Schur Flexibles Poland Sp. z o.o.

Bogucin

Opinie o Schur Flexibles Poland Sp. z o.o.

Maciej 2014-10-09 19:29:35
O wiele lepiej to teraz wygląda, jak samo Schur Flexible Polska w postaci kierownika zabrało glos w sprawie. Teraz wiadomo, że sporo w firmie pracowników malkontentów, którzy narzekają na sytuację, a najzwyczajniej w świecie sa niedoinformowani o własnych warunkach pracy.. Niektóre zarzucane rzeczy sa tez najzwyczajniej śmieszne.
PJA 2014-10-13 20:14:32
Jestem pracownikiem SFP od 3lat. Jest to moja 4 firma w tej branży, porównujac warunki pracy socjalne, podejście kierownictwa do pracowników oraz co najważniejsze wynagrodzenie firma Schur jest zdecydowanie na pierwszym miejscu .Firma jest rozwojowa i przyszłosciowa, szanują i doceniają rzetelnych pracowników. Serdecznie zapraszam Drukarzy.
Nowax 2014-10-16 09:21:25
Witam!
Mam zamiar przyjsc do pracy na pomoc drukarza!Czy naprawde jest tak zle,a skoro jest tak zle to po co tam pracujecie?ile dostane na poczatek na reke?
Maciej 2014-10-30 02:44:58
@stary pracownik, a tu akurat pudło, dobrze, że zostawiłeś ten 1%, bo ja dopiero co interesuje się Schur i patrze trochę z boku, planuję zmienić prace, ale nie wiem, czy nie wpadnę z deszczu pod rynnę, to co jakiś czas patrze, co tu wypisujecie. Póki co widzę, że są i zadowoleni, jak i bardzo narzekający, dziwna sprawa.
kita 2014-10-31 12:29:18
Witam czy praca na mieszalniku farb jest dobra czy może lepiej zostac operatorem maszyn.Zostalem zaproszony na rozmowę jaki system pracy jest w SCHUR i ile można zarobić na początek.pozdrawiam pracowników produkcji.
zainteresowana 2014-11-04 16:19:42
Witam :) strasznie nie pasują mi pociągi z dojazdem do firmy i zawsze to wygląda tak że byłabym spóźniona o 15-20min od zaczęcia pracy. Czy jest możliwość dogadania się w tej sprawie że przychodziło by się te 20min później i je odpracowało ?
brykiet 2014-11-14 14:20:20
też jak jeden z poprzedników z tego forum byłbym zainteresowany praca jako pomoc drukarza ale musze wiedzieć najpierw jakie dokładnie firma Schur Flexible może mi zaproponować warunki zatrudnienia bo w ciemno nie idę nigdzie. wogóle to ta oferta jest jeszcze nadal aktualna i dalej kogoś jeszcze szukają?
NjHkk 2015-01-12 17:42:39
Konstruktywnej rozmowy niestety nie było i sądzę, że nie będzie w tej firmie. No chyba, że zmienią się niektórzy ludzie na wyższym szczeblu drabiny. Najgorsze jest to, że niektórzy naprawdę się starali i nic z tego nie wynikało, dlatego stagnacja motywacyjna sięgnęła swój punkt kulminacyjny. O neutralno-pozytywnej atmosferze (nowi) nie macie co śnić - nie ten budynek.
norbert199021@wp.pl 2015-03-27 13:46:17
Witam jak wygląda praca w systemie 4 zmianowym?Pozdrawiam
Anna Rosin 2015-05-21 11:30:16
W związku z organizacją "dnia otwartego" Schur Flexible Poland, dotyczącego kwestii ochrony środowiska dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w spotkaniu.
normalny 2015-06-13 00:58:01
Średnia stawka na początek to (usunięte przez administratora)zł, zależy na jakie stanowisko.. ale w sumie na konfekcji to słyszałem że już operator jest pakowaczką więc zależy kto czego szuka.
konf 2015-09-15 14:52:52
Na konfekcji system pracy 3 zmianowy 4 braygadowy, hmmm... no nie jest to może rewelacja, mam nadzieję że będzie on bardziej przychylny w nowym roku... zarobki operator ok. średniej krajowej, praca ambitna i nie ciężka fizycznie, ludzię naprawdę spoko:)
ab5gv6 2015-10-20 16:59:26
Praca nie jest cieżka fizycznie? To ty nie wiem gdzie pracowałes ale w schurr jest ciezko... Dzwigasz czasami po 30 kilo na wysokosci 3 metrow z wyciagnietymi rekoma do gory, Rolki folii ktore musisz wtachac na winde waza czasami po 500 KG...! I wez to ustaw na srodku jak masz zawieszona rolke na ośće... I to wszystko za 2k na reke...
konf 2015-12-29 17:39:33
"Dla chętnych podpowiem , że obecnie automatyków i elektroników" - heh tylko do czego tam automatycy i elektronicy? :D Tam biorą bele kogo, maszyny nie są naprawiane dopóki się kręcą, a jak staną to są reanimowane teflonem i taśmą byle się kręciły przez operatorów. Pracuje tu już długo i nie wiem skąd to wytrzasnąłeś..
Luzik 2016-01-28 15:36:11
Jak czytam te wszystkie komentarze to śmiać mi sie chce. Pieniądze zarabia sie dobrze nawet bardzo dobrze ale napewno nie u Schura.Ale szkołą jest dobra nic po za tym . Nie polecam !!!!!!
gość 2016-02-04 00:07:42
Staszku z tego co słyszałem to teraz dają najniższą krajową na starcie a potem możesz liczyć na złotówkę podwyżki po okresie próbnym ale praca na magazynie to wielka ściema więc jeśli chcesz się zahartować w ciężkiej fizycznej pracy to zapraszam na produkcję na drukarni. Oczywiście za tą samą kasę ale za to bez odpowiedzialności jako pomocnik a z ogromną odpowiedzialnością jako drukarz za dwa złote więcej.
1849 2016-02-11 08:23:32
System zmianowy 12h w tej firmie wygląda tak, że zamiast pracować np. 21 dni po 8h = 168h w miesiącu. Pracujesz 14 dni po 12h = 168h, czyli mówiąc krótko nadgodzin nie masz. Masz tylko śmieszny dodatek nocny.
Czy warto, każdy sam musi sobie odpowiedzieć na to pytanie.
nowy 2016-04-08 11:32:53
witam. jakie sa zarobki na stanowisku operatora.
xxx 2016-04-12 17:15:07
Operatora jakiej maszyny?
onyx 2016-05-04 22:48:27
2500 ale brutto więc nie nabijaj ludzi w butelkę
pok 2016-09-05 10:48:14
Witam pracowałem tam 2 lata i nie mogę tego pojac że ja muszę znac kilka maszyn żeby miec 14 zł a pracownik z UK nie zna żadnej i też ma 14 zł co to jest za zzzzzzzzzzzzzz polityka firmy nie wiem ale kierownictwo nie docenia tych co ma pracowników którzy naprawdę coś robią.
świerzak 2016-09-08 20:35:47
Leszku: twój kumpel pracował? czyli już zmienił pracę, rozumiem? było mu za dobrze pewnie!? i postanowił poszukać czegoś gorszego :D !
Pracownik 2016-09-28 18:42:39
Moze ja cos powiem o firmie schur zaczne moze od plusow: wyplata na czas, mozliwosc nadgodzin, i za nadgodziny jako drukarze placa 100 % pomocnik 50 %, mozna sie duzo nauczyc w tej firmie, a teraz najgorsze minusy: zmiany 12 godzinne, system stawek tak zwana macierz kompetencji, premia uznaniowa ktora jest zabierana za wtopy, chorowanie itp. jak cos nie pyknie moze nie byc calej a to wiaze sie z bardza mniejsza wyplata, fakt mozna zarobic ale kosztem duzej ilosci nadgodzin, atmosfera w zakladzie gonitwa za metrami a co sie wiaze z mozliwoscia pomylek. Duza rotacja ludzi. Firma zatrudnia ukraincow kiepsko im placi bo polacy nie chca za takie pieniadze robic (wchodzac do szatni czujesz sie jak na ukrainie), niby nikt nie nazeka a jak faktycznie sie okazuje wszyscy narzekaja. OGOLNIE POWIEM JESLI NIE WIADOMO O CO CHODZI TO ZAWSZE CHODZI O PIENIADZE. Jesli ktos chce cos wiedziec wiecej pisac odpowiem
nr.nice 2016-10-09 07:03:04
Jakim socjalem??? Coś chyba firmę pomyliła!
karol 2016-10-12 21:07:15
skoro sa jeszcze, a widziałem, ze sa wiec moze faktycznie poszukiwali kilka osob na to stanowisko i nada poszukują
adrian 2016-10-24 16:36:51
Pracuję w firmie Schur od 2 miesięcy i póki co naprawdę nie mogę narzekać. Atmosfera jest sympatyczna. Zarobki mogłyby być lepsze, ale obiecują podwyżkę po okresie próbny
kim 2016-11-04 10:36:50
Schur to mój pracodawca już jakieś 2 lata. Pamiętam, że początki były trudne i rozumiem, że niektórym może się wydawać, że to ciężka praca. Muszę jednak przyznać, że po kilku miesiącach człowiek się wdraża i pozostają już tylko same plusy. Bardzo fajni współpracownicy.
Richie W. 2016-11-12 21:07:53
W tym roku minęło 10 lat (czas na podsumowanie ) od momentu zakończenia przeze mnie współpracy z Firmą Schur Flexible Poland pracowałem na produkcji od jej samego początku czyli od przejęcia Poznańskich Zakładów Flexograficznych pamiętam że początki były bardzo siermiężne można by rzec że były pionierskie. Tej firmie zawdzięczam to że na jednej z imprez zakładowych (dzień drukarza) poznałem moją obecną żonę z którą jestem do chwili obecnej . I to tyle co mogę powiedzieć o mojej byłej firmie opierając się o zasadę gentelmen's agreement. Dżentelmeni tak jak o swoich byłych kobietach tak i o swojej byłej firmie mówią albo tylko dobrze albo nie mówią wcale i milkną na zawsze. Wiec piszę tyle i tylko tyle bo czas płynie i łagodzi rany. Pozdrawiam wszystkich którzy jeszcze tam pracują a pamiętają mnie i czasy PZF-ów (teraz moi drodzy macie już tam chyba status dinozaurów). Panie Prezesie Marku dziękuję za bardzo miły prezent na zakończenie naszej współpracy będę pamiętał o tym miłym geście Chivas wystarczył mi i mojej żonie na długie jesienne wieczory 2006r. Cui placet, obliviscitur, cui dolet, meminit
qba 2016-11-17 10:47:29
Fajne jest to, że nie muszę pracować codziennie, bo zmiany to dwunastki. Jak dla mnie nie ma znaczenia czy jestem w pracy 8 godzin czy 12.
ktos 2016-11-21 02:55:51
W sumie nie jest najgorzej. Ale zawsze moze byc lepiej
Ultron 2016-11-23 19:37:01
Byłem na rozmowie w tej firmie, wynagrodzenie jakie mi zaproponowali, zostawię bez komentarza. Wypłata składa się faktycznie z podstawy i premii, z mojego życiowego doświadczenia, premie są po to aby zabierać. Dobrze, że nie pracuję w tej firmie, są firmy które lepiej płacą.
Pozdrawiam.
worker 2016-11-25 15:10:58
Akurat nie mogę się zgodzić z wcześniejszym komentarze. NIe chcę bronić swojego pracodawcy, ale premie są praktycznie zagwarantowane i trzeba się naprawdę postarać, żeby jej nie dostać. Pracuję tu już kilka lat i jeszcze się nie zdarzyło, żebym premii nie dostał.
grafik 2016-12-12 16:33:10
Pracuję tutaj kilka miesięcy. Jest to moja 3 praca w tej branży, więc mam porównanie. Schur póki co robi na mnie bardzo dobre wrażenie.
Mycha 2017-01-04 11:24:22
BRAWOOOO
Vipe 2017-01-13 09:35:07
Mam pytanie czy Schur ma nowe propozycje pracy? Czytam, Twój wpis i utwierdziłam się, że dobrze wybrałam firmę. Bardzo bym chciała pracować u nich. Może wiesz coś w temacie wysokości zarobków, czy płacą w terminie. Może są jeszcze jakieś dodatki do pensji?
Ania 2017-01-15 21:32:35
Płacą w terminie
KUD 2017-01-17 15:10:12
Firma w która opiera się wypłata prawie w 60% z premii gdzie za chorobowe, Opiekę na dziecko za krew chce się zabierać 800 zł to nie firma do polecenia ludzie na kierowniczych stanowiskach nie potrafią sobie poradzić z problemami na produkcji tylko narzekają na operatorów i pakowaczki i notoryczne teksty typu jak się nie poprawi Jakoś to nie będziemy mieli gdzie przychodzić . Firma opierająca się wyłącznie na strachu pracowników w której trzeba mieć 30 nadgodzin żeby mieć w miarą wypłatę.
Zostaw swoją opinię o Schur Flexibles Poland Sp. z o.o. - Bogucin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schur Flexibles Poland Sp. z o.o.