Opinie o Unicum Etykiety Sp. z o.o. w Koziegłowy wlkp

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Unicum Etykiety Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Unicum Etykiety Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unicum Etykiety Sp. z o.o. w Koziegłowy wlkp

Emilia Nowy wpis

Witam, jestem ciekawa opinii o pracy jako monter kominków, wykończeniowiec. Właściwie, to chłopak szuka nowej pracy, bo zmienił miejsce zamieszkania i trafiłam w internecie na taką posadę. Chce dowiedzieć się, czy praca na tym stanowisku odbywa się pon - pt, czy trzeba tez wykonywać zlecenia w weekendy?

PracujacyKoper Nowy wpis

Sytuacja tej firmy jest żenujące... Pracy coraz mniej ceny etykiet duże, jakość iść wykonania nijak się ma do ceny, zwalniają ludzi tych których nie powinno. Pan były drukarz który został zastępcą układa sobie i wybiera ludzi takich którzy boją się powiedzieć i postawić na swoim. Odradzam co kolwiek związane z tą firmą. Pan prezes nie wie co się dzieje w firmie

Magdalena Nowy wpis

Widziałam w internecie, że dwa lata temu na drukarza wymagali 2 lata doświadczenia i zastanawiam się czy teraz też mają taki wymóg a może przyjmą bez doświadczenia? Jak w ogóle wygląda wprowadzenie nowego pracownika w obowiązki?

Kudłaty Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Pracowałem 7 lat i dostałem wypowiedzenie UoP praktycznie z dnia na dzień, powód z (usunięte przez administratora)kieszeni wyjęty - negatywna ocena pracy. Z takim czymś sprawa z góry przegrana z Sądzie Pracy. Atmosfera też do niczego, każdy każdego obgaduje i strzela z ucha, BHP nie funcjonuje. Grafik zmieniany praktycznie z dnia na dzień, rzadko można zaplanować prywatnego z chociażny 2-tygodniowym wyprzedzeniem. Ogólnie nie polecam!!!! Omijajcie szerokim łukiem!!!!! Unicum jest firma bez perpsektyw i możliwości rozwoju!!!! Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują złote góry, a później tylko gadanie, że nie da rady, na podwyżkę, ja rozwój itd. Pensja to minimum krajowe bez systemu premiowego!!!!

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Unicum Etykiety Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Monter kominków, wykończeniowiec powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Jolanta

Pracował ktoś tutaj jako Drukarza? Pisali tam o pracy na 3 zmiany. Wiecie jak godzinowo wyglądają ter zmiany? I czy to jest jakoś rotacyjnie czy można sobie wybierać?

Natalia

Osobiście dobrze mi się pracuje w Unicum. Opinię dodaję po 3 latach pracy. Atmosfera ok. Umowa zgodna z ustaleniami. Nigdy nie spotkałam się z "krzywym spojrzeniem" w związku z nieplanowanym/ planowanym wolnym w sprawach rodzinnych.

Karola

Jak wygląda sytuacja w firmie obecnie?

@Karola

Chamstwo i góralska muzyka

@Karola

Ok. Firma radzi sobie w obecnej sytuacji (pandemia,inflacja) jeśli o to chodzi w pytaniu

Barbara
@BN

A wiadomo o co chodziło z tym wyżej o jakimś chamstwie i góralskiej muzyce? A radzi sobie tak, że po prostu nie traci czy właśnie się rozwija?

@Barbara

Rozwija to może za mocne słowo, ale jest stabilnie.

@Barbara

...I nic mi nie wiadomo nt. góralskiej muzyki i chamstwa :)

Gloria

@Sandra i ta uop była bez poprzedzającego okresu próbnego ?

@Gloria

Tak, bez okresu próbnego, ale to było z 3 lata temu :)

Wiktoria
@Sandra

Może ktoś w takim razie napisałby jak obecnie wygląda kwestia umowy w Unicum? Jaka zawierana jest z pracownikiem na początek? Również jest to umowa o pracę bez wspomnianego okresu próbnego?

@Wiktoria

Obecnie? Mi dobrze się pracuje w Unicum. Umowa jest od razu. Jest okres próbny - oczywiście, ale wszystko na umowie

Jakie są warunki zatrudnienia w Unicum Etykiety Sp. z o.o.?

pracownik biurowy

Moim zdaniem b.dobre. Wszystko zgodne z kodeksem pracy. Dobra umowa. Poprawne traktowanie.

janko1212

Chamstwo wśród pracowników tej firmy jest porażające.

drukarzyna

Pracowałem tam pół roku nie polecam. W zakładzie czuć dziwny zapach można to porównać do zapachu pengi albo ewentualnie pitosów. Drukarze szczególnie jeden pomocnik dam to zwykły (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) bez szkoły. Radzę omijać szerokim łukiem

Wiktoria
@drukarzyna

Cześć, a ja bym się chciała dopytać o zarobki w Unicum. Jaką stawkę zaproponowano Ci na starcie? Czy przez pół roku Twoja pensja uległa jakieś zmianie, wzrosła?

@Wiktoria

Najniższa krajowa bez perspektyw na awans czy podwyżkę

Sandra

Pracowałam tutaj ponad 1,5 roku. Wspominam ten czas bardzo miło, gdyż lubiłam tam przychodzić i lubiłam osoby z którymi współpracowałam. Od pierwszego dnia dano mi duży kredyt zaufania, gdyż dostałam UOP, czego się nie spodziewałam :) Brak problemów z planowaniem urlopów i negocjacjami umowy po jakimś czasie. Bardzo miło wspominam mój czas tam spędzony :) Pozdrawiam ciepło i myślę, że jak na pierwszą pracę po studiach nie mogłam trafić lepiej :) (pracowałam tutaj 3 lata temu, więc jest to moja ocena z tamtego okresu)

@Sandra

Teraz to już diametralnie się zmieniło wszystko

@Worker

Co się zmieniło? :(

Jeśli pracownicy "dinozaury" uciekają z firmy znaczy nie jest najlepiej. Omijać, tyle napiszę.

Lila

Witam. Mam pytania do osób pracujących w tej firmie, ponieważ chciała bym złożyć tu cv. Otóż interesuje mnie na jakich zasadach jest praca ? Jaka jest oczywiście stawka? I czy jest opcja umowy na stałe? Z góry dziękuję osobą które odpiszą☺ pozdrawiam

Izolda

Trudno zgodzić się z niektórymi wpisami, przecież to jest bardzo dobra firma. Pewnie zabrakło chęci do pracy a pozostały chęci do marudzenia?

@Izolda

Ja wiem że system jak tak skonstruowany by szarpać za 5 i być wykorzystywanym za niewielkie pieniądze, lecz pani izoldo jeśli to pani odpowiada to nikt nie ma z tym problemu. Niektórzy ludzi mają do siebie tyle szacunku że nie będą na to się godzić. Pozdrawiam i życzę powodzenia w "bardzo dobrej firmie"

Czarek

Rzadko zaglądacie na forum , czy praca jest dobra i dlatego?

UniŻyd
@Czarek

Jest taka beznadzieja, że aż szkoda pisać, dlatego.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Unicum Etykiety Sp. z o.o.?

Worker

Nie wygląda, ja miałem obiecany awans już 4 miesiące temu i nikt nic nie wie na ten temat w dalszym ciągu. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem jeśli życie wam mile :D

ulrich

ja pracuje w tej firmie i jest ok jezeli komus chce sie pracowac

marcinek
@ulrich

albinos twoj czas nadejdzie czekam na to i doczekam sie

Najgorszy

Nie polecam głupota niektórych ludzi w tej firmie jest oszałamiąca, ale to da się przeżyć natomiast szef produkcji to jest jakaś żenada takiej osoby nie powinno być w tej firmie już od bardzo dawna

Paulina
@Najgorszy

Możesz mieć różny stosunek do Szefa firmy Unicum, ale musisz pamiętać, że na forum nie powinieneś wyrażać się o nim w sposób tak niepochlebny. Zapoznaj się proszę z regulaminem Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Za co jesteś odpowiedzialny w strukturach tego przedsiębiorstwa?

Bas

Pracowalam tam dwa lata, jest ok dobre warunki pracy...polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Unicum Etykiety Sp. z o.o. - Koziegłowy wlkp

• Jak się pracuje w Unicum Etykiety Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Unicum Etykiety Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unicum Etykiety Sp. z o.o.?

Unicum Etykiety Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 10 ocen.

Unicum Etykiety Sp. z o.o.