Opinie o Guala Closures DGS Poland S.A. w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Guala Closures DGS Poland S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Guala Closures DGS Poland S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Guala Closures DGS Poland S.A. w Włocławek

Daniel Sobczak

Pracowalem e firmie dgs 23 dni Wykonywanie pracy nie wymaga duzego wysilku ale system zmianowy odbiera mozliwosc normalnego zycia baz wzgledu czy ktos ma rodzine czy nie Zycie jest zbyt krotkie i zbyt piekne zeby pracowac w DGS to napisalem ja byly pracownik Sobczak Daniel

ona
@Daniel Sobczak

Daniel co ty piszesz,to jak ty byś chciał pracować pewnie tylko na rano to idź do biura.Mój mąż tak pracuje i naprawdę nie mamy z tym problemu widzimy się bardzo często.

Zenek

Miałem okazję pracować w tym zakładzie. Zarobki w firmie są całkiem ok. Dużo osób narzeka że za mało zarabiają, ale po pierwsze to jest Polska, a po drugie większość i tak lepszej pracy nie znajdzie, bo zainteresowaniami i kompetencjami większości pracowników w firmie jest picie wódki po pracy. Na produkcji praca jest ciężka. Do tego system zmianowy to jakieś nieporozumienie. Generalnie w firmie panuje (usunięte przez administratora). Jest Prezes i dyrektorzy, którzy nawet nie powiedzą dzień dobry, bo przecież są dyrektorami. To samo się dotyczy niektórych kierowników i niektórych majstrów. Próba wywyższania się, bo przecież on ma lepsze stanowisko. Typowo zaściankowe zachowanie. Słaba atmosfera wśród pracowników. Ciągłe donoszenie to specjalność wśród pracowników tej firmy. Jednego dnia normalnie z kimś rozmawiasz, a drugiego ta sama osoba na Ciebie donosi i obgaduje za plecami. W KJ również panuje wrogość między pracownikami. Zresztą chyba jak w każdym dziale. Plusem jest to że do DGS niemal zawsze przyjmą do pracy, byle by była chęć. Więc dobrze że ten zakład tu istnieje, bo ten Włocławek by się nadawał już tylko do zaorania. A dla kadry zarządzającej polecam więcej pracy zarówno nad sobą, jak i nad firmą, by człowiek nie szedł do pracy jak na ścięcie. Budowanie zgranych zespołów powinno być normą w tych czasach.

Rafi
@Zenek

Mój znajomy pracuje w Geberit i tak samo na każdym kroku donoszenie złośliwość itp.Cały rok gorąco na hali bo najważniejszy jest proces produkcji.Maszyny do wyjmowania sztuk rozkalibrowane wszystko się trzęsie nad głową strach wchodzić i pracować w takich warunkach.Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma

Elżbieta

Znalazłam aż siedem aktualnych ofert pracy w DGS, niestety wszystkie w Szczecinie. Szukam pracy we Włocławku, ale byłabym skłonna zacząć w innym mieście, jeżeli oferują jakieś fajne dodatki relokacyjne.Wiecie coś na ten temat?

Black
@Elżbieta

W Szczecinie, to zupełnie inna firma. Ta Włocławska nie ma tam oddziału

Były

Po kilku latach pracy mogę napisać kilka rzeczy o tej firmie. Plusy: - zarobki - jak na Włocławek, ok Trzeba jednak sobie odpowiedzieć na pytanie czy warto Minusy: - system pracy - to jakieś niewolnictwo, człowiek jest notorycznie zmęczony, półtora dnia wolnego po 7 dniach pracy, w tym nockach na koniec to jakieś nieporozumienie, w praktyce jedna noc na odespanie, weekend wolny raz w miesiącu, święta ( oprócz Bożego Narodzenia, Wielkanocy i Sylwestra ) pracujące - atmosfera- masakra, najgorsze miejsce w jakim pracowałem, niestety pokazujące typową mentalność pewnego typu ludzi których tu jest większość: donoszenie, lizusostwo, obgadywanie, fałsz, złośliwość ( ze strony szeregowych pracowników ), i małostkowa prowincjonalność, (usunięte przez administratora) grubiaństwo ze strony przełożonych, od samego dołu do samej góry. Są wyjątki, na każdym szczeblu, ale generalnie pracując tutaj, trzeba zaopatrzyć się w mocne nerwy i siły na codzienną pracę. Albo wyrobić sobie totalną obojętność na wszystko i traktować każdy dzień pracy jak ostatni. Ludzie celowo są nastawiani negatywnie na siebie według zasady "Dziel i rządź". Są jednak ludzie którzy jeszcze zachowują ludzką twarz w tym wszystkim. ( Ich szczerze pozdrawiam ) - brak możliwości rozwoju - po prostu, jak to w takim mieście - ciesz się z tego co masz, lepsze posady są zarezerwowane dla wybrańców z pewnych kręgów Podsumowując: jeśli zależy komuś tylko na pieniądzach, nie ma życia poza pracą, zainteresowań, rodziny ( albo chce od niej uciec ) albo chce to wszystko poświęcić dla pracy, jest to miejsce idealne. W przeciwnym wypadku, trzeba liczyć się z tym że pracując w DGS-ie należy poświęcić wiele. I samemu trzeba odpowiedziedzieć sobie na pytanie-gdzie jest granica i czy warto.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Guala Closures DGS Poland S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Elektryk/Pomocnik Elektryka wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Witam pracowałem tam dosyć długo i miałem śmieszną stawkę na rok 2021 wrzesień 15,30zł brutto miały być"podwyżki" na nowych umowach jednak się nic nie zmieniło śmieszne premie za wydajność maszyny (usunięte przez administratora) funkcjonują na każdym kroku jakąś awaria i kapsel dostaje w (usunięte przez administratora) przez to a za to ty dostaniesz po premii... Pan Krzysztof Grządziel chodzi sprawdza ludzi jak pracują i krzyczy szanujcie pracę... A dlaczego pan Grządziel nie szanuje pracownika?! Śmieszne... Najlepiej jakbyś w tym zakładzie nie miał rodziny za urlop na żądanie badz opiekę nad dzieckiem zabierają ci premię wiec twoja wypłata o całą premię maleje... Najlepiej jest gdy bierzesz urlop na wesele badz inna impreze typu chrzciny (usunięte przez administratora) czy pogrzeb zabierają ci premie i wesele kosztuje cie o 300 zł więcej niż wydasz bo i tak zabiorą ci premię za prace w weekendy... Na święta Bożego Narodzenia obiecywali 1500 zł na koniec roku dodatku ale nikt tego nie zobaczył mimo że do pracy musisz iść w wigilię czy Sylwestra... Za pranie dają 200 zł jeśli jednego dnia nie przyjdziesz do pracy zabierają ci 10 zł za każdy dzień w miesiącu... To skoro jeden dzień prania zabierają ci Dyszke to gdzie jeszcze 110 zł chyba dni w kalendarzu jest 31 bądź i też 30 chyba Pani burzun w kadrach i dziale płac ma 20 dniowy kalendarz.. NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!! NIE DORABIAJ KRZYSZTOFA GRZĄDZIELA I TAK NAJBOGATSZY POLAK JEST NA CUDZYM PORTFELU

dzień dobry, czy są dopłaty do posiłków? jeśli tak to ile?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie DGS Poland?

łyna

Pierwsza umowa o pracę jest na 3 miesiące. Kolejna - zależy. Jeżeli kierownik bedzie z nowego pracownika bardzo zadowolony może wnioskować aby druga umowa była umową bezterminową. W innym przypadku najczęściej dostaje się umowę na ok 9 miesięcy.

Marzena
@łyna

"Zależy" - to nie ma jednolitego systemu dla wszystkich pracowników? Dziwna rzecz. Chociaż 9 miesięcy to i tak dobrze, a jakby tak druga była na nieokreślony to marzenie. Zdarza siętak w ogóle?

Nowa praca

Ludzie powstały nowe zakłady pracy jest pełno po co narzekać jak można zmienić niech sobie sami pracują w tych zakładach są zakłady co dają 3000 tysiące do ręki nie trzymajcie się się kurczowo tych Kiepskich zakładów co myślom że Dobrze płacą rozejrzyjcie się dokoła recykling tam firmach płacą do 4000 tysięcy i też nie mają ludzie do pracy może trzeba się przenieś i zostawić tą pracę

@Nowa praca

Powiem krótko zmiecie pracę albo wszyscy stancie w tedy zarząd będzie musiał was wysłuchać dlaczego inne grupy zawodowe umieją się dogadać i za strajkować czego się bójcie że was zwolnią a kogo zatrudnią na wasze miejsce jak nie ma chętnych każdy zakład ma problemy ze znalezieniem pracowników nawet obcokrajowców nie mogło zatrudnić bo nie chcą przyjść jak zarząd się nie weźmie za to będą musieli sami siebie tam stać na produkcji

Kamil
@Nowa praca

A ile płacą w DGS? Możesz mi podać jakieś konkretne kwoty? Bo w końcu z tego wpisu nie wywnioskowałem które zarobki dotyczą tej firmy. Wyjaśnisz to?

Bla bla

Powiem tak pracowałem w tej firmie i w innych też nie wiem jak teraz jest ale wcześniej było naprawdę spoko zawsze znajdzie się ktoś komu się nie dogodzi jeżeli uważacie że warunki są ciężkie to uwierzcie mi są gorsze pracę dużo gorsze niż ta w DGS. Oczywiście zawsze są jakieś problemu ja też takie miałem ale pensja na czas przerwy wakacyjnej i świąteczne z biegiem czasu coraz wyższe wynagrodzenie a i socjal też niezły do tego premia i nagrody też się zdazaly. Ludzie zawsze narzekali i narzekać będą ją osobiście byłem raczej zadowolony niż niezadowolony.

@Bla bla

Napisałeś, że z biegiem czasu wynagrodzenie jest coraz wyższe. Powiedz więcej na ten temat: czy firma DGS potrafi wychwycić dobrego pracownika? Czy podwyżki były związane ze zmianą stanowiska?

Bla bla
@Elżbieta

Nie nie były związane ze zmianą stanowiska tylko ze stażem pracy wiadomo że odrazu nie zarobisz niewiadomo ile. Wychwycić dobrego pracownika raczej tak nie ma że jest dobry i lepszy pracownik praktycznie praca jest ta sama na danym dziale jedyne co to nagroda uznaniowa od mistrzów. Tak jak pisałem zawsze znajdą się ludzie którzy idą do pracy żeby po leżeć a Jak ich się zwolni za nic nierobienie to zaraz piszą bzdury.

pytanie

mam pytaie czy firma zadrudnia kobiety do pracy

@pytanie

Cześć, czy aplikowałaś do DGS? Jeżeli tak, opowiedz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, czego można się spodziewać po rekruterach? Będę wdzięczna za informacje.

Igor

@Xxx hmm to dlaczego nikt nie zgłasza szefowi co robi kierownik skoro nie odpowiada to pracownikom? Da się z tym szefem normalnie dogadać?

Xxx

Nie polecam tej firmy po rozmowie z nimi to jest dramat jak oni ludzi traktują Pan (usunięte przez administratora)nie wie wszystkiego jak jest naprawdę kierownik robi co chce nie ma szacunku do pracowników myśli że jest lepszy A tak naprawdę to zwykły pracownik jest najważniejszy bo robi największą robotę

rufiX

PODNOSZE PYTANIE SOBOTY 30 I BARDZO PROSZE O RZETELNA ODPOWIEDZ, CZY TO PRAWDA ZE JAKO OPERATOR MASZYN MOZNA ZAROBIC W DGS WLOCLAWEK 2000ZL NEETTO NA REKE?? BARDZO PROSZE OBECNYCH PRACOWNIKOW O ODPOWIEDZ.

Staroć
@rufiX

Zarobisz ok 2300 do 2400 za miesiąc na rękę z dodatkiem za pranie pod koniec miesiąca w kwocie 200 pln. , ale dodam z tym dodatkiem. Jeśli będzie dobry wiatr w zamówieniach i planowaniu to z nagrodami dodatkowymi za produktywność podjedziesz w górę nawet o 500 pln. na czysto. Tak więc przy obciążeniu naprawdę solidnym w dniówce jesteś w stanie zarobić NO do 3000 na rękę. Ale w tym przypadku zapier..l jest naprawdę solidny. I nie ma zmiłuj! Socjal jest OK i ubezpieczenia. Ale czy to w dzisiejszych czasach urywa d..ę?! Raczej nie bo koszty życia są także nader wysokie. A zapowiadają takie podwyżki jak - prąd, woda, żywność, etc. etc. Na przetrzymanie wystarczy. Majątku nie zbijesz, ale na przetrzymanie zarobisz jak , żonka pracuje także(bo myślę także o dzieciach) i z tym związanym kosztem. Szef obiecuje podwyżki dla poprawy sytuacji pracowników non stop! Teraz wybory to każdy mówi co powinieneś usłyszeć. Ale nie,jest naprawdę OK, co rok podnosi stawki i to tak, by dźwignąć ten włocławski grajdoł. Choć jako stary pracownik mam dużego żala, też bym chciał jeździć choć 2 letnim autem mając rodzinę cztero-osobową. Tak mi obiecywał pracodawca 20 lat temu!!! Ale cóż, życie weryfikuje potrzeby także pracodawców. Jego jakie są, nie wiem, choć ma ok 400 mln pln na kontach , czy też w majątku itd itp. , a ja auto stare no nie grat ale! Mieszkanie bez luksusów, choć czyste poprawiane w miarę czasu i nikt z mojej rodziny głodny nie chodzi. I tu masz obraz naszej kochanej firmy. Szczęśliwy z tego nie jestem, ale żyję z rodziną. Wystarczy? Czy jechać do Niemiec? Sam decyduj. Bardziej uczciwego infa nie dostaniesz. Powodzenia.

Ad
@Staroć

Szczera prawda,2300 na rękę jak ci premii nie zabiorą za byle co.Taki (usunięte przez administratora), że nie raz nie ma czasu iść na posiłek.

@xyx
@Staroć

Jakie zarobki dgs?

Aaaaa
@Ad

Ja zarabiam 3500 po 7 latach

Na rękę 15 brutto 10,5 netto dniówka 84zl . Za pranie pierwszego miesiąca nie płacą. Firma porazka a tyle się nasłuchałem ile to tu się nie zarabia. Musisz zasówac za grosze . Robiąc to samo pracownik z 20 letnim stażem może ma więcej ale ty robiąc normy dostajesz podstawę + 300 premi ( Nocki weekendy i 7 dyniowy tydzień pracy ) Z każdym co gadałem co się przyjął to ta sama ocena co moja ...czyli nie pchać się tam .... Z tamtąd ludzie uciekają Zaczynasz pracę o 13.50 powinnaś kończyć 21.50 to nie...... Musisz czekać i wyjść o 22 .00 Bo (usunięte przez administratora) boli Premie kiepskie stawka godzinowa najniższa

ktoś

@rufiX skąd takie info masz? To mega mało by było ...

Wiecie czy DGS Poland udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

xxx

Nie polecam, najgorsza firma z jaką współpracowałem. Zastanw sie 2 razy. Zresztą sam zobacz jakie samochody stoją pod firmą, świadczy to tylko o tym na ile pracownicy mogą sobie pozwolić . Odpowiesz sobie sam na pytanie jak jest cudownie.Masz Żone leć dalej ;) Pozdrawiam :)

xxx
@xxx

Wogóle doradzam omijac :)

@Uu1 a list motywacyjny także wymagany ?

Mix

Jak trzeba aplikowac

Uu1
@Mix

Najlepiej osobiście na portierni zostawić CV

Rafal

Czy dalej przyjmują do pracy?

Podpowiedzcie czy firma w dalszym ciągu potrzebuje pracowników i na jakie stanowiska?

Uu1
@Zainteresowany

Aplikuj przyjmują do pracy .

Zostaw merytoryczną opinię o Guala Closures DGS Poland S.A. - Włocławek

• Jak się pracuje w Guala Closures DGS Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Guala Closures DGS Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Guala Closures DGS Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Guala Closures DGS Poland S.A.

Guala Closures DGS Poland S.A.