Schur Flexibles Poland Sp. z o.o.

Bogucin

Opinie o Schur Flexibles Poland Sp. z o.o.

zainteresowana 2014-11-04 16:19
Witam :) strasznie nie pasują mi pociągi z dojazdem do firmy i zawsze to wygląda tak że byłabym spóźniona o 15-20min od zaczęcia pracy. Czy jest możliwość dogadania się w tej sprawie że przychodziło by się te 20min później i je odpracowało ?
brykiet 2014-11-14 14:20
też jak jeden z poprzedników z tego forum byłbym zainteresowany praca jako pomoc drukarza ale musze wiedzieć najpierw jakie dokładnie firma Schur Flexible może mi zaproponować warunki zatrudnienia bo w ciemno nie idę nigdzie. wogóle to ta oferta jest jeszcze nadal aktualna i dalej kogoś jeszcze szukają?
NjHkk 2015-01-12 17:42
Konstruktywnej rozmowy niestety nie było i sądzę, że nie będzie w tej firmie. No chyba, że zmienią się niektórzy ludzie na wyższym szczeblu drabiny. Najgorsze jest to, że niektórzy naprawdę się starali i nic z tego nie wynikało, dlatego stagnacja motywacyjna sięgnęła swój punkt kulminacyjny. O neutralno-pozytywnej atmosferze (nowi) nie macie co śnić - nie ten budynek.
norbert199021@wp.pl 2015-03-27 13:46
Witam jak wygląda praca w systemie 4 zmianowym?Pozdrawiam
Anna Rosin 2015-05-21 11:30
W związku z organizacją "dnia otwartego" Schur Flexible Poland, dotyczącego kwestii ochrony środowiska dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w spotkaniu.
normalny 2015-06-13 00:58
Średnia stawka na początek to (usunięte przez administratora)zł, zależy na jakie stanowisko.. ale w sumie na konfekcji to słyszałem że już operator jest pakowaczką więc zależy kto czego szuka.
konf 2015-09-15 14:52
Na konfekcji system pracy 3 zmianowy 4 braygadowy, hmmm... no nie jest to może rewelacja, mam nadzieję że będzie on bardziej przychylny w nowym roku... zarobki operator ok. średniej krajowej, praca ambitna i nie ciężka fizycznie, ludzię naprawdę spoko:)
ab5gv6 2015-10-20 16:59
Praca nie jest cieżka fizycznie? To ty nie wiem gdzie pracowałes ale w schurr jest ciezko... Dzwigasz czasami po 30 kilo na wysokosci 3 metrow z wyciagnietymi rekoma do gory, Rolki folii ktore musisz wtachac na winde waza czasami po 500 KG...! I wez to ustaw na srodku jak masz zawieszona rolke na ośće... I to wszystko za 2k na reke...
konf 2015-12-29 17:39
"Dla chętnych podpowiem , że obecnie automatyków i elektroników" - heh tylko do czego tam automatycy i elektronicy? :D Tam biorą bele kogo, maszyny nie są naprawiane dopóki się kręcą, a jak staną to są reanimowane teflonem i taśmą byle się kręciły przez operatorów. Pracuje tu już długo i nie wiem skąd to wytrzasnąłeś..
Luzik 2016-01-28 15:36
Jak czytam te wszystkie komentarze to śmiać mi sie chce. Pieniądze zarabia sie dobrze nawet bardzo dobrze ale napewno nie u Schura.Ale szkołą jest dobra nic po za tym . Nie polecam !!!!!!
gość 2016-02-04 00:07
Staszku z tego co słyszałem to teraz dają najniższą krajową na starcie a potem możesz liczyć na złotówkę podwyżki po okresie próbnym ale praca na magazynie to wielka ściema więc jeśli chcesz się zahartować w ciężkiej fizycznej pracy to zapraszam na produkcję na drukarni. Oczywiście za tą samą kasę ale za to bez odpowiedzialności jako pomocnik a z ogromną odpowiedzialnością jako drukarz za dwa złote więcej.
1849 2016-02-11 08:23
System zmianowy 12h w tej firmie wygląda tak, że zamiast pracować np. 21 dni po 8h = 168h w miesiącu. Pracujesz 14 dni po 12h = 168h, czyli mówiąc krótko nadgodzin nie masz. Masz tylko śmieszny dodatek nocny.
Czy warto, każdy sam musi sobie odpowiedzieć na to pytanie.
nowy 2016-04-08 11:32
witam. jakie sa zarobki na stanowisku operatora.
xxx 2016-04-12 17:15
Operatora jakiej maszyny?
onyx 2016-05-04 22:48
2500 ale brutto więc nie nabijaj ludzi w butelkę
pok 2016-09-05 10:48
Witam pracowałem tam 2 lata i nie mogę tego pojac że ja muszę znac kilka maszyn żeby miec 14 zł a pracownik z UK nie zna żadnej i też ma 14 zł co to jest za zzzzzzzzzzzzzz polityka firmy nie wiem ale kierownictwo nie docenia tych co ma pracowników którzy naprawdę coś robią.
świerzak 2016-09-08 20:35
Leszku: twój kumpel pracował? czyli już zmienił pracę, rozumiem? było mu za dobrze pewnie!? i postanowił poszukać czegoś gorszego :D !
Pracownik 2016-09-28 18:42
Moze ja cos powiem o firmie schur zaczne moze od plusow: wyplata na czas, mozliwosc nadgodzin, i za nadgodziny jako drukarze placa 100 % pomocnik 50 %, mozna sie duzo nauczyc w tej firmie, a teraz najgorsze minusy: zmiany 12 godzinne, system stawek tak zwana macierz kompetencji, premia uznaniowa ktora jest zabierana za wtopy, chorowanie itp. jak cos nie pyknie moze nie byc calej a to wiaze sie z bardza mniejsza wyplata, fakt mozna zarobic ale kosztem duzej ilosci nadgodzin, atmosfera w zakladzie gonitwa za metrami a co sie wiaze z mozliwoscia pomylek. Duza rotacja ludzi. Firma zatrudnia ukraincow kiepsko im placi bo polacy nie chca za takie pieniadze robic (wchodzac do szatni czujesz sie jak na ukrainie), niby nikt nie nazeka a jak faktycznie sie okazuje wszyscy narzekaja. OGOLNIE POWIEM JESLI NIE WIADOMO O CO CHODZI TO ZAWSZE CHODZI O PIENIADZE. Jesli ktos chce cos wiedziec wiecej pisac odpowiem
nr.nice 2016-10-09 07:03
Jakim socjalem??? Coś chyba firmę pomyliła!
karol 2016-10-12 21:07
skoro sa jeszcze, a widziałem, ze sa wiec moze faktycznie poszukiwali kilka osob na to stanowisko i nada poszukują
adrian 2016-10-24 16:36
Pracuję w firmie Schur od 2 miesięcy i póki co naprawdę nie mogę narzekać. Atmosfera jest sympatyczna. Zarobki mogłyby być lepsze, ale obiecują podwyżkę po okresie próbny
kim 2016-11-04 10:36
Schur to mój pracodawca już jakieś 2 lata. Pamiętam, że początki były trudne i rozumiem, że niektórym może się wydawać, że to ciężka praca. Muszę jednak przyznać, że po kilku miesiącach człowiek się wdraża i pozostają już tylko same plusy. Bardzo fajni współpracownicy.
Richie W. 2016-11-12 21:07
W tym roku minęło 10 lat (czas na podsumowanie ) od momentu zakończenia przeze mnie współpracy z Firmą Schur Flexible Poland pracowałem na produkcji od jej samego początku czyli od przejęcia Poznańskich Zakładów Flexograficznych pamiętam że początki były bardzo siermiężne można by rzec że były pionierskie. Tej firmie zawdzięczam to że na jednej z imprez zakładowych (dzień drukarza) poznałem moją obecną żonę z którą jestem do chwili obecnej . I to tyle co mogę powiedzieć o mojej byłej firmie opierając się o zasadę gentelmen's agreement. Dżentelmeni tak jak o swoich byłych kobietach tak i o swojej byłej firmie mówią albo tylko dobrze albo nie mówią wcale i milkną na zawsze. Wiec piszę tyle i tylko tyle bo czas płynie i łagodzi rany. Pozdrawiam wszystkich którzy jeszcze tam pracują a pamiętają mnie i czasy PZF-ów (teraz moi drodzy macie już tam chyba status dinozaurów). Panie Prezesie Marku dziękuję za bardzo miły prezent na zakończenie naszej współpracy będę pamiętał o tym miłym geście Chivas wystarczył mi i mojej żonie na długie jesienne wieczory 2006r. Cui placet, obliviscitur, cui dolet, meminit
qba 2016-11-17 10:47
Fajne jest to, że nie muszę pracować codziennie, bo zmiany to dwunastki. Jak dla mnie nie ma znaczenia czy jestem w pracy 8 godzin czy 12.
ktos 2016-11-21 02:55
W sumie nie jest najgorzej. Ale zawsze moze byc lepiej
Ultron 2016-11-23 19:37
Byłem na rozmowie w tej firmie, wynagrodzenie jakie mi zaproponowali, zostawię bez komentarza. Wypłata składa się faktycznie z podstawy i premii, z mojego życiowego doświadczenia, premie są po to aby zabierać. Dobrze, że nie pracuję w tej firmie, są firmy które lepiej płacą.
Pozdrawiam.
worker 2016-11-25 15:10
Akurat nie mogę się zgodzić z wcześniejszym komentarze. NIe chcę bronić swojego pracodawcy, ale premie są praktycznie zagwarantowane i trzeba się naprawdę postarać, żeby jej nie dostać. Pracuję tu już kilka lat i jeszcze się nie zdarzyło, żebym premii nie dostał.
grafik 2016-12-12 16:33
Pracuję tutaj kilka miesięcy. Jest to moja 3 praca w tej branży, więc mam porównanie. Schur póki co robi na mnie bardzo dobre wrażenie.
Mycha 2017-01-04 11:24
BRAWOOOO
Vipe 2017-01-13 09:35
Mam pytanie czy Schur ma nowe propozycje pracy? Czytam, Twój wpis i utwierdziłam się, że dobrze wybrałam firmę. Bardzo bym chciała pracować u nich. Może wiesz coś w temacie wysokości zarobków, czy płacą w terminie. Może są jeszcze jakieś dodatki do pensji?
Ania 2017-01-15 21:32
Płacą w terminie
KUD 2017-01-17 15:10
Firma w która opiera się wypłata prawie w 60% z premii gdzie za chorobowe, Opiekę na dziecko za krew chce się zabierać 800 zł to nie firma do polecenia ludzie na kierowniczych stanowiskach nie potrafią sobie poradzić z problemami na produkcji tylko narzekają na operatorów i pakowaczki i notoryczne teksty typu jak się nie poprawi Jakoś to nie będziemy mieli gdzie przychodzić . Firma opierająca się wyłącznie na strachu pracowników w której trzeba mieć 30 nadgodzin żeby mieć w miarą wypłatę.
Pracownik 2017-01-20 15:19
Pracuje w Schur i nie zauważyłam żeby było tak jak niektórzy piszą! Jak ktoś pracuje uczciwie nie ma problemów. Gorzej jak sie przychodzi do pracy odpocząć to niestety ma się tyły u kierowników, ale tak powinno być.
Piotr 2017-01-30 12:49
Dla mnie zawsze najważniejsze było bezpieczeństwo w trakcie pracy. Schur to zapewnia, odkąd tam pracuję jeszcze nikomu nic się nie stało, dużą wagę przykładają do regulaminu.
KUD 2017-01-30 13:24
To ciąg dalej gałę to na pewno za jakiś czas będę do ciebie mówił Brygadzisto. Nienawidzę Konfitur
Ręce opadają 2017-02-06 12:56
To co sie dzieje na konfekcji to poprostu nie da sie opisac parodia. Zmiany wprowadzone przez panią. Kierownik hahaha tak to mieli kiedys w obozach pracy krew 800zl lub idz oddaj w sobote urlop tel 800zł opieka chorobowe 800zł a teraz wisieka na torcie wypadek w pracy 800 zl plus 200 zl Bhp no i oczywiscie ze 200zl z premi ktora została ( ochłapy ) oczywiscie to wszystko jest liczone na minus a nie na plus. No albo jak bedzie miała dobry dzien to 790 ci za....i a reszte zostaw sobie chłopie na gumy a teraz idz do roboty pukim dobra i łaskawa hahahaha
Były Pracownik 2017-02-08 10:38
Zarobki są w porządku! Co prawda nie pracuję już w tej firmie, ale nie dam złego słowa powiedzieć, bo można się ze wszystkimi dogadać, naprawdę fajne kierownictwo i warunki pracy.
Viper 2017-02-12 10:48
Schur to firma z przyszłością a to dobry prognostyk dla ludzi.
pracownik 2017-02-13 13:22
Po okresie próbnym od razu podnoszą wynagrodzenie, można naprawdę fajnie zarobić...
Swiety Mikołaj 2017-02-15 15:26
Co podnoszą po okresie probnym chyba norme tam o podwyżke to sami z siebie nie ma opcji . Jesli chcesz to musxisz chodzic w dni wolne od pracy na nauke fachu no i jak pozdajesz egzaminy to moze od 1zł do 2zł brutto oczywiscie ale to i tak musisz miec szczescie .
Swiety Mikołaj 2017-02-15 15:27
Pracuś 2017-02-19 17:00
Fajna firma i niestety trafiła na nieszczęśliwych pracowników. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Pracuję tu i wiem, że nie jest źle a firma jest ok. Nieźle zarabiam ale to już jest moja zasługa bo nie lubię w pracy leserować. Idźcie za moim przykładem.
tralalala :} 2017-02-22 09:30
masakra kto te głópoty wypisuje ze fajnie itd przeciez to bzdura jest co raz gorzej z miesiąca na miesiąc. Nie polecam tej pracy nikomu nawet desperatą ludzie przyjmujesz sie dostajesz 13zł brutto to na reke masz 9zł przez 3 mies wypłate masz ok 1600zł po 3 mies dostajesz premie wydajnosciowo-jakosciowa srednio 1600 brutto z tego 1000zł mogą ci zabrac za urlopy na tel,chorobowe i krew,itd i zostaje 600 zł przy dobrych wiatrach to oznacza ze 50% pęsji to premia a wiecie jak to jest z premiami dzisiaj jest a za miesiąc nie ma. Są nadgodziny ale chodzą tylko wybrani i oczywiscie liczone one są od 1600zł czyli tez [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie urywa no i oczywiscie po okresie próbnym nie ma podwyrxek tam o takie rzeczy to naprawde trzeba wylizac nie jedną DU..E jeszcze jeden rodzynek Ukraincy maja na godz wiecej w niekórych przypadkach niz Polacy to o czym my mówimy. A te wpisy pracus,piotr,i ta cała reszta to sciema poprostu kontra na takie wpisy jak ten. Przeciez nie moge pisac o samych minusach teraz plusy ale to bedzie krótko : karta benefit, chip do maszyny z batonami za 50 zł co mies wypłata na czas
swiety mikołaj 2017-02-25 23:39
hahahah teraz widac jakich cepów przyjmują do schura byle by umiał pisac i liczyc do 10-ciu no i pod.....ać wszystkich a takich nie brakuje
Zadowolony 2017-02-28 13:18
A ja uważam, że nie ma na co narzekać – system i profesjonalizm pracy na wysokim poziomie, pieniądze też całkiem fajne.
Ble ble 2017-03-02 21:47
Tam juz nie ma zadnego pozimu ale szczerze powiem to jest wytwornia fachowców i ta praca uczy myslenia ale co z tego jak i tak ich nikt nie docenia nie rozumiem tego a ci co mają wszystko w ( usunięte przez administratora )
tenon 2017-03-04 13:16
hahahaha popytaj ludzi ile tam wypadków było !!! nie zrobiono nic by poprawić bezpieczeństwo a zmieniono przepisy wewn. tak że po wypadku będziesz ty sam mieć problem .
Iza 2017-03-09 13:20
Schur Flexibles Poland Sp. z o.o. to firma z wieloletnią tradycją, jako jeden z wiodących producentów opakowań. Szkoda, że nie mają aktualnie żadnych ofert pracy.
Adam 2017-03-14 09:40
Pracy jest dużo i odpowiedzialna, ale to zdecydowanie dobry start, można się dużo nauczyć!
Natalia 2017-03-18 11:42
Mogę potwierdzić, że to super firma i cieszę się z pracy tutaj.
Zostaw swoją opinię o Schur Flexibles Poland Sp. z o.o. - Bogucin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schur Flexibles Poland Sp. z o.o.