Orange Patro Konrad Hetmanek

Łódź

Opinie o Orange Patro Konrad Hetmanek

anonim 2011-11-30 16:10:30
Firma żenująca, odradzam wszystkim. (usunięte przez administratora) Nie polecam, chyba że ktoś chce za małą kasę nabijać im kielnię. Żerują na osobach które nie wiedzą jak wysokie są prowizje handlowców Orange, za pozyskanie klienta z poza sieci. Ale czego się spodziewać(usunięte przez administratora)
marek 2012-01-30 12:46:34
odradzam, towarzystwo prymitywne i obłudne, każdy mówi o odejściu (usunięte przez administratora)i zostaje po godzinach, zero profesjonalizmu przy rekrutacji
www 2012-02-08 13:42:15
pazerni, odradzam,( usunięte przez administratora )
Maja 2012-03-17 12:45:25
Absolutnie się z tym nie zgadzam, pracowałam kilka miesięcy z tymi ludzmi i nie rozumiem w jaki sposób można takie rzeczy opisywać o kimś. Najgorsze jest to że przez ten czas było kilka osób i nawet domyślam się kto opisuje te brednie. Osoby które zamiast wykonywać połączenia sprzedawały książki przez internet lub grały w pasjansa. Ręcę opadają, Ps. Najlepiej płacą za nic, więc życzę powodzenia
Jan 2016-04-20 14:19:50
Zastanawiam się czy macie tutaj jakięś info o ofertach ich?
Zostaw swoją opinię o Orange Patro Konrad Hetmanek - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Orange Patro Konrad Hetmanek