spotykaliśmy się raczej w przelocie w kuchni.

Firma Medikon Polska sp.zo.o w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Dajcie sobie spokój z tą firmą , szukają frajerów z małych miast do pracy za małe pieniądze a praca po całej Polsce i to jeszcze koleją bo na samochód służbowy ich nie stać. Dla mnie ta firma to porażka. Zdecydowanie odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o MEDIKON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w MEDIKON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy MEDIKON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

MEDIKON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

MEDIKON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ