Schur Flexibles Poland Sp. z o.o.

Bogucin

Opinie o Schur Flexibles Poland Sp. z o.o.

PJA 2014-10-13 20:14:32
Jestem pracownikiem SFP od 3lat. Jest to moja 4 firma w tej branży, porównujac warunki pracy socjalne, podejście kierownictwa do pracowników oraz co najważniejsze wynagrodzenie firma Schur jest zdecydowanie na pierwszym miejscu .Firma jest rozwojowa i przyszłosciowa, szanują i doceniają rzetelnych pracowników. Serdecznie zapraszam Drukarzy.
NjHkk 2015-01-12 17:42:39
Konstruktywnej rozmowy niestety nie było i sądzę, że nie będzie w tej firmie. No chyba, że zmienią się niektórzy ludzie na wyższym szczeblu drabiny. Najgorsze jest to, że niektórzy naprawdę się starali i nic z tego nie wynikało, dlatego stagnacja motywacyjna sięgnęła swój punkt kulminacyjny. O neutralno-pozytywnej atmosferze (nowi) nie macie co śnić - nie ten budynek.
Anna Rosin 2015-05-21 11:30:16
W związku z organizacją "dnia otwartego" Schur Flexible Poland, dotyczącego kwestii ochrony środowiska dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w spotkaniu.
normalny 2015-06-13 00:58:01
Średnia stawka na początek to (usunięte przez administratora)zł, zależy na jakie stanowisko.. ale w sumie na konfekcji to słyszałem że już operator jest pakowaczką więc zależy kto czego szuka.
konf 2015-09-15 14:52:52
Na konfekcji system pracy 3 zmianowy 4 braygadowy, hmmm... no nie jest to może rewelacja, mam nadzieję że będzie on bardziej przychylny w nowym roku... zarobki operator ok. średniej krajowej, praca ambitna i nie ciężka fizycznie, ludzię naprawdę spoko:)
ab5gv6 2015-10-20 16:59:26
Praca nie jest cieżka fizycznie? To ty nie wiem gdzie pracowałes ale w schurr jest ciezko... Dzwigasz czasami po 30 kilo na wysokosci 3 metrow z wyciagnietymi rekoma do gory, Rolki folii ktore musisz wtachac na winde waza czasami po 500 KG...! I wez to ustaw na srodku jak masz zawieszona rolke na ośće... I to wszystko za 2k na reke...
konf 2015-12-29 17:39:33
"Dla chętnych podpowiem , że obecnie automatyków i elektroników" - heh tylko do czego tam automatycy i elektronicy? :D Tam biorą bele kogo, maszyny nie są naprawiane dopóki się kręcą, a jak staną to są reanimowane teflonem i taśmą byle się kręciły przez operatorów. Pracuje tu już długo i nie wiem skąd to wytrzasnąłeś..
Luzik 2016-01-28 15:36:11
Jak czytam te wszystkie komentarze to śmiać mi sie chce. Pieniądze zarabia sie dobrze nawet bardzo dobrze ale napewno nie u Schura.Ale szkołą jest dobra nic po za tym . Nie polecam !!!!!!
gość 2016-02-04 00:07:42
Staszku z tego co słyszałem to teraz dają najniższą krajową na starcie a potem możesz liczyć na złotówkę podwyżki po okresie próbnym ale praca na magazynie to wielka ściema więc jeśli chcesz się zahartować w ciężkiej fizycznej pracy to zapraszam na produkcję na drukarni. Oczywiście za tą samą kasę ale za to bez odpowiedzialności jako pomocnik a z ogromną odpowiedzialnością jako drukarz za dwa złote więcej.
1849 2016-02-11 08:23:32
System zmianowy 12h w tej firmie wygląda tak, że zamiast pracować np. 21 dni po 8h = 168h w miesiącu. Pracujesz 14 dni po 12h = 168h, czyli mówiąc krótko nadgodzin nie masz. Masz tylko śmieszny dodatek nocny.
Czy warto, każdy sam musi sobie odpowiedzieć na to pytanie.
nowy 2016-04-08 11:32:53
witam. jakie sa zarobki na stanowisku operatora.
xxx 2016-04-12 17:15:07
Operatora jakiej maszyny?
onyx 2016-05-04 22:48:27
2500 ale brutto więc nie nabijaj ludzi w butelkę
pok 2016-09-05 10:48:14
Witam pracowałem tam 2 lata i nie mogę tego pojac że ja muszę znac kilka maszyn żeby miec 14 zł a pracownik z UK nie zna żadnej i też ma 14 zł co to jest za zzzzzzzzzzzzzz polityka firmy nie wiem ale kierownictwo nie docenia tych co ma pracowników którzy naprawdę coś robią.
świerzak 2016-09-08 20:35:47
Leszku: twój kumpel pracował? czyli już zmienił pracę, rozumiem? było mu za dobrze pewnie!? i postanowił poszukać czegoś gorszego :D !
Pracownik 2016-09-28 18:42:39
Moze ja cos powiem o firmie schur zaczne moze od plusow: wyplata na czas, mozliwosc nadgodzin, i za nadgodziny jako drukarze placa 100 % pomocnik 50 %, mozna sie duzo nauczyc w tej firmie, a teraz najgorsze minusy: zmiany 12 godzinne, system stawek tak zwana macierz kompetencji, premia uznaniowa ktora jest zabierana za wtopy, chorowanie itp. jak cos nie pyknie moze nie byc calej a to wiaze sie z bardza mniejsza wyplata, fakt mozna zarobic ale kosztem duzej ilosci nadgodzin, atmosfera w zakladzie gonitwa za metrami a co sie wiaze z mozliwoscia pomylek. Duza rotacja ludzi. Firma zatrudnia ukraincow kiepsko im placi bo polacy nie chca za takie pieniadze robic (wchodzac do szatni czujesz sie jak na ukrainie), niby nikt nie nazeka a jak faktycznie sie okazuje wszyscy narzekaja. OGOLNIE POWIEM JESLI NIE WIADOMO O CO CHODZI TO ZAWSZE CHODZI O PIENIADZE. Jesli ktos chce cos wiedziec wiecej pisac odpowiem
nr.nice 2016-10-09 07:03:04
Jakim socjalem??? Coś chyba firmę pomyliła!
karol 2016-10-12 21:07:15
skoro sa jeszcze, a widziałem, ze sa wiec moze faktycznie poszukiwali kilka osob na to stanowisko i nada poszukują
adrian 2016-10-24 16:36:51
Pracuję w firmie Schur od 2 miesięcy i póki co naprawdę nie mogę narzekać. Atmosfera jest sympatyczna. Zarobki mogłyby być lepsze, ale obiecują podwyżkę po okresie próbny
kim 2016-11-04 10:36:50
Schur to mój pracodawca już jakieś 2 lata. Pamiętam, że początki były trudne i rozumiem, że niektórym może się wydawać, że to ciężka praca. Muszę jednak przyznać, że po kilku miesiącach człowiek się wdraża i pozostają już tylko same plusy. Bardzo fajni współpracownicy.
Richie W. 2016-11-12 21:07:53
W tym roku minęło 10 lat (czas na podsumowanie ) od momentu zakończenia przeze mnie współpracy z Firmą Schur Flexible Poland pracowałem na produkcji od jej samego początku czyli od przejęcia Poznańskich Zakładów Flexograficznych pamiętam że początki były bardzo siermiężne można by rzec że były pionierskie. Tej firmie zawdzięczam to że na jednej z imprez zakładowych (dzień drukarza) poznałem moją obecną żonę z którą jestem do chwili obecnej . I to tyle co mogę powiedzieć o mojej byłej firmie opierając się o zasadę gentelmen's agreement. Dżentelmeni tak jak o swoich byłych kobietach tak i o swojej byłej firmie mówią albo tylko dobrze albo nie mówią wcale i milkną na zawsze. Wiec piszę tyle i tylko tyle bo czas płynie i łagodzi rany. Pozdrawiam wszystkich którzy jeszcze tam pracują a pamiętają mnie i czasy PZF-ów (teraz moi drodzy macie już tam chyba status dinozaurów). Panie Prezesie Marku dziękuję za bardzo miły prezent na zakończenie naszej współpracy będę pamiętał o tym miłym geście Chivas wystarczył mi i mojej żonie na długie jesienne wieczory 2006r. Cui placet, obliviscitur, cui dolet, meminit
qba 2016-11-17 10:47:29
Fajne jest to, że nie muszę pracować codziennie, bo zmiany to dwunastki. Jak dla mnie nie ma znaczenia czy jestem w pracy 8 godzin czy 12.
ktos 2016-11-21 02:55:51
W sumie nie jest najgorzej. Ale zawsze moze byc lepiej
Ultron 2016-11-23 19:37:01
Byłem na rozmowie w tej firmie, wynagrodzenie jakie mi zaproponowali, zostawię bez komentarza. Wypłata składa się faktycznie z podstawy i premii, z mojego życiowego doświadczenia, premie są po to aby zabierać. Dobrze, że nie pracuję w tej firmie, są firmy które lepiej płacą.
Pozdrawiam.
worker 2016-11-25 15:10:58
Akurat nie mogę się zgodzić z wcześniejszym komentarze. NIe chcę bronić swojego pracodawcy, ale premie są praktycznie zagwarantowane i trzeba się naprawdę postarać, żeby jej nie dostać. Pracuję tu już kilka lat i jeszcze się nie zdarzyło, żebym premii nie dostał.
Zostaw swoją opinię o Schur Flexibles Poland Sp. z o.o. - Bogucin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schur Flexibles Poland Sp. z o.o.